- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Milovníci pickerů, poraďte
Chtěl by jsem tip na picker 240cm (né víc, s delším chytám veverky) a gramáž cca 5-25 (nejširší rozhraní 2,5-30).
Cenová kategorie max kolem 2 000.
Předem děkuji
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
11x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
Nfheavy - Profil | St 23.11.2016 16:20:26
Jak jsem psal sportexy mam 6 let a myslim si ze tech 10 let je min.budu mit,spis dyl,
A tournamenty -za co bych je asi tak vymenil? Že bych se vratil k Sone :-) neni za co menit, ty se nemeni kazdym rokem jako nektere šméčka od ...nekoho
Pruty do 2tis.o tech premyslet nejak velice nebudu,to beru jako spotrebak,kdyz mne sednou a vydrzi tak je budu mit taky dlouho,ja jsem obmenil a doplnil pouze verze medium a winkelpicker ,ty vyuzivam min,heavy a xheavy dele ,prvni xh mam 9 let a neprodal bych ho i kdyz ho pouzivam sporadicky,
Nsven - Profil | St 23.11.2016 12:02:33
Jak jde někde cena tak rapidně dolů, většinou se jedná o jeden, dva poslední kousky..
Za plnou cenu je třeba tady :
https://www.nasoutokushop.cz/cormoran-gf-feeder-pro-quiver?&var=20221#utm_source=heureka&utm_medium=feed&utm_campaign=ZbozoveVyhledavace&utm_content=HeurekaCZK
Nšvadlen - Profil | St 23.11.2016 11:14:27
Nsven - Profil | St 23.11.2016 9:58:20
Rozdíl je v tom, že tehdy sis koupil dvě sony na celý život a dnes kupuješ do roka pět voštěpů a dva ruksaky ptákovin, které v té době nebyly a tedy nikomu nechyběly...:-)
Nfheavy - Profil | St 23.11.2016 4:35:14
Na tu stavbu feederu jsem se ptal p.Pipala loni,drive i Studenyho a p.Mikeraska,jde postavit ledacos
Ale ne kazdej konkretni blank jde sehnat to mne bylo receno d tehle pánů.:-)
Njá 2 - Profil | Út 22.11.2016 23:59:48
Jinak picker mám drennan Ultralight Mini Feeder 9ft/10ft
Nsven - Profil | Út 22.11.2016 23:49:21
Teď mám pár kousků Nexave, ty mi sedí víc.
Jediný beastík mě mrzí, toho jsem si měl nechat, když už jsem ho vytunil... ne na chytání ale jen tak, na mazlení:-)
Kormorana mám ve 330/80 a nedám na něj dopustit. Koupil bych ještě jeden ale nikde už v té délce nejsou..
Njá 2 - Profil | Út 22.11.2016 23:34:38
Ale toho cormorana bych se nebál...
Nsven - Profil | Út 22.11.2016 23:32:33
Když jsem měl Beastmastera 275/335 - 70g, tak jsem mu ve zkrácené verzi také říkal picker :-)
Krásný proutek ale příšerná guma...
Njá 2 - Profil | Út 22.11.2016 23:25:34
Nsven - Profil | Út 22.11.2016 23:21:08
Mám prut se špicemi s takovými parametry a 2,5oz laminát, signalizuje plotičku možná lépe než 0,5oz grafit AX Tip od šíma.
Nsven - Profil | Út 22.11.2016 23:17:22
Teď jsem tam mimo jiného koupil sadu špiček s velkými oky od Delphina, které by měly pasovat do Cormorana. 3,2mm. Tak to alespoň na mistě vyzkouším do posledniho dílu. Když budou drobet větší, tak si je dopasuju, když menší, tak je tam rovnou nechám :-)
Nsven - Profil | Út 22.11.2016 23:12:24
Tady ho mají o čtyři stovky levnější než jinde. http://rybanahacku.cz/feederove-pruty/1801-cormoran-gf-feeder-pro-quiver-3m-10-50g.html
Njak41 - Profil | Út 22.11.2016 23:06:07
NKondrakar - Profil | Út 22.11.2016 23:05:09
A ze soutoku mi přišel mejl, jak jsem psal, ale ten futrál v tej dýlce maj furt skladem :-))))
Nsven - Profil | Út 22.11.2016 23:00:49
Jednou jsem to už nevydržel, objednávku zrušil a napsal jim ať si to strčej za klobouk :-)
Nfheavy - Profil | Út 22.11.2016 22:50:49
Nfheavy - Profil | Út 22.11.2016 22:49:03
Catchmany nechcu,protoze tam chcu davat i vetsi navi + poradna bocni kapsa na veci jako vidle tyc k podberaku apod.proto ten co jsem psal jeden z mala v tehle delce a zaroven objemu.
Njak41 - Profil | Út 22.11.2016 22:42:49
Nfheavy - Profil | Út 22.11.2016 22:41:22
A ty vseobecny blaboly ze se vsechno dela v cine,to tady papouskuje kazdej,proste jeste jsou nektery vyrobky vcetne nekteych blanku ktere se v cine nevyraby,to je totiz hodne zjednoduseny tvrzeni opakujici se dokola bez premyleni a overeni skutecnosti.
Priklad-shimano neco malo se dela v japonsku ale dnes je uz v malajsii lepe a moderneji vybavena fabrika nez v japonsku,a to vim od cloveka ktery tam byl fyzicky.
