- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Roboryba jako nástraha
Mému dítku přinesl Ježíšek k Vánocům roborybu. Když jsem jí pozoroval ve vaně, napadlo mě to, co asi přišlo na mysl každému rybáři, který se s tímto vynálezem dostal do styku. Podle mého názoru, okovat ji háčky, musela by to být docela zabijácká nástraha. Zkoušeli jste to někdo? Docela by mě zajímalo, jak by to bylo z pohledu legislativy, přívlač by to nebyla, protože chod nástrahy rybář aktivně nemusí ovlivňovat, lov na živou už vůbec ne...
Autor diskuse: katův šleh - Profil , 17.2.2016 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
6x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
tonouš - Profil | So 20.2.2016 14:10:59
XXXXXL >> aha díky,takže s ní můžu chytat.díky že si mi dal za pravdu
u.x.a. - Profil | So 20.2.2016 10:00:23
jaroslavstehlikst >> je to imitace rybky je.. to nejde okecat kdyby vytáhl bárbínu neřekl bych ani slovo..
jaroslavstehlikst - Profil | So 20.2.2016 9:54:17
u.x.a. >> A co když vytahujete např. feeder prut se žížalou ?? to je taky vláčení ?
a když "podseknete " rybu třeba z boku tak je to v podstatě taky vláčení .
Jen pro jistotu : nemám v úmyslu to dělat , jen mě zaujmula diskuze :-)
a když "podseknete " rybu třeba z boku tak je to v podstatě taky vláčení .
Jen pro jistotu : nemám v úmyslu to dělat , jen mě zaujmula diskuze :-)
u.x.a. - Profil | So 20.2.2016 9:33:21
jaroslavstehlikst >> co když jí budeš chtít vytáhnou z vody ? tak vláčíš a mají tě, stačí když RS řekne ukažte mi na co chytáte, kdyby rybář přede mnou vytáhl Roborybu okamžitě bych mu sebral noty a pro jistotu přetáhl přes hlavu catanou 9stop 10-30g!
jaroslavstehlikst - Profil | So 20.2.2016 9:26:08
XXXXXL >> A kdyby k tomu asi metr od roboryby bylo umístěno závaží ( olůvko , krmítko ) aby se mohla hýbat jen po určitém prostoru ?
To už by šlo jelikož se jedná o položenou , s cílem lovu okounů ,tloušťů ( prut je ve vidličkách a nástraha není aktivně vedena )
???
jen názor
To už by šlo jelikož se jedná o položenou , s cílem lovu okounů ,tloušťů ( prut je ve vidličkách a nástraha není aktivně vedena )
???
jen názor
Batuta - Profil | So 20.2.2016 0:03:07
JPfish >> Asi to nebude správná cesta...
https://www.youtube.com/watch?v=QLPap8giyTg
https://www.youtube.com/watch?v=QLPap8giyTg
JPfish - Profil | Pá 19.2.2016 23:55:56
Batuta >> Sakra to bylo drama,já pořád čekal na akci a ono nic.
XXXXXL - Profil | Pá 19.2.2016 22:36:08
tonouš >> k zdůvodni proč???
Jelikož neumíš pořádně česky a jsi tedy zřejmě cizinec, tak tě samozřejmě omlouvá, že neznáš RŘ (rybářský řád), který nedovoluje lov dravců na umělé nástrahy před půlkou dubna na pstruhovém revíru a na mimopstruhových revírech do půlky června.
Nebo máš pocit, že se nejedná o lov na umělou nástrahu s cílem lovit dravé, tedy hájené ryby?
Jelikož neumíš pořádně česky a jsi tedy zřejmě cizinec, tak tě samozřejmě omlouvá, že neznáš RŘ (rybářský řád), který nedovoluje lov dravců na umělé nástrahy před půlkou dubna na pstruhovém revíru a na mimopstruhových revírech do půlky června.
Nebo máš pocit, že se nejedná o lov na umělou nástrahu s cílem lovit dravé, tedy hájené ryby?
XXXXXL - Profil | Pá 19.2.2016 13:36:05
katův šleh >> To jsi na omylu - sporného by nebylo vůbec nic - jednoznačně bys skončil bez papírů. A zatím si jako RS stojím!!!
bezchrbtak - Profil | Čt 18.2.2016 16:07:22
P!F >> nic Ti nebrani ist do straze a ukazat svetu, co dokazes Ty... to neni sediet pri monitore a vrtat do kazdeho...
Řízek 5,125 - Profil | Čt 18.2.2016 15:53:51
P!F - Profil | Čt 18.2.2016 15:43:24
bezchrbtak >> no nazdar, potom sa človek môže diviť, ako to vyzerá pri vode, keď máme RS čo dokáže toto vypotit.
Řízek 5,125 - Profil | Čt 18.2.2016 13:57:08
mascha >> cha, to je víla na baterky do vany, má rybí ocásek, velikost ca 15 cm, po vložení do vody nekoordinovaně plave:-))
Poušťák - Profil | Čt 18.2.2016 13:52:15
Tato věta je hrozná,zvlášť ten konec................o))))))
Když jsem jí pozoroval ve vaně, napadlo mě to, co asi přišlo na mysl každému rybáři, který se s tímto vynálezem dostal do styku.
Když jsem jí pozoroval ve vaně, napadlo mě to, co asi přišlo na mysl každému rybáři, který se s tímto vynálezem dostal do styku.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
1:47Fotky ryb pouze na přívlač 107180
StBurza na přívlačové nástrahy 33409
StPoradna: Sumcařina 2572
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeDivoký potočák nebo granulák? 57
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.













