- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Medium feeder, rada s výběrem
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Nfheavy - Profil | St 23.12.2015 15:19:57
N.pepé. - Profil | St 23.12.2015 15:17:10
http://www.adler-wft.cz/adler-wft/eshop/6-1-Navijaky-RYOBI/0/5/1958-RYOBI-ARCTICA-CF-5000
NKnedla12 - Profil | St 23.12.2015 15:14:25
NxDanielS - Profil | St 23.12.2015 15:08:54
NMilda - Profil | St 23.12.2015 14:53:37
Nicméně cena je to dobrá ;-)
A myslel jsem to tak,že máš jak starší edici Competitiona,tak i novější provedení "Pro"-tedy myslím aspoň,že to tak máš.
Tak že bys mohl popsat rozdíl mezi starší a novější edicí,případně popsat ten novější "Pro".
NKnedla12 - Profil | St 23.12.2015 14:46:55
N.pepé. - Profil | St 23.12.2015 14:28:56
Nfheavy - Profil | St 23.12.2015 14:19:30
N.pepé. - Profil | St 23.12.2015 14:05:59
http://www.adler-wft.cz/adler-wft/eshop/6-1-Navijaky-RYOBI/0/5/1979-RYOBI-AP-POWER-SLAR-5000
Nfheavy - Profil | St 23.12.2015 14:00:18
Nfheavy - Profil | St 23.12.2015 13:56:44
Nfheavy - Profil | St 23.12.2015 13:54:54
Nkubah - Profil | St 23.12.2015 13:51:05
Nkubah - Profil | St 23.12.2015 13:49:13
Nyní je Zauber ve vel.4000 za 2.800Kč.
Ježíšek akci viděl a přikoupil mi třetí kousek - jen jsem ho stačil vyfotit a zabavil mi ho :-)))
http://www.mrk.cz/Data/Pics/2015/348/1291493_7d7b6.jpg
NMilda - Profil | St 23.12.2015 13:43:31
Navijáky od Shimana chytám celkem často a rád,ale jde o baity(XT-FA,USB).
U předobrzd by to u mě vyhrálo s přehledem Ryobi,kdy mám pocit,že mi za dané peníze nabízí více(myslím tím sílu a možná i životnost- u ní se to prozatím jen domnívám).
Ale soudím tak jen dle Arcticy vel.4000 ,kterou nešetřím a tahám s ní klidně 70g krmítka typu "river",kde mám ještě "zaklecovanou" návnadu a pomalu ani nevím,že něco z vody tahám.
Neznám jiný naviják v dané cenové relaci(kolem 2000Kč + - ),který by něco podobného zvládl-pravda,zase tolik mi jich rukama neprošlo a většinu jsem viděl maximálně tak na obrázku.
Takže až zase budu řešit předobrzdu,tak vím,že to bude opět Ryobi,a buď opět Arctica nebo Zauber(Slam je prý slabší,ale nikdy jsem s ním nechytal).
Nfheavy - Profil | St 23.12.2015 13:19:28
NMilda - Profil | St 23.12.2015 13:06:08
Nechytal jsem s ním,jen si ho osahal a zase vždy vrátil do stojanu.
Za jedno mi sedí délky 12ft,tady už je to o trochu více(myšleno na verzi 12,8ft , 11,8ft je už moc jemná).Ale to byl nebyl nikterak velký problém.Jen na mé chytání je opravdu už krapet jemnější,než bych si přál a asi bych jej téměř nevyužil.
To je u mě něco jako s pickerem,kdy mám už několik let taky Competitiona od Prestonu.A za tu dobu jsem ho mockrát nevytáhl(letos třeba jen jednou a to ještě nyní v sobotu spíše proto,abych ho aspoň "provětral").
Chytám spíše hrubější styl(ty tedy většinou ještě znatelně hruběji,než já,co jsem od Tebe četl) a na to není Dutch zrovna stavěný.
Ale krásná hračka ve všech směrech to je,o tom žádná.
Kdybych cílil hlavně na cejny ap.a chodil na čisté vody bez vázek,tak ho asi mám.
Ale je to jinak,tak jsem ho do toho stojanu vždy vrátil,i když už jsem se nejednou přistihl při tom,že si jeho nákup sám před sebou omlouvám,i když reálně vím,že bych ho téměř k ničemu neměl..:-)
Ale zatím vždy reálný pohled na věc zvítězil.
Nfheavy - Profil | St 23.12.2015 12:49:30
Kde to žije - feeder
ÚtNFeederařina na řece 64304
ÚtNPickermánia-ultra light fishing 49055
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
PoNGURU - vše kolem téhle značky 6269
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
. . . NJihočeská Feederliga . 9457
Co je nového - feeder + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....











