- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Roboryba jako nástraha
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
Nnofish - Profil | Ne 21.2.2016 18:09:05
Neznáš pytláky.
Pokud na Slovensku nemusíte obviněnému prokazovat vinu, jsme hodě rád, že žiji tam, kde žiji.
edit: Nemám potřebu lovit štiku v době hájení. Ale znám fakta, jak to je, když někoho chytíš při činu.
NOreh - Profil | Ne 21.2.2016 18:08:04
NOreh - Profil | Ne 21.2.2016 18:05:33
u nas plati :
(1) Kto neoprávnene zasiahne do výkonu práva poľovníctva alebo do výkonu rybárskeho práva tým, že bez povolenia loví zver alebo ryby alebo loví zver alebo ryby v čase ich ochrany alebo zakázaným spôsobom, alebo kto ukryje, prechováva, alebo na seba alebo na iného prevedie zver alebo ryby neoprávnene ulovené alebo nájdené, potrestá sa odňatím slobody až na dva roky.
Z toho sa mi javi, ze problem mam aj vtedy, ak u mna take ryby najdu. Nemusia mi dokazovat, ci som ich chytil alebo nie.
Nnofish - Profil | Ne 21.2.2016 18:02:13
Nhraji - Profil | Ne 21.2.2016 17:59:59
NOreh - Profil | Ne 21.2.2016 17:56:09
Nnofish - Profil | Ne 21.2.2016 17:54:10
Moc to žereš. U nás, pořád, možná bohužel, možná bohudík, máme právní stát (i když se to občas nezdá).
Nnofish - Profil | Ne 21.2.2016 17:45:44
1) U nás to trestný čin nebude
2) u nás platí, že se soudí na základě dokazování. Takže by součástí procesu bylo určitě i dokazování, že obviněný úmyslně lovil hájenou rybu.
Nic za tím nehledej, to je prostě realita.
NOreh - Profil | Ne 21.2.2016 17:42:00
Nnofish - Profil | Ne 21.2.2016 17:26:11
NOreh - Profil | Ne 21.2.2016 17:22:27
NOreh - Profil | Ne 21.2.2016 17:09:10
fakt by som chcel vidiet cloveka, ktory by mal na konci udice tuto umelu rybku s hacikom a tvaril by sa, ze to nie je rybka... alebo, ze tym nelovi dravce ...
Nnofish - Profil | Ne 21.2.2016 17:05:17
Chov je o mase. Rybolov je prý sport, takže jestli roboryby někde prorazí, tak ve rybolovu. Vlastně by to bylo výhodné. Uhynulé kusy se dají na servis a jede se dál. Místo masařů nastoupí šroťáci, co budou chytat roboryby na součástky, drahé kovy a tak.
NRST - Profil | Ne 21.2.2016 17:01:23
Nnofish - Profil | Ne 21.2.2016 16:53:12
Teď mě ale napadlo. Co budou dělat všichni "dodavatelé, kšeftmani" s nástražkama? Kde nahradí ušlý příjem,který jim zanikde po tom, co lidi budou chytat na robotické rybičky, místo těch předražených, z prodejen?
Kde to žije - dravci
12:59NBurza na přívlačové nástrahy 33411
12:40NDivoký potočák nebo granulák? 59
12:18NFotky ryb pouze na přívlač 107189
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....













