převodový poměr navijáku a vliv na úlovek (vláčka)

jaký je nejlepší převodový poměr na vláčení na našich vodách?
Autor diskuse: u.x.a. - Profil , 5.12.2015 dravci - techniky lovu

jaký převod je nejlepší

A) pomalý kolem 5:176%

B) rychlý kolem 6:124%

Od 5.12.2015 hlasovalo 74 čtenářů.

Nj.sladkay - Profil | So 12.12.2015 10:10:19

u.x.a. >> takze co od buduceho tyzdna bude v mode hyperloop, alebo skocis rovno na avilio ? v kombinacii s rattlinou a jigovym antikristom to je kombo na pohladanie !:)

    Nrybomil - Profil | So 12.12.2015 7:40:51

    u.x.a. - >> nene, to ty si dej mokrej hadr na palici. kucí to s tebou myslí dobře :o)

      Nu.x.a. - Profil | Pá 11.12.2015 19:59:13

      jestli si budete dělat srandu z catany dostanete červenou!!

        Nj.sladkay - Profil | Pá 11.12.2015 19:41:48

        xDanielS >> catana je vzdy krok vpred :))

          NxDanielS - Profil | Pá 11.12.2015 19:39:20

          doktor multiplikator >> j.sladkay - 11.12.2015 19:24:11 >> Ta už právě bude mít ten variátor.....

            Nj.sladkay - Profil | Pá 11.12.2015 19:24:11

            u.x.a. >> a zavodna catana ma aky pomer ?

              NxDanielS - Profil | Pá 11.12.2015 17:00:44

              u.x.a. >> Jaxe to vezme..... :-D

                Nu.x.a. - Profil | Pá 11.12.2015 16:57:47

                xDanielS >> tak to je úplně něco jiného...

                  NxDanielS - Profil | Pá 11.12.2015 16:36:35

                  u.x.a. >> No ale to je hodně podobný! Rychlost přírazu a velikost obvodu má určitě velkej vliv!

                    Nu.x.a. - Profil | Pá 11.12.2015 16:02:14

                    Iza >> přirození sem netahej, tohle je moje diskuze!!

                      NIza - Profil | Pá 11.12.2015 15:19:53

                      u.x.a. >> už zase, dokazování si velikosti přirození:-D

                        Nu.x.a. - Profil | Pá 11.12.2015 15:11:27

                        Iza >> bude nás to bavit tak dlouho dokud nenapíše hraji že záleží hlavně na převodu a né na průměru...

                          NIza - Profil | Pá 11.12.2015 14:51:18

                          Ze vás to furt baví.

                            NWillow - Profil | Pá 11.12.2015 14:13:52

                            u.x.a. >> Aby jsi rychleji stáhl,,anglána,,ze vzdálenosti 70 m,což nedáš .Takže takový naviják je pro tebe k hownu.Normální lopaty vezmou 4000 s pomalým převodem a švihnou to 40metrů,ale myslí si 60.A těm to je zas jedno ,jak rychle stahují.Oni chytají ryby,nezávodí.JASNÝ :-))

                              Nu.x.a. - Profil | Pá 11.12.2015 13:40:21

                              hraji >> hraji na něco jsem se tě ptal proč se dělají závodní reely s rychlým převodem 7:1?? jsi natvrdlej?

                                Nj.sladkay - Profil | Pá 11.12.2015 12:48:56

                                Willow >> tak vydrz ono to povoli

                                  NIza - Profil | Pá 11.12.2015 12:41:54

                                  u.x.a. >> exceler z 4000 má 4,9:1 a balistic 3000sh 6,0:1

                                    NWillow - Profil | Pá 11.12.2015 12:33:44

                                    doktor multiplikator >> j.sladkay - 11.12.2015 12:10:23 >> Tady je -2 stupně a jihovýchodní vítr,siberie jak prase.

                                      Nj.sladkay - Profil | Pá 11.12.2015 12:10:23

                                      nerieste kravoviny a tahajte k vode kym to nemrzne, onanisti!

                                        Nu.x.a. - Profil | Pá 11.12.2015 10:14:53

                                        Iza >> kolik je ten převod?

                                          Červené karty: fheavy