Prut na cesty - do kufru

Máte někdo zkušenosti s pruty s velmi krátkou přepravní délkou? Potřebuju prut, kterej se mi vejde do kufru - délka do cca 55cm.
Vozil jsem teleskop, ale chtěl bych něco lepšího, co zvládne i metrovou tresku, menšího tuňáka,.....
Předem dík za osobní zkušenosti.
Dám na to naviják Daiwa Exceler 2500 se šňůrkou na 8kg.
Zatím jsem moc nehledal, rád bych slyšel nějaké osobní zkušenosti.
http://www.adler-wft.cz/adler-wft/eshop/11-1-Cleneni-dle-pouziti/117-2-Cestovni-vicedilne-pruty/5/2137-WFT-GHOSTRIDER-Travel-Spin-2-40m-40-90g-5-dilu
http://rybarskepotreby-upetra.cz/detail-zbozi/1-rybareni/14-pruty-privlac/2742-prut-spro-globetrotter-gt-pro-2-85m-80g-6dilny.htm
Autor diskuse: Red carp - Profil , 15.2.2016 dravci - náčiní, doplňky
100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NRed carp - Profil | Út 6.9.2016 15:04:47

Knapík >> OK, tak ho pošli. Adresu ti dám do SZ

    NKnapík - Profil | Út 6.9.2016 14:42:53

    Red carp >> 600,-Kč + poštovné, cca 700,-Kč dohromady

      NRed carp - Profil | Út 6.9.2016 14:28:05

      Knapík >> OK, kolik za něj chceš?

        NKnapík - Profil | Út 6.9.2016 13:41:38

        Red carp >> ahoj, koukni na můj zápis z 8.3., ten prut mohu stále postrádat.

          NRed carp - Profil | Po 5.9.2016 19:52:15

          Čau, nemáte někdo na prodej, nebo nějaký tip prut+naviják+šňůra? Prut potřebuji převézt v kufru (max 95cm). Potřebujeme to na týdenní lov v Norsku a pak to tam necháme, tudíž nic drahého.

            Nminatrix - Profil | So 3.9.2016 21:45:34

            Ahoj, kdyby někdo hledal docela dobrej proutek na cesty, dávám do placu Shimano Aerocast 240 , 10-30g , 3-díl, tubus, fosilní sedlo, korek jak z továrny - jak novej. Cena 2400Kč

              NOrion24 - Profil | Čt 25.8.2016 22:47:05

              mir999 >> kazdu chvilu

                Nmir999 - Profil | Čt 25.8.2016 13:55:40

                xDanielS >> novy stoji 3200, predam za 2200. Ma za sebou 3 rybacky.
                http://www.rsp-fishing.cz/pruty/privlacove/prut-sav​age-gear-roadrunner-xlnt2-2-13m-3-16g-2

                  NxDanielS - Profil | Čt 25.8.2016 13:04:49

                  mir999 >> Jaká cenofka?

                    Nmir999 - Profil | Čt 25.8.2016 12:04:56

                    Jarin >> jasne, mna to netlaci..

                      NJarin - Profil | Čt 25.8.2016 11:46:02

                      mir999 >> Tak dik za ponuku určite to je zaujimavý prutik a v inej triede - skukol som na nete , ale kedže som sa už dohodol s Knapikom nebudem vymýšlať - na male chcače ten Šejk bude verim, že akurát mam z tejto rady mušak a O K pracant....

                        Nu x a - Profil | St 24.8.2016 22:28:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Igor >> st.croix trek

                          Nmir999 - Profil | St 24.8.2016 22:05:16

                          Orion24 >> 3 oz

                            NOrion24 - Profil | St 24.8.2016 21:29:11

                            mir999 >> ktore...riesim ich viac :-)

                              Nmir999 - Profil | St 24.8.2016 21:25:13

                              Orion24 >> nie, ale uz sa namienim drbat po celom svete. Cts uz hotove?

