- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Úspěšná sezóna na lov candátů
Jaká byla letos sezóna ?
A) podprůměrná55%
B) průměrná 23%
C) nadprůměrná 21%
Od 26.12.2015 hlasovalo 128 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
15x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nnofish - Profil | Ne 3.1.2016 15:49:47
Nkkkarlos - Profil | Ne 3.1.2016 15:41:47
Nkkkarlos - Profil | So 2.1.2016 13:08:11
Jinak v ten den se nestalo abych neměl na každý nához rybu, vím zní to neuvěřitelně, sám tomu ještě teď nemůžu uvěřit....
A všechno na to peří. (tak co Martine, bude nějaký ten reklamní vzorek) :-)
NMB - Profil | So 2.1.2016 10:18:28
Pepíci mě ho rozšlapali :( když jsem jim ho nechtěl půjčit :(
NP!F - Profil | So 2.1.2016 9:47:32
Akoze ja som zazil nejakych 50ks za pol dna, ale velkost bola biedna a fakt to bolo jedna ryba za druhou. A je to uz fest davno, samemu mi to dnes znie ako scifi. Netvrdim, ze nepises pravdu, ale znie to fakt neuveritelne, myslel som, ze si robis srandu.
NP!F - Profil | Pá 1.1.2016 23:15:45
Nkkkarlos - Profil | Pá 1.1.2016 23:13:21
NP!F - Profil | Pá 1.1.2016 23:09:44
Nkkkarlos - Profil | Pá 1.1.2016 23:07:36
Nějaký peří za reklamu bude..... ? ;-)
NP!F - Profil | Pá 1.1.2016 23:06:24
NP!F - Profil | Pá 1.1.2016 22:39:51
Nmartcv - Profil | Pá 1.1.2016 20:18:44
Nmartcv - Profil | Pá 1.1.2016 20:08:14
NProgramátor - Profil | Pá 1.1.2016 19:42:40
Nmartcv - Profil | Čt 31.12.2015 18:25:50
jo jednou vlastně řval mám ho..konečně...a opravdu vytáhl C 80+ a u prdele mu vlál ten jeho twistr...tím ty ryby jasně vyjádřili názor.....:-)....nevím proč, ale prostě chtěli jen peří...95% jsem chytil na peří....občas jsem chytil i na gumu a woba...ale s nedalo se to srovnat....zkoušel jsem schválně i jiný nástrahy a experimentoval jsem...(když berou tak to jde dobře)....ale stejně jsem nepřišel na to proč je tam takovej rozdíl...
Ndrvoštěp - Profil | Čt 31.12.2015 11:59:36
Njiris - Profil | Čt 31.12.2015 11:50:11
Nnofish - Profil | Čt 31.12.2015 11:25:13
NPvl - Profil | Čt 31.12.2015 10:35:00
NPoušťák - Profil | Čt 31.12.2015 10:28:37
NProgramátor - Profil | Čt 31.12.2015 10:14:42
EDIT: loni a letos jsem jich pochytal někde kolem stovky... Chápu, že je to pro někerý kolegy scifi, ale tak to prostě bylo a je
NPvl - Profil | Čt 31.12.2015 10:01:30
Nmartcv - Profil | St 30.12.2015 23:36:21
prostě to tak bylo...nemám potřebu o tom kohokoli přesvědčovat.....další rok jsem na tý samí vodě chytil jen pět kousků....a to ty ryby tam jsou a ještě povyrostli
NGTdpcfix - Profil | St 30.12.2015 23:31:25
Nmartcv - Profil | St 30.12.2015 23:26:08
ani jeden den se ty tři týdny nestalo že bych byl plonkovej....jak jsem psal, to už asi nezažiju
Nmartcv - Profil | St 30.12.2015 23:01:48
NGTdpcfix - Profil | St 30.12.2015 22:58:44
Ndrvoštěp - Profil | St 30.12.2015 21:06:22
NPvl - Profil | St 30.12.2015 21:01:05
Ndrvoštěp - Profil | St 30.12.2015 20:44:13
NPvl - Profil | St 30.12.2015 20:39:02
Nmartcv - Profil | St 30.12.2015 20:18:51
ty rypno....:-)
Nafjee - Profil | St 30.12.2015 19:21:54
Nmartcv - Profil | St 30.12.2015 19:17:51
jako takovej lov už nezažiju....fakt to bylo scifi.....čím víc se to vzdaluje, tím je to těžko uvěřitelnější...za pár let už si budu myslet, že se mi to zdálo.....ještě že mám nějaký video a pár fotek....
jako přál bych to každýmu zažít...dokonce i tobě....:-)
Notoš - Profil | St 30.12.2015 19:10:16
Nafjee - Profil | St 30.12.2015 19:08:09
Nafjee - Profil | St 30.12.2015 19:05:18
Nnofish - Profil | St 30.12.2015 19:00:15
(chytáme defakto stejně a já ho takto "školil" zase loni)
Kde to žije - dravci
15:31NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
15:30NBurza na přívlačové nástrahy 33422
13:21NRare woblery - Rapala 14054
9:23NÚhoří sezona 2012 10520
PáNFotky ryb pouze na přívlač 107199
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Prologic Bunda Commander Fleece Jacket | SLEVA 51%Za 765 Kč
emný 100% polar fleece 330gsm. Protižmolkující a vodoodpudivá úprava.
TPU membrána zajišťuje 100% voděodolnost povrchového materiálu s 8000mm vodním sloupcem. Prodyšná. Teplá nastavitelná kapuce. Kapsy uzavíratelné na zip.
Výprodej - Elektromotor Minn Kota ENDURA C2 45/36"Za 7.500 Kč
Minn Kota Endura C2 45 je spolehlivý a odolný elektromotor s indikátorem stavu baterie, navržený pro maximální výkon, dlouhou životnost a bezproblémový provoz.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....





















