Sumcová výbava na prívlač

chcel by som začať tento rok s ťažkou prívlačou na sumce s voblermi cca 40g až 100g prevažne na rieke a chcem sa spýtať či by my stačila táto zostava a či to nebude už moc ťažké na prívlač :
Prut DRAGON Millenium HD Catfish Spin 3.00m 50-120g
RYOBI AP TT POWER 6000
navijak 580g udica 315g
šnúru priemer cca 0,35
ďakujem za odpovede.
Autor diskuse: lexo - Profil , 5.2.2016 dravci - náčiní, doplňky

NMarek22 - Profil | Pá 24.6.2016 13:21:38

Chlapy kvalitni navijak na tezsi vlacku?? Black cat spin 740 je to dobra volba??? Neco do 5 tisic. Nastrahy pouzivam do 70g

    Nčolkař,zloch - Profil | Pá 24.6.2016 7:27:12

    Nils Master - 23.6.2016 16:45:31 >> u nás má voda ve vrchní vrstvě 21°C a už jsou vytření

      NP!F - Profil | Čt 23.6.2016 23:01:30

      Nils Master - 23.6.2016 16:45:31 >> Sumce pred trenim beru, to neni tym. Su tak premnozeny, ze sa pozrali navzajom!

        NNils Master - Profil | Čt 23.6.2016 16:45:31

        Nevím kam chodíte... ale u nás na řece taky zatím nic. Voda má 16,5 stupně a tak pochybuji že se vytreli...cili do toho bouchnou mozna tento víkend před těma bourkama a pak to konečně začne brát... začnou žrát jak draci...

          Npetrikveprik - Profil | Čt 23.6.2016 13:23:53

          goter >> díky za info.. Mi to nebere vůbec na nic no a kdyby náhodou tak aspoň vím :-)

            Nvenca1 - Profil | Čt 23.6.2016 10:42:50

            čolkař,zloch >> To jsem si taky kdysi myslel.:-))

              Ngoter - Profil | Čt 23.6.2016 10:16:43

              eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 22.6.2016 14:28:56 >> vydrzet, vydrzi. Ale zatim 0 ulovku. V tomto roce na sumatry Rapala Jointed ve vetsich velikostech. Ale ryby velice neaktivni.

                Nčolkař,zloch - Profil | Čt 23.6.2016 7:20:52

                P!F >> za pár let jdu do důchodu,dej pokoj.

                  Nčolkař,zloch - Profil | Čt 23.6.2016 7:16:50

                  Pedro1 >> ještě že tak,lepší než mít velkou hlavu...

                    NOrion24 - Profil | St 22.6.2016 20:58:22

                    Rasto. >> este im chvilu nadavaj a nebude brat nic

                      NP!F - Profil | St 22.6.2016 20:36:06

                      čolkař,zloch >> Pekne makaj, za par rokov uz sa naucis veslovat v sklze, to potom este len budu ulovky!

                        NPedro1 - Profil | St 22.6.2016 19:43:01

                        čolkař,zloch >> Budeš mít velký svaly,buď rád:-)

                          Nčolkař,zloch - Profil | St 22.6.2016 17:03:51

                          FRANK71 >> včera jsem dal skoro 5km,ale dojeď a ukážeš mi jak na to:-)

                            NFRANK71 - Profil | St 22.6.2016 17:01:36

                            čolkař,zloch >> musíš víc veslovat.😃

                              Nčolkař,zloch - Profil | St 22.6.2016 16:58:38

                              eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 22.6.2016 14:28:56 >> Magnum je držák,ale letos zatím fousům woby vůbec nešmakují.

                                NRasto. - Profil | St 22.6.2016 16:39:45

                                mali by zrat co je svine preberave...

                                  Npetrikveprik - Profil | St 22.6.2016 16:25:48

                                  P!F >> dík. No to že to sumci nechcou žrát mohu potvrdit :-))

                                    NP!F - Profil | St 22.6.2016 15:42:09

                                    eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 22.6.2016 14:28:56 >> ten wob znesie dost, horšie je, že to sumce moc nechcú žrať, čo celkom kazí celkový dojem.

                                      Nj.sladkay - Profil | St 22.6.2016 14:45:57

                                      eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 22.6.2016 14:28:56 >> znese

                                        Npetrikveprik - Profil | St 22.6.2016 14:28:56

                                        chlapi, když jste u těch wobů a sumců. Máte někdo pozitivní zkušenost s velkou rap.magnum? Jde mi o to, jestli někdo nezaznamenal problém s očkem na lopatce. Když jsem viděl, že je to jen "kousek plechu z lopatky" ohnutý a přiletovaný ke kovové lopatce a vůbec jak je ta lopatka uchycená, tak k tomu nemám moc důvěry..(ikdyž rapala tvrdí že je to na tuňáky, tarpony...:-)) chytáte s tím?