                                NOrion24 - Profil | St 24.8.2016 21:18:58

                                mir999 >> coze moc jemne na Teba?

                                  Nmir999 - Profil | St 24.8.2016 18:29:37

                                  Jarin >> mam na predaj savage gear 2,13 m 3-15 gr, je k tomu aj prepravne puzdro, ak mas zaujem. Model roadrunner

                                    NJarin - Profil | St 24.8.2016 14:35:48

                                    Knapík >>No ja som sa pytal na ten 210 cm a 2-15 g a 4 - diel a máš k tomu aj tubus mne by take dačo vyhovovalo šak ked tak cez SZ dohovoríme.
                                    Dik

                                      NKnapík - Profil | St 24.8.2016 14:24:51

                                      Jarin >> ahoj, děleného Šejka jsem tu kupoval v bazaru, ale ještě jsem ho ani nepoužil, je to nějaká nižší gramáž, teď ani nevím jestli 2,10 nebo 2,40m ??
                                      Teoreticky bych ho mohl poslat dál, když jsem ho ani netestnul .-)

                                        NJarin - Profil | St 24.8.2016 14:20:31

                                        Knapík >> A Ty si vlastníkom to Šejka čo si sem daval odkaz = bo v tom e- shope ho už nemaju .... mne by sa celkom hodil.

                                          Nmir999 - Profil | St 3.8.2016 20:34:27

                                          Igor >> team dragon voyager salmon, 2,9 m 21 az 60 gramov z rspfishing

                                            NIgor - Profil | St 3.8.2016 18:45:02

                                            Taky sháním 3-4 dílný vláčak, ale delší - 275-290 cm a tak do 35 g. Zatím jsem na takový nikde nenarazil, samé kraťasy nebo tyče k rajčatům. Nemáte nějaký tip?

                                              NRyben - Profil | St 3.8.2016 15:37:02

                                              Marčus >> ten je super, koupil jsem ho kdysi na cesty na Kubu. Red Snapper, Baracudy, Kingfishe absolutne vpohodě. Pěkné provedení, lehký, skladný...

                                                NRed carp - Profil | Út 2.8.2016 17:18:19

                                                ZoZo >> Ano 60g
                                                Neměl

                                                  NZoZo - Profil | Út 2.8.2016 9:19:30

                                                  Red carp >> Díky za info. A máš ten HM (do 60g, 240cm)?
                                                  Já měl v Norsku 2-díl Mikado, 240cm, do 35g. Je to fajn proutek, ale do skůtru ho nedám a kellera přes metr jsem tahal přes půl hodiny což už není ideální, tak bych rád něco skladnějšího a pevnějšího.
                                                  Ten WFT Ghostrider jsi náhodou neměl v ruce?

                                                  J.

                                                    NZoZo - Profil | Út 2.8.2016 9:13:29

                                                    Rybkin >> Ahoj Rybkine, díky. Hned jsem si to vyzkoušel :-)

                                                      NRed carp - Profil | Po 1.8.2016 20:01:59

                                                      ZoZo >> Zdar, na Havaji jsem na to chytl jen pár malých rybek. Teď jsem ho měl v Norsku, kde vytahal desítky ryb 60-90cm a zatím super. Prakticky nepozoruju rozdíl od dvoudílného prutu.

                                                        NRybkin - Profil | Po 1.8.2016 19:26:40

                                                        ZoZo >> Ahoj ZoZo
                                                        když chceš na někoho reagovat klikni na jeho jmeno a jemu se ukáže že na něj někdo reagoval,zpusobem kterym jsi to udělal si to nemusí nikdy přečíst
                                                        Neni zač

                                                          NZoZo - Profil | Po 1.8.2016 15:59:28

                                                          Ahoj Red Carpe,

                                                          nemohl bys prosím napsat zkušenosti s tím vláčákem? Taky by se mi takovej hodil...

                                                          Předem dík,
                                                          Jirka.

