- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jaký feeder koupit ??
Dobrý den, už dlouho se rozmýšlím jaký feeder koupit, značek je velmi mnoho a modelů a typů ještě více už jsem se rozmýšlel nad mnoho pruty , ale vždy najdu nějakou recenzi kde si feeder nechválí nebo ho spíše kritizují . Feeder bych si představoval v délce 3.60. Předem děkuji.
Autor diskuse: Ensodyar - Profil , 31.12.2015 feeder - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
18x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Nvundu - Profil | Po 7.3.2016 21:15:19
Přemet:-) >> to je jasny... ja uz to taky nedaval... vadilo mi hodne to chovani k lidem....
Nfheavy - Profil | Po 7.3.2016 21:11:34
xDanielS >> shogun mne prisel /s odpustenim/jako kopyto ale tehdy jsem mel v ruce 420 ku a porovnaval jsem to se 420 tournamentem,a s odstupem casu si dovolim tvrdit ze ten cast'izm se mne zda lepsi nez ten shogun
Nfheavy - Profil | Po 7.3.2016 21:06:25
cizmik >> chce si to prvne osahat fyzicky,nejlepe kdyby na ne nekdo z tvych kamaradu chytal.na jake feeder pruty jsi chytal doted?
NPřemet:-) - Profil | Po 7.3.2016 20:52:56
vundu >> tak pozdravovat urcite budu, ale asi jen to jedno. To druhe jeste neni na svete a kdyz se tvorilo, tak to uz jsi tu nebyl... :-) Tak ted nevim, koho podezrivat misto tebe... :-))
Bobr asi nadsenej neni, to vim, ale uz to fakt dal neslo... Vis co, jedna vec je nejake zpozdeni penez, ale aby ses vicemene doprosoval a pak dostal pulku se slovy, ze vic nema a neda... To uz je moc...
Bobr asi nadsenej neni, to vim, ale uz to fakt dal neslo... Vis co, jedna vec je nejake zpozdeni penez, ale aby ses vicemene doprosoval a pak dostal pulku se slovy, ze vic nema a neda... To uz je moc...
Nfheavy - Profil | Po 7.3.2016 20:51:01
vundu >> sportex feeder do 35 m? tak jedine ten multi picker 3 m:-)
Nvundu - Profil | Po 7.3.2016 20:48:15
fheavy >> ten sportak poleti jako blazen, tomu verim......pruty od sportexu mam rad (nejen feeder)par uz jsem jich mel (prevazne kaprove) a pokazde spokojenost.me bavi nejvic do 35m a na to mi sitmana staci...:-))))
Nfheavy - Profil | Po 7.3.2016 20:43:05
vundu >> ja uz dnes taky podobne,jelikoz baldy na to mam tak to vyzkousim.jeste sem popravde s tema sportexama po prestavbe max nehazel,nejsu zvyklej hazet nazdarbuh,pouze za ucelem chytani ryb a v zime jsem to nepotreboval,takze tak.
Nvundu - Profil | Po 7.3.2016 20:39:06
fheavy >> na to moje mrskani mi staci ty klacky co mam a ja jsem umelec amater do 40metru, takze ten odhoz byl jen takova tresinka na dorte :-))))
Nvundu - Profil | Po 7.3.2016 20:38:11
Přemet:-) >> jj mluvil jsem s bobrikem a moc nadsenej zrovna nebyl...ale to je zivot....
jinak v 2.lize preji jen a jen hokejky a kapriky samo ze taky a rodina at je zdrava a pozdravuj tvoji zenu a moje deti :-)))))))
jinak v 2.lize preji jen a jen hokejky a kapriky samo ze taky a rodina at je zdrava a pozdravuj tvoji zenu a moje deti :-)))))))
Nfheavy - Profil | Po 7.3.2016 20:35:19
vundu >> o nic vubec nejde,mne to extremni hazeni bralo tak pred 20 lety,ve vetsine pripadu tam kde chytam to nepotrebuju,je to namahani vercajku a nekdy i zdravi.:-)
NPřemet:-) - Profil | Po 7.3.2016 20:32:30
u.x.a. >> btw, novej superb by mi myslim celkem slusel... :-)
NPřemet:-) - Profil | Po 7.3.2016 20:31:15
vundu >> zdar Jarousku, nevim jestli vis, ale minuly tyden jsem dal vypoved... :-( Uz to neslo...
Na rybach jsem jeste nebyl, ale jsme letos ve 2.lize, tak tam si to snad uziju... :-)
No a doufam, ze se i nejakej ten kaprik podari...
Na rybach jsem jeste nebyl, ale jsme letos ve 2.lize, tak tam si to snad uziju... :-)
No a doufam, ze se i nejakej ten kaprik podari...
Nvundu - Profil | Po 7.3.2016 20:29:38
fheavy >> neboj, on je monitor, za chvili je tady a vysvetli ti to :-)))))
Čtenáři této diskuse také sledují
NS feederem na kapry96912
NMethod feeder a vše kolem něj40292
NFeederařina na řece64328
NLov dravců na feeder849
NKlub Fanoušků Feederů Daiwa.10512
NFeeder videa - výběr MM201
NKorum - vše kolem téhle značky9590
NPickermánia-ultra light fishing49069
NPreston - vše kolem této značky.4055
NPelety Sonubaits a minikuličky Cralusso3798
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
6:14NFeederařina na řece 64331
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNPickermánia-ultra light fishing 49069
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....










