Nroman - Profil | Ne 31.1.2016 20:23:43
Castielli >> twl to plave jak Pepa námořník ooo))
NIza - Profil | Út 23.6.2015 19:04:29
Pikeman >> vetsina propu to dela a rybam je to jedno.
NPikeman - Profil | Út 23.6.2015 18:20:37
Tak jsem poprvé testnul propra-Rapala Skitter Prop a nevím,nějak se mi to nezdá,má tendenci jakoby se naklánět na jednu stranu,je to normální ?
NPedro1 - Profil | Čt 11.6.2015 9:24:45
Zdenda_S >> Když má hladinovka trojháčky,patří před ní lanko.
Šňůra rybám obecně nevadí,na druhou stranu rád chytám hladinovky s vlascem.Ne kvůli viditelnosti,ale ta průtažnost vlasce pro mě má u tohodle způsobu lovu smysl.
NZdenda_S - Profil | Čt 11.6.2015 9:09:24
Zdar panove rychlej dotaz, zacinam letos vlacet se snurou a zajima me vas nazor na to co se vsude hodne pise ze ryby tu snuru "vic vidi" - myslite ze to ma vliv I na hladinovku? Ja osobