- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Medium feeder, rada s výběrem
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
NAcros - Profil | Čt 24.12.2015 0:21:23
NP.&.S. - Profil | St 23.12.2015 21:33:19
Nfheavy - Profil | St 23.12.2015 20:48:16
Nrájovec - Profil | St 23.12.2015 20:45:29
Nfheavy - Profil | St 23.12.2015 20:41:07
Nrájovec - Profil | St 23.12.2015 20:37:46
Nfheavy - Profil | St 23.12.2015 20:36:38
NxDanielS - Profil | St 23.12.2015 20:36:29
už podle nicku vím, že bych si s ním neměl co povídat. Pak si všimnu hrubek, k tomu se přidá "výpis" a vím určitě, že bych o radu ani nestál. :-O
Nfheavy - Profil | St 23.12.2015 20:34:12
Nrájovec - Profil | St 23.12.2015 20:14:04
Nfheavy - Profil | St 23.12.2015 20:07:12
NxDanielS - Profil | St 23.12.2015 19:59:43
Nfheavy - Profil | St 23.12.2015 19:56:38
Nfheavy - Profil | St 23.12.2015 19:52:03
NxDanielS - Profil | St 23.12.2015 19:46:28
Nfheavy - Profil | St 23.12.2015 19:30:04
Nfheavy - Profil | St 23.12.2015 19:11:34
Nfheavy - Profil | St 23.12.2015 18:29:55
Nfheavy - Profil | St 23.12.2015 17:16:22
Nkubah - Profil | St 23.12.2015 16:57:50
Zauber
http://www.adler-wft.cz/adler-wft/eshop/6-1-Navijaky-RYOBI/0/5/1370-RYOBI-ZAUBER-1000
Zauber CF
http://navijaky.heureka.cz/ryobi-zauber-cf-3000/galerie/?obrazek=a6b31e207420eebf9017da6ce8a23df4
Zauber CF New
http://www.adler-wft.cz/adler-wft/eshop/6-1-Navijaky-RYOBI/0/5/817-RYOBI-ZAUBER-CF-4000
Nkubah - Profil | St 23.12.2015 16:56:14
http://www.mrk.cz/recenze/navijaky/ryobi_arctica_cf_4000/
Arctica
http://navijaky.heureka.cz/ryobi-arctica-5000/galerie/?obrazek=21b79929918395d07bd8435d1e87bf7b
Nčernásmrt - Profil | St 23.12.2015 16:55:13
Nfheavy - Profil | St 23.12.2015 16:44:38
Nkubah - Profil | St 23.12.2015 16:38:50
Zauber je poctivý dělník s výbornou Ryobi brzdou, krmítka nejsou žádný problém.
NxDanielS - Profil | St 23.12.2015 15:48:43
N.pepé. - Profil | St 23.12.2015 15:24:54
Nčernásmrt - Profil | St 23.12.2015 15:24:50
NKnedla12 - Profil | St 23.12.2015 15:23:24
Nfheavy - Profil | St 23.12.2015 15:21:17
Nfheavy - Profil | St 23.12.2015 15:19:57
N.pepé. - Profil | St 23.12.2015 15:17:10
http://www.adler-wft.cz/adler-wft/eshop/6-1-Navijaky-RYOBI/0/5/1958-RYOBI-ARCTICA-CF-5000
NKnedla12 - Profil | St 23.12.2015 15:14:25
NxDanielS - Profil | St 23.12.2015 15:08:54
NMilda - Profil | St 23.12.2015 14:53:37
Nicméně cena je to dobrá ;-)
A myslel jsem to tak,že máš jak starší edici Competitiona,tak i novější provedení "Pro"-tedy myslím aspoň,že to tak máš.
Tak že bys mohl popsat rozdíl mezi starší a novější edicí,případně popsat ten novější "Pro".
NKnedla12 - Profil | St 23.12.2015 14:46:55
N.pepé. - Profil | St 23.12.2015 14:28:56
Nfheavy - Profil | St 23.12.2015 14:19:30
N.pepé. - Profil | St 23.12.2015 14:05:59
http://www.adler-wft.cz/adler-wft/eshop/6-1-Navijaky-RYOBI/0/5/1979-RYOBI-AP-POWER-SLAR-5000
Nfheavy - Profil | St 23.12.2015 14:00:18
Nfheavy - Profil | St 23.12.2015 13:56:44
Nfheavy - Profil | St 23.12.2015 13:54:54
Nkubah - Profil | St 23.12.2015 13:51:05
Nkubah - Profil | St 23.12.2015 13:49:13
Nyní je Zauber ve vel.4000 za 2.800Kč.
Ježíšek akci viděl a přikoupil mi třetí kousek - jen jsem ho stačil vyfotit a zabavil mi ho :-)))
http://www.mrk.cz/Data/Pics/2015/348/1291493_7d7b6.jpg
NMilda - Profil | St 23.12.2015 13:43:31
Navijáky od Shimana chytám celkem často a rád,ale jde o baity(XT-FA,USB).
U předobrzd by to u mě vyhrálo s přehledem Ryobi,kdy mám pocit,že mi za dané peníze nabízí více(myslím tím sílu a možná i životnost- u ní se to prozatím jen domnívám).
Ale soudím tak jen dle Arcticy vel.4000 ,kterou nešetřím a tahám s ní klidně 70g krmítka typu "river",kde mám ještě "zaklecovanou" návnadu a pomalu ani nevím,že něco z vody tahám.
Neznám jiný naviják v dané cenové relaci(kolem 2000Kč + - ),který by něco podobného zvládl-pravda,zase tolik mi jich rukama neprošlo a většinu jsem viděl maximálně tak na obrázku.
