Rybářské závody o zlatou šupinu

Ahoj vím že jsem nedávno zakladal,podobnou diskuzi.Ale oběvila se možnost závodit.Ale o co mi de jsou to velmi velmi krátke závody a proto nevím jakou techniku zvolit .Jsou to závody to 15 let.Mám přibližný plán ale nevím jestli to není blbý nápad..Ten zní že 45- až 60min .budu chytat na bič a na začatku si rozkrmím druhé místo raketou partiklem s peletami a drohou polovinu tam budu chytat method.Nebo to je uplná zhovadilost a soustředit se pouze na jednu techniku dál napíšu celý rozvrch závodu a pravidla ..Prosím posílejte te fotky,triky,názory ,oblibené závodní motáže ,krmiva,nastrahy , Jo a nakonec závody mají 2 kola... a mám jen 12 let takže posilej te věci co zvládnu napodobit nebo udelat...Díky :D



Rovrch a pravidla : Dne 26.9.2015 na nádrži Koupaliště v Brušperku

Prezentace 6.00 - 7.00 hod.
Losování 7.00 - 7.15
Nástup do sektorů a příprava 7.15 - 8.00
1 kolo závodů 8.00 - 10.00
Měření a los druhého kola 10.00 - 10.15
Přestávka, nástup do sektorů, příprava 10.15 - 11.00
2 kolo závodů 11.00 - 13.00
Vyhlášení výsledků závodů a předání cen 13.00 - 14.00

Závodí se v soutěži jednotlivců, bez cizí pomoci
Lov na jeden prut s jedním návazcem - libovolně
Je zakázáno používat patentky - krmení i lov
Bodují se všechny ryby 1cm = 1bod
Autor diskuse: tom_novak - Profil , 28.8.2015 feeder - závodní sektor

NValda - Profil | Pá 4.9.2015 10:06:46

tom_novak >> On to nikdo nemá ,je to úplně novinka když tak předám na závodech

    Ntom_novak - Profil | Pá 4.9.2015 7:08:13

    Valda >> nene kde se to da sehnat ..doufám ze nekde nedaleko od fm

      NValda - Profil | Čt 3.9.2015 20:34:41

      každopádně přijedu a budu hodně sledovat jak nám mládež kvete .

        NValda - Profil | Čt 3.9.2015 20:33:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        tom_novak >> Tome a už jsi viděl poslední novinku?Když už plavaná nebude?

          Ntom_novak - Profil | Čt 3.9.2015 20:15:29

          Bursaman >> diky ale v tom druhém případě tam dou dat jen pelety .Nebo i něco jiného??

            NSkřivánek - Profil | Čt 3.9.2015 18:14:35

            tom_novak >> Díky tobě taky :)

              NBursaman - Profil | Čt 3.9.2015 17:46:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              tom_novak >> ano, to myslím. Ale nemusíš to kupovat přes internet, stačí zajít do rybářského obchodu, mají to snad všude :-) stačí říct že chceš gumovou zarážku na boilie a pelety. Mají ještě jeden druh, který má na konci gumové kolečko. V prvním případě navlaces boilie na zarážku, v druhém případě dáš peletu do kroužku. :-)

              Na obrázku je druhy případ :-)

                Ntom_novak - Profil | Čt 3.9.2015 15:50:42

                Skřivánek >> tak at se ti daří a doufám že je vyhraješ

                  Ntom_novak - Profil | Čt 3.9.2015 14:52:44

                  Ahoj mam jeden dotaz jakou značku krmení byste zvolili vy? Vybírám mezi Sensas 3000 Gros Gardons+sensas kapr. ,timar,a chytil.Predem díky

                    NSkřivánek - Profil | Čt 3.9.2015 14:47:31

                    tom_novak >> Nemáš zač :) mě čekají závody 12.9. :)

                      Ntom_novak - Profil | Čt 3.9.2015 14:44:39

                      Skřivánek >> Díky..

                        NSkřivánek - Profil | Čt 3.9.2015 14:27:01

                        tom_novak >> Dávám cca 5-8 cm zkrouceného vlasce :) a ty gumičky nepoužívám takže nevím... ale když chytám na boilies tak na háček dávám kroužek a za něj půlku silikonové zarážky :)

                          Ntom_novak - Profil | Čt 3.9.2015 13:26:18

                          Skřivánek >> mužů se te prosím zeptat na dvě věci:za 1 .jakou délku dáváš skrouceného vlasce na montáži kterou jsem zmiňoval před tím.Myslím tu montáž nemotavou. A čím jistiš ten gumovy prives.mam namysli toto :http://www.ustikyfm.cz/silicone-boilie-holder-extra​-carp-18-mm-24ks-d35

                            Ntom_novak - Profil | Čt 3.9.2015 13:19:39

                            Cajzik >>jj.všiml jsem si toho.ve videu feedrova kaprařina od M.M.daval něco pred ten závěs ale nevím co to je něco si myslím.

                              NCajzik - Profil | Čt 3.9.2015 7:54:27

                              tom_novak >> Čau, já to používám na pelety v dipu, celkem dobrá pomůcka ale pozor na to když tam provlíkneš háček skrz očko tak to zajisti nějakou gumičkou napíchnutou za tím ono to občas padá z háčku. Nebo jsem koupil nějaký vadný. :-(

                                NCajzik - Profil | St 2.9.2015 15:38:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Já osobně bych se jel podívat na místo dopředu a zkusil tam zachytat n a jaký krmení to asi půjde a tak. Pak bych zkusil jen ten feeder.

                                  Ntom_novak - Profil | St 2.9.2015 15:27:18

                                  Ahoj máte s tímto někdo zkušenost:vSilicone Boilie Holder Extra Carp 18mm -

                                  http://www.ustikyfm.cz/silicone-boilie-holder-extra​-carp-18-mm-24ks-d35

                                    Ntom_novak - Profil | St 2.9.2015 14:45:39

                                    Valda >> :))

                                      NValda - Profil | St 2.9.2015 14:03:15

                                      tom_novak >> v pohodě

                                        Ntom_novak - Profil | St 2.9.2015 13:45:07

                                        Bursaman >> myslíš toto:Silicone Boilie Holder Extra Carp 18mm - 24ks - 9609

                                        http://www.ustikyfm.cz/silicone-boilie-holder-extra​-carp-18-mm-24ks-d35