                                                            NRed carp - Profil | So 19.3.2016 10:05:21

                                                            Uz je doma

                                                              Nu.x.a. - Profil | Út 15.3.2016 6:13:46

                                                              cindy >> to je na červenou! mi o voze a ty o koze!

                                                                Ncindy - Profil | Po 14.3.2016 22:40:50

                                                                u.x.a. >> Když Catanu, tak od Hattori Hanza.

                                                                  Nu.x.a. - Profil | Po 14.3.2016 21:39:13

                                                                  sven >> já bych se s tímhle rozhodně nespokojil Catana Forever!!!

                                                                    Nsven - Profil | Po 14.3.2016 17:32:01

                                                                    u.x.a. >> jo dík :-) Tyhle travely jsou většinou za ranec.. :-(
                                                                    Spokojil bych se i s trojdílem http://olx.ua/obyavlenie/spinning-shimano-nexave-bx​-270-h3-IDeyYsm.html

                                                                    U nás samozřejmě jednopatky ...

                                                                      Nu.x.a. - Profil | Po 14.3.2016 17:23:03

                                                                      sven >> má viz. můj odkaz tady 4.3 22:24 , akorát je trošku dražší:-( catana no..

                                                                        Nsven - Profil | Po 14.3.2016 17:17:27

                                                                        u.x.a. >> jestli má dvoupatková očka, tak sem s ním :-)

                                                                        Zajímavé, že identické modely od šíma prodávané v ruskojazyčných zemích, mají dvoupatky a u nás jednopatky...

                                                                          Nu.x.a. - Profil | Po 14.3.2016 17:00:15

                                                                          sven >> zkus shimano catana travel..

                                                                            Nsven - Profil | Čt 10.3.2016 18:30:40

                                                                            Batuta >> :-)))

                                                                            S těmi vícedíly to je bída v nabídce... Když by mi parametry vyhovovaly, tak zas mají jednopatková očka...
                                                                            Takový by se mi líbil. 270/300 - 50g, dvoupatková očka.. ale bohužel, už není k sehnání..

                                                                              NBatuta - Profil | Čt 10.3.2016 18:17:44

                                                                              sven >> Hezkej prut :-)

                                                                                Nsven - Profil | Čt 10.3.2016 18:11:22

                                                                                Batuta >> No jistě :-))
                                                                                Ale ono se občas vyplatí, si to zvětšit ...
                                                                                Před časem jsem měl zálusk na SPRO Racing Allround, takový pěkný, šikovný trojdíl na šoulačku.:-))
                                                                                Bez komentáře :-)

                                                                                  NBatuta - Profil | Čt 10.3.2016 15:01:20

                                                                                  sven >> Mně to i tak spíš připadá jako odraz očka, ta prasklina by nebyla v celém profilu a už to je zvláštní...ale to nevyřešíme, můžeme se jen domnívat :-)

                                                                                    Nsven - Profil | Čt 10.3.2016 14:31:48

                                                                                    Batuta >> no, nemusí ale nejspíš je :-)

                                                                                      NBatuta - Profil | Čt 10.3.2016 13:45:48

                                                                                      sven >> To nemusí být prasklina, ale jen zrcadlový odraz, nejspíš jiného očka...

                                                                                        NKnapík - Profil | Čt 10.3.2016 8:11:13

                                                                                        esoxboy >> mně ten proutek přijde naopak pro mé záměry poněkud moc jemný, ve srovnání např, s Dragonem 3-12g, nebo Savage Gearem 3-15g je výrazně jemnější.

