- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Úspěšná sezóna na lov candátů
Jaká byla letos sezóna ?
A) podprůměrná55%
B) průměrná 23%
C) nadprůměrná 21%
Od 26.12.2015 hlasovalo 128 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
15x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nnofish - Profil | Po 28.12.2015 20:07:12
Viděl jsi, jak se dají najít okouni, jak myslíš, že jich dopadne většina u nás? Napovím, rybičky, lodě a velké kýble...
Ale fakt. Mám to podobně. Je pár dní do roka, kdy jdu na okouny. Škiky neřeším, když se velká párkeát do roka chytí, nezlobím se. Člověk furt jak blbec doufá v toho candáta a drbance od okounů neřeší, zaloví štika, dvakrát jí to tam hodí a zas skáče gumou po dně... Asi by to mělo mít nějakou diagnózu, nebo něco, to nahánění candátů... :-)
NPedro1 - Profil | Po 28.12.2015 19:52:48
Na druhou stranu my Pepici to nemáme jednoduchy.V okolí Prahy to je se slusnejma stikama bída a okouni to samé.Hodne moc rybářů a drave maso se tady nepouští.Tak chytame co máme v dosahu a na okouny jezdíme 100 km.
O sticich vodách vím,ale zase je to hrozná dálka a protože je třeba stiku trošku hledat,je to naprd.Na ryby mužů hlavně o víkendu a když přijedu k piskovne kde stiky jsou a 70% slušných míst je obsazeno kaprari,nebaví Te to.
Takhle vybereme flek kde verime v candata a stojíme a hazeme.
Nnofish - Profil | Po 28.12.2015 19:39:57
NFRANK71 - Profil | Po 28.12.2015 19:34:57
NS&F - pescador - Profil | Po 28.12.2015 19:24:18
Nnofish - Profil | Po 28.12.2015 19:18:09
Aale jak vidím, ta deformace s candty, je napříč celou republikou. Proč chytat okouny, i když občas drbnou do gumy, když by ji náhodou mohl sežrat velký Ca :-)
NPedro1 - Profil | Po 28.12.2015 14:22:03
NŘízek 5,125 - Profil | Po 28.12.2015 14:18:10
okouni taky dobrý, ale vůbec mě nelákají štiky..:-)
NPedro1 - Profil | Po 28.12.2015 14:16:07
NŘízek 5,125 - Profil | Po 28.12.2015 13:41:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Jinak sem přišel na zásadní věc:-)
Když žerou, tak je brnkačka je nachytat, a když nežerou respektive sou někde jinde, tak si člověk může prst v řiti zlámat a stejně je to marný.
NPedro1 - Profil | Po 28.12.2015 13:15:01
Já měl sezonu řekněme průměrnou,ale mám radost že se potvrdili některé mé doměnky,což mě zase posouvá dál.
Jinak obecně bych řekl,že se candátí populace trošku zlepšuje.
Ndrvoštěp - Profil | Po 28.12.2015 12:46:21
Nšrot - Profil | Po 28.12.2015 12:32:09
Nnofish - Profil | Ne 27.12.2015 20:39:47
Měli jste z toho parádní okouní přehradu, tak si nestěžuj, pro přespolní jsou jenom okouni.
NS&F - pescador - Profil | Ne 27.12.2015 20:33:20
Taky podle návodů nelovím neboj. Jsem samouk a testuju většinou sám .... Posléze ale většina kdo tomu věnuje něco přemýšlení, čas ..... peníze ..... pak v praxi zjistí ,že to je stejně jinak. Hlavně co se větších ryb týká. V podstatě na to ani návod dát nejde.
NReznik76 - Profil | Ne 27.12.2015 20:33:10
A když přijedu na nejlepší candátí přehradu v Čechách a na Moravě tak tam o candáta ani nezakopnu stejně jako zbytek opilejch Pepíků
Nnofish - Profil | Ne 27.12.2015 20:30:04
:-)
Jinak ale odpověď parádní. Nejdou srovnávat roky, každý je jiný, to máš pravdu.
Kde to žije - dravci
22:12NFotky ryb pouze na přívlač 107200
15:31NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
14:56NBurza na přívlačové nástrahy 33420
13:21NRare woblery - Rapala 14054
9:23NÚhoří sezona 2012 10520
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....












