Sumcová výbava na prívlač

chcel by som začať tento rok s ťažkou prívlačou na sumce s voblermi cca 40g až 100g prevažne na rieke a chcem sa spýtať či by my stačila táto zostava a či to nebude už moc ťažké na prívlač :
Prut DRAGON Millenium HD Catfish Spin 3.00m 50-120g
RYOBI AP TT POWER 6000
navijak 580g udica 315g
šnúru priemer cca 0,35
ďakujem za odpovede.
Autor diskuse: lexo - Profil , 5.2.2016 dravci - náčiní, doplňky

NP!F - Profil | St 22.6.2016 13:58:50

Brcky >> to im nevysvetlime, ale cielene na sumce by som ten typ wobu nebral.

    NBrcky - Profil | St 22.6.2016 13:23:18

    P!F >> len este aby to aj tie sumce chapali ze maju tu J11 prenechat zubacom :)

      NP!F - Profil | Út 21.6.2016 22:39:51

      Stavba >> j11 2ojkami hakmi bude za a. potapka a za b. nebude chodit ako ma. Nejake haky co to unesie a vydrzia existuju, napriklad st66 velkost 4, ale treba sa zmierit s tym, ze j11 jednoducho neni wob na sumce.

        Nrybomil - Profil | Út 21.6.2016 21:57:01

        Stavba >> viz diskuse přívlač

        nebo větší vobíky s většími háky ... při dnešních cenách rapal proč myslíš že používám jiný jointedy ? a na rapalu zvysoka dlabu

          NStavba - Profil | Út 21.6.2016 19:49:03

          Hoj, čimpa prekovat jointed 11 ? Velikost trojhaku je 3, takze owner ST41 velikost 2 ? Poslední 3 zabery a vsechno z origo háku popadalo. Nebo jinej typ owneru?dik

            NMarek22 - Profil | Út 21.6.2016 8:08:57

            chlapy máte někdo ryobi ap TT 6000???

              Ngoter - Profil | Po 20.6.2016 18:48:04

              zdravím.
              Kdyby měl někdo zájem o pořádný a nový naviják na sumcovláčku Ryobi Arctica 8000, at se mi ozve. Určitě se na ceně domluvíme.

                NP!F - Profil | Po 20.6.2016 17:41:21

                Rasto. >> tu 0,45 mam primarne na zubace na 40g prute, viac menej preto, keby sa zaveil sumec ( ktory sa zavesi, kazdu sezonu mam chytenych viac menej nechtiac 2 x tolko sumcov ako zubacov, bud je to rukami, alebo je malo zubacov, ci moc sumcov, neviem )

                  NRasto. - Profil | Po 20.6.2016 14:28:21

                  P!F >> aha..ok..lebo teraz mam 0,45 a obaval som sa ci to nieje malo ked som tu cital tie vyplety do rakiet..

                    NP!F - Profil | Po 20.6.2016 14:26:44

                    Rasto. >> záleží kde a kedy, ale väčšinou 0,45 až 0,6. Tú 1,2mm nemám na privlac.

                      NRasto. - Profil | Po 20.6.2016 13:41:38

                      P!F - 14.6.2016 19:13:10 >> a u nas aku hrubku najcastejsie pouzivas? alebo ides vzdy s nejakou 0,80+ ?

                        Nrybomil - Profil | Čt 16.6.2016 8:11:12

                        MOSPA >> Marek22 - 14.6.2016 19:00:07 >> tam maj už lednový výprodej ? :§)

                          NP!F - Profil | Út 14.6.2016 19:13:10

                          kengous >> na privlac cca 120cm, odhadom, nikdy som to nemeral, môže to byť menej.

                            NMarek22 - Profil | Út 14.6.2016 19:00:07

                            kengous >> přesně toto ale myslím, že 0,70 jestli ne tak 0,60 nemám ho poblíž

                            http://www.nikl.cz/p432-millenium-tete-ligne-head-l​ine.php a drží to jak čert

                              Nkengous - Profil | Út 14.6.2016 17:29:44

                              P!F >> super, díky moc kolik davas délku? Hned to zkusím 😊

                                NP!F - Profil | Út 14.6.2016 15:25:44

                                kengous >> krvavý.

                                  Nkengous - Profil | Út 14.6.2016 13:38:00

                                  P!F >> jaký uzel. Dík

                                    NP!F - Profil | Út 14.6.2016 13:13:16

                                    kengous >> aj viažem. Dá sa aj 1,2mm uviazat.

                                      Nkengous - Profil | Út 14.6.2016 13:09:31

                                      A někdo to vazete nebo jen krimp?

                                        Nkubas. - Profil | Út 14.6.2016 13:03:20

                                        Sethy >> Haruna je vyzkoušená, nezklamal nikdy ;-).