Pstruhová sezóna se blíží...

Za dva měsíce tu máme začátek pstruhové sezony. Tak se pochlubte kolegové pstruhaři, s jakým arzenálem se na ně chystáte, co jste pořídili za nové pěkné kousky nebo jaké máte staré osvědčené.
Autor diskuse: NoobAngler - Profil , 18.2.2016 dravci - náčiní, doplňky

Nkkkarlos - Profil | Po 11.4.2016 21:54:48

Pedro1 >> Není čas, to jsou jen výmluvy. U nás je času haba kuk, bo všecko už je porobené :-)

    NPedro1 - Profil | Po 11.4.2016 21:51:38

    kkkarlos >> Není čas.Navíc u nás je ryb mnohem víc.

      Nkkkarlos - Profil | Po 11.4.2016 21:46:40

      Pedro1 >> zajeď si na Ebro, tam je to běžné a legální. Tak jako celoroční přívlač v Polsku....

        NPedro1 - Profil | Po 11.4.2016 21:42:59

        kkkarlos >> Je to tak,asi taky vyrazím někam na candati hnízda.Třeba na Orlas,tam se ví,kam přesně.

          Nkkkarlos - Profil | Po 11.4.2016 21:22:02

          Pedro1 >> vono i ti štici tak nějak na jaře lépe zažírají ....

            Nretrívr - Profil | Po 11.4.2016 20:41:09

            Pedro1 >> Dík za podporu, budu s vnukem / 8 let / vyjímkou, ale to je ta tom to krásné.Dík za podporu.

              NPedro1 - Profil | Po 11.4.2016 20:37:19

              kkkarlos >> Požádám o eurodotace a ono to pujde.Hlavně musím být první.

                NPedro1 - Profil | Po 11.4.2016 20:36:24

                retrívr >> V pulce dubna je to na candati nejlepší.

                  Nrybomil - Profil | Po 11.4.2016 20:33:21

                  Pstruh27 >> náhodou, tu má na sumejše aj. menší rybky

                    Nretrívr - Profil | Po 11.4.2016 20:21:02

                    Zdravím kamarády, začínám na rybníku, kde tedy pstruh byl před lety,tak to řeším tak, že si zavláčím, tedy zvláště první den. Jsou tam candáti a okouni./Prostě " žiju " na kapráku s pstruhovejma podmínkama. Ale rybník je pořád krásný, je jedno co to je.Nemám možnost dřív, tak se těším pořád stejně, vždyť ty ryby si chytím.

                      Nsmike - Profil | Po 11.4.2016 19:27:47

                      kkkarlos >> je třeba mit siroky rozhled :-) ja to pujdu zkusit na 6tku, teda jestli preziju ranní závody na glejtovni :-)

                        Nkkkarlos - Profil | Po 11.4.2016 19:25:34

                        smike >> tvl. kde se tady bereš? :-) Do Džabla nejedu, nemám už třetím rokem pstruhovku, ale zajdu se kouknout na volavky do železáren.....

                          Nsmike - Profil | Po 11.4.2016 19:21:27

                          kkkarlos >> rikas, ze zahajujes v jablu na prehrade? :-)

                            NMajra7 - Profil | Po 11.4.2016 19:20:10

                            Pedro1 >> :DD pak dej vedet, jak to dopadlo

                              Nkkkarlos - Profil | Po 11.4.2016 19:19:00

                              Pedro1 >> Sice tě neznám, ale vypadáš kluk šikovná :-) . Myslím, že tebe by tohle mohlo jít. :-)

                                NPedro1 - Profil | Po 11.4.2016 19:16:36

                                kkkarlos >> To je nápad.Otevřu si školu pro zvířata,volavky naučím žrát jablka kolem silnice,kormorany spasat řepku a nutrie a bobry naučím žrát cyklistum kola.Zase bude dobře:-)

                                  Nkkkarlos - Profil | Po 11.4.2016 19:12:50

                                  potočák 62 >> Kéž by tomu bylo tak i tady u nás. Je sice fakt, že by v té vodě už nic nebylo, ale na druhou stranu by vychcípaly vydry a volavky by se naučili chodit na pole....

                                    Npotočák 62 - Profil | Po 11.4.2016 18:54:25

                                    Tak jsme dneska zarybńovaly na začátek pstruhové sezony duhákem a sivenem.Zatím se dodržuje co bylo domluvený.Oba druhy pouze na rybníky,na tekoucí z důvodu ochrany PO a LI nic.Tak jsem zvědavej, jak to dlouho vydrží.Petrův Zdar

                                      Nkkkarlos - Profil | Po 11.4.2016 17:23:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Já už mám mouchy navázané .... :-))))

                                        NPstruh27 - Profil | Po 11.4.2016 16:59:30

                                        u.x.a. >> ale potom zostava Tvoja UL Catana do 11 g nevyuzita......