                                                                                          Ncindy - Profil | St 9.3.2016 19:02:53

                                                                                          welbin >> Jo :-)

                                                                                            Nwelbin - Profil | St 9.3.2016 18:56:58

                                                                                            Asi nebude napiš mu sz,není levný,ale staví špičkově,mám od něj 3,dva mušáky,což si už asi zjistil,že jsem převážně muškař :-)

                                                                                              Ncindy - Profil | St 9.3.2016 18:32:18

                                                                                              welbin >> Dík, já se ho když tak zeptám, z čeho to dělal... kdyby to tu náhodou nečetl :-)

                                                                                                Nwelbin - Profil | St 9.3.2016 18:08:18

                                                                                                cindy >> Nepamatuji si,ale ten proutek,mám do 30g zátěž je docela dělo,stavěč je můj známý a asi jeden z nej rodbuilderů v Česku.
                                                                                                P-.S, dodací lhůty jsou dlouhé

                                                                                                  Ncindy - Profil | St 9.3.2016 17:23:55

                                                                                                  welbin >> Tak to by mě docela zajímalo... Na čem Ti to stavěl?

                                                                                                    NVítek - Profil | St 9.3.2016 16:09:25

                                                                                                    Co kdyby sis uříznul prut až u vody? Nebudeš se s ním tak muset vláčet a nezabere ti místo v loďáku.

                                                                                                      Nwelbin - Profil | St 9.3.2016 16:06:21

                                                                                                      Red carp - >> Já si na ten účel nechal postavit čtyřdíl,od kolegy s nickem Řízek,špičkový.
                                                                                                      Jinak také beru krátké teleskopy,mám jen do 30 g,ale to asi nebude problém udělat z blanku třeba do 80 a více gramů

                                                                                                        Nesoxboy - Profil | St 9.3.2016 15:46:17

                                                                                                        Knapík >> to by docela šlo akorát nevim tu gramáž až 15g bojim se tuhosti chci s tim tahat i malí voblery

                                                                                                          Nesoxboy - Profil | St 9.3.2016 15:44:15

                                                                                                          inža >> čao kolegové má někdo nějakého typa na cesťák na motorku 2-10 g nebránim se ani bazarovce a todle má jako 2-10 g to je asi mejlka todle má tak 2-10 kg

                                                                                                            Ncindy - Profil | St 9.3.2016 11:59:23

                                                                                                            sven >> Ty jo... tak to je mazec, s tím očkem..... máš oči jak ostriež....

                                                                                                              Nsven - Profil | St 9.3.2016 11:10:54

                                                                                                              cindy >> určitě nebrat ! :-))
                                                                                                              Osobně mám s čistě kovovými objímkami šroubení, špatné zkušenosti. Po několika nasazeních navijáku, máš odrbaný lak na jeho noze...
                                                                                                              A za druhé, když má prasklou vložku i prut vybraný do reklamy, jaké asi mohu čekat překvapení až to doma rozbalím...

                                                                                                                NRed carp - Profil | St 9.3.2016 9:54:58

                                                                                                                MirkoKovis >> Takovou starou potvoru, co jsem vyhrál asi před 20 lety na závodech :-)

                                                                                                                  NKnapík - Profil | St 9.3.2016 9:23:05

                                                                                                                  esoxboy >> co tohle ?
                                                                                                                  http://www.abos.cz/privlac/pruty/cestovni-teleskopi​cke/1295-shakespeare-agility-spinning-7ft-21m-2-15g​
                                                                                                                  je k tomu i tubus přes rameno ...
                                                                                                                  Teoreticky bych to mohl i pustit do světa

                                                                                                                    NOrion24 - Profil | Út 8.3.2016 19:55:00

                                                                                                                    esoxboy >> velmi dobry cestak ma Favorit Blue Bird...povedal by som ze 4diel je lepsi ako 2diel a mas dve spicky
                                                                                                                    jednu celoblank druhu vlepenku

                                                                                                                      Ninža - Profil | Út 8.3.2016 18:36:31

                                                                                                                      Sám, když se jdu jen bavit, tak chytám na retro.

                                                                                                                        Ninža - Profil | Út 8.3.2016 18:34:50

                                                                                                                        esoxboy >> něco bych měl, co jsem nedávno vyměnil se sousedem. Vše použité pruty. Šedý a černý - 4 x 50 cm, po 380 Kč každý včetně pošty, bílý - 4 x 45 cm, za 400 kč včetně pošty.