Takže až zase budu řešit předobrzdu,tak vím,že to bude opět Ryobi,a buď opět Arctica nebo Zauber(Slam je prý slabší,ale nikdy jsem s ním nechytal).
Nfheavy - Profil | St 23.12.2015 13:19:28
NMilda - Profil | St 23.12.2015 13:06:08
Nechytal jsem s ním,jen si ho osahal a zase vždy vrátil do stojanu.
Za jedno mi sedí délky 12ft,tady už je to o trochu více(myšleno na verzi 12,8ft , 11,8ft je už moc jemná).Ale to byl nebyl nikterak velký problém.Jen na mé chytání je opravdu už krapet jemnější,než bych si přál a asi bych jej téměř nevyužil.
To je u mě něco jako s pickerem,kdy mám už několik let taky Competitiona od Prestonu.A za tu dobu jsem ho mockrát nevytáhl(letos třeba jen jednou a to ještě nyní v sobotu spíše proto,abych ho aspoň "provětral").
Chytám spíše hrubější styl(ty tedy většinou ještě znatelně hruběji,než já,co jsem od Tebe četl) a na to není Dutch zrovna stavěný.
Ale krásná hračka ve všech směrech to je,o tom žádná.
Kdybych cílil hlavně na cejny ap.a chodil na čisté vody bez vázek,tak ho asi mám.
Ale je to jinak,tak jsem ho do toho stojanu vždy vrátil,i když už jsem se nejednou přistihl při tom,že si jeho nákup sám před sebou omlouvám,i když reálně vím,že bych ho téměř k ničemu neměl..:-)
Ale zatím vždy reálný pohled na věc zvítězil.
Nfheavy - Profil | St 23.12.2015 12:49:30
Nfheavy - Profil | St 23.12.2015 12:47:26
NBacha - Profil | St 23.12.2015 12:06:27
NMilda - Profil | St 23.12.2015 11:49:29
Osobně mám toho Competitiona od Prestonu v mediu a k tomu,co jsi popsal,docela pasuje.Výhodou jsou i relativně velká očka jak na prutu,tak na špicích.
Je lehký,krásně pracuje,prostě je s ním radost chytat.Má i nějakou rezervu na větší ryby,ale ryby kolem 10kg a něco výše při jejich silnějších výpadech a dotaženější brzdě na navijáku jsou pro ten prut strop,to už občas blank dostane křivku,kdy už moc nepracuje.Ale zvládne je.
Od letoška je dodáván v novém modelu "Pro"- http://www.sarfix.cz/Preston-Competition-Pro-12-ft-Medium-,773.html
Tento model jsem v rukou neměl.Mohl by je porovnat kubah,který oba modely vlastní,případně popsat to "Pro",jelikož starší model už asi moc k dostání nebude.
Pokud bych byl na Tvém místě a nechtěl dát více peněz za prut a nevadil by mi dvojdíl,tak bych se asi snažil omrknout Korum CS Feeder- http://www.sarfix.cz/Korum-CS-feeder-3,60-mt.,456.html
Napsat k němu nic nemůžu,naživo jsem ho ani neviděl.Ale vzhledem ke kvalitám výrobků firmy Preston/Korum by to byl jeden z mých favoritů.Snad jsem ještě na jejich výrobky-pruty nečetl negativní reakci(čímž nevylučuji,že nemůže být).
Nherak - Profil | St 23.12.2015 11:42:07
Nfheavy - Profil | St 23.12.2015 11:27:25
Nfheavy - Profil | St 23.12.2015 11:24:05
Nherak - Profil | St 23.12.2015 11:18:02
Nfheavy - Profil | St 23.12.2015 10:36:58
Nherak - Profil | St 23.12.2015 10:14:48
Nfheavy - Profil | St 23.12.2015 10:05:30
Nherak - Profil | St 23.12.2015 9:57:47
Je to sice starší typ,ale výborný,silný,univerzál 360/120,špice 1,2,3oz,delší rukojeť - dobře se z ním hází,větší krmítko není problém,trnové spojky.Nenechám na něj dopustit.Plavan k němu má detaily.K95 s ním byla lahůdka.....
Nrobutek82 - Profil | St 23.12.2015 9:43:16
Nrájovec - Profil | St 23.12.2015 9:31:52
Nfheavy - Profil | St 23.12.2015 9:26:21
Nrájovec - Profil | St 23.12.2015 9:21:03
Nfheavy - Profil | St 23.12.2015 9:05:04
Nfheavy - Profil | St 23.12.2015 9:00:49
NBacha - Profil | St 23.12.2015 8:55:26
NBacha - Profil | St 23.12.2015 8:46:33
Prakticky ne, ale potřebuji 90g pruty, nebo prut a ten Selektor v poměru cena-výkon je bez konkurence. Loví na něj kluk co je prodává a velice je chválí. Do konce měsíce jsou pod 2tis. Navíc je to líbivý klacek, jen má ty oviny na spojce jako XPSko a někomu se to nelíbí.
Nrájovec - Profil | St 23.12.2015 8:45:54
Kde to žije - feeder
13:40NPickermánia-ultra light fishing 49053
PoNFeederařina na řece 64302
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
PoNGURU - vše kolem téhle značky 6269
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
ÚtNDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
. . . NJihočeská Feederliga . 9457
Co je nového - feeder + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - plovoucí kouřové boiliesZa 179 Kč
Plovoucí boilies SMOKE POP-UP o pr. 15 mm, které po dopadu do vody okamžitě vytváří silný kouřový, mrakující efekt. Ten funguje jako vizuální magnet a dokáže pracovat až 24 hodin. 3 barvy - 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
15.8.Method Feeder Talian první.misto...
22.8.Feeder Talian 3
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...