Osobne sy porizuju kvalitni pruty na dlouhou dobu treba na 10 let ale to musi byt fakt dobry,
Sportaky xhacka mam uz 6 sezonu a lepsi anebo stejne dobry v tehle spešl kategorii je dodnes pramalo,
Edit:spadla mne internet proto se ozyvam az ted čus
NKondrakar - Profil | Út 22.11.2016 22:38:23
Nsven - Profil | Út 22.11.2016 22:28:13
Minulý týden jsem nakupoval v e-shopech v Havířově na Moravě a v Tropicu Liberec za humny.
Z Moravy to mám dávno doma a Tropic se ještě ani neuráčil oznámit, kdy si to mám v obchodě vyzvednout..
Kdyby to co potřebuji měli jinde ani bych se ně nevyprdnul...S nimi mám tedy většinou mizerné zkušenosti..
Nsven - Profil | Út 22.11.2016 22:02:16
https://mapy.cz/zakladni?vlastni-body&x=14.9235027&y=50.4309110&z=20&base=ophoto&ut=Nov%C3%BD%20bod&uc=95XmOxZuSr&ud=50%C2%B025%2751.500%22N%2C%2014%C2%B055%2724.571%22E
NWillow - Profil | Út 22.11.2016 21:50:31
Nsven - Profil | Út 22.11.2016 21:44:41
https://mapy.cz/zakladni?x=14.9230284&y=50.4309341&z=18&pano=1&base=ophoto&pid=42972353&yaw=1.927&fov=0.307&pitch=-0.013
NKondrakar - Profil | Út 22.11.2016 21:39:17
Nsven - Profil | Út 22.11.2016 21:32:31
NKondrakar - Profil | Út 22.11.2016 21:14:37
Nsven - Profil | Út 22.11.2016 21:10:58
..."A teĎ si představte někoho, kdo je na google a jeho službách (youtube, google play) finančně závislý (youtuber, android vývojář).
A výpadek, kdyby trval třeba celý měsíc, tak někteří lidi nebudou mít co žrát. Docela nebezpečné, člověk si uvědomuje, jak je nebezpečné být finančně závislý na nějaké platformě a člověk by měl mít jako bokovku někde políčko s bramborama. ;-D
Do kamene tesat....
Nkubah - Profil | Út 22.11.2016 20:54:43
http://technet.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A161122_193928_tec-kratke-zpravy_vse&razeni=vlakno
Nsven - Profil | Út 22.11.2016 20:48:03
Až to jednou spadne úplně, to bude větší mazec jak globálni oteplování.. -)
Nsven - Profil | Út 22.11.2016 19:58:56
Hlavně jestli se taky přiměřeně pochlapí u vejplaty ... :-)
NWillow - Profil | Út 22.11.2016 19:57:20
Nsven - Profil | Út 22.11.2016 19:56:24
NKondrakar - Profil | Út 22.11.2016 19:50:11
NKondrakar - Profil | Út 22.11.2016 19:49:35
Nsven - Profil | Út 22.11.2016 19:43:52
Asi se mi sem naboural nějakej agent síajej.. :-) Nebo mi sem nainstaloval nějakýho hajzla AVG antivirus... budu se v tom muset trochu povrtat..
Nfheavy - Profil | Út 22.11.2016 19:32:31
Edit:na tech cinanskejch uz zadna vlajka taky neni:-)
NKondrakar - Profil | Út 22.11.2016 19:21:50
NWillow - Profil | Út 22.11.2016 19:21:29
Nsven - Profil | Út 22.11.2016 19:18:09
Hlavně se pak nelekni až Ti dorazí krabice cca 40 x 40x 50 cm..
Posílá futrály rezepnuté a srolované :-)
Doma ho jen rozmotáš a zapneš zipy. Když mi to tak dorazilo poprvé, nechtěl jsem převzít balík, že to nemůže být můj :-)
Nfheavy - Profil | Út 22.11.2016 19:15:55
Nsven - Profil | Út 22.11.2016 19:12:52
Za 1300,- je délka 125cm. Ale zas tem bude nějaká "sleva" bo celková platná cena bude za 165cm ta, co vyskočí v košíku.
NKondrakar - Profil | Út 22.11.2016 19:06:16
Nfheavy - Profil | Út 22.11.2016 19:03:59
390 bylo ok.
Nfheavy - Profil | Út 22.11.2016 19:00:41
tak to dela jen u par modelu/sice predrazenych/ale vyrobenych u nich,to by si zkazila posledni zbytky renome co ji zbylo.:-)
Čtenáři této diskuse také sledují
NPickermánia-ultra light fishing49053
NS feederem na kapry96912
NKorum - vše kolem téhle značky9590
NMethod feeder a vše kolem něj40291
NLov dravců na feeder849
NKlub Fanoušků Feederů Daiwa.10512
NJaky obal na pruty?120
NPelety Sonubaits a minikuličky Cralusso3798
NPreston - vše kolem této značky.4055
NFeederařina na řece64302
Kde to žije - feeder
15:36NPickermánia-ultra light fishing 49055
PoNFeederařina na řece 64302
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
PoNGURU - vše kolem téhle značky 6269
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
ÚtNDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
. . . NJihočeská Feederliga . 9457
Co je nového - feeder + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
DAM naviják Quick Intenze FeederZa 1.350 Kč
Navijáky DAM QUICK INTENZE FD FEEDER jsou navrženy s velkým důrazem na detail a zajišťují velmi hladký a silný chod - jsou vhodné pro použití na lehký i težký feeder.
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
15.8.Method Feeder Talian první.misto...
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64