                                                                                                                          Nesoxboy - Profil | Út 8.3.2016 14:51:09

                                                                                                                          čao kolegové má někdo nějakého typa na cesťák na motorku 2-10 g nebránim se ani bazarovce

                                                                                                                            NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | Út 8.3.2016 14:33:28

                                                                                                                            Red carp - >> nevím, jak v Norsku, tam nejezdím, ale v Indickém oceánu při trollingu kolem reefu se oba pruty osvědčily - menší ryby, ale dobrý... lépe se mi chytá z lodi s tím Saengerem, je to silný prut...

                                                                                                                              Nu.x.a. - Profil | Út 8.3.2016 14:25:40

                                                                                                                              Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD - 8.3.2016 14:17:53 >> pěkný ale catana je catana..

                                                                                                                                NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | Út 8.3.2016 14:17:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                                ty budeš potřebovat pětidíly, ale těch 55 cm je fakt dost málo... já pořídil do velkých kufrů toto a jsem max spokojený:
                                                                                                                                https://www.mall.cz/privlacove-pruty/100000413619?u​tm_source=zbozi.cz&utm_medium=cse&utm_campaign=MP&u​tm_content=privlacove-pruty&utm_term=100000413619

                                                                                                                                a na jemnější chytání:
                                                                                                                                http://www.betafish.cz/shakespeare-agility-7ft-2-15​-spin

                                                                                                                                  NKHfisher - Profil | Út 8.3.2016 13:19:43

                                                                                                                                  Luk@s.k >> Jako, že čtyřdíl dělička není ok, ale sedmidíl teleskop je OK+? MEGALOL. Samozřejmě nejlíp se chytá s monodílem, ale pak 4 dílem a nakonec v nouzi nejvyšší s tele...

                                                                                                                                    NMarčus - Profil | Út 8.3.2016 11:27:19

                                                                                                                                    A co tenhle,PENN POWERSTIX PRO 12/20lb 5,4-9kg,čtyřdílný,celková délka 2,33m,délka včetně obalu 71cm,měl jsem ho v Norsku a bez problémů.

                                                                                                                                      Nu.x.a. - Profil | Út 8.3.2016 10:53:49

                                                                                                                                      Knapík >> pozdě :-)

                                                                                                                                        NKnapík - Profil | Út 8.3.2016 10:50:28

                                                                                                                                        u.x.a. >> můžu ti to přepsat :-)

                                                                                                                                          NKnapík - Profil | Út 8.3.2016 10:50:02

                                                                                                                                          Red carp >> ok

                                                                                                                                            Nu.x.a. - Profil | Út 8.3.2016 10:37:14

                                                                                                                                            Maxi Sob >> až teď jsem to zkoukunl a to je něco strašnýho, dostřel max 5m..

                                                                                                                                              NRed carp - Profil | Út 8.3.2016 10:28:11

                                                                                                                                              Knapík >> Dík za nabídku, ale 75cm je moc a taky asi raději koupím novej.

                                                                                                                                                Nu.x.a. - Profil | Út 8.3.2016 10:21:35

                                                                                                                                                Knapík >> škoda že to není catana tu bych vzal střelhbitě..

                                                                                                                                                  NKnapík - Profil | Út 8.3.2016 10:18:34

                                                                                                                                                  Red carp - >> kdyby jsi chtěl něco za pár korun, můžu ti nabídnout tohle, uvádí sice 10-30g, ale snese to určitě o něco víc a šňůru na 8 kg by to zvládlo taky ..., 2,70m, Jackson Eternum, transport cca 75cm

                                                                                                                                                    Ncindy - Profil | Ne 6.3.2016 18:03:14

                                                                                                                                                    Maxi Sob >> Aha, tak jo.... :-))))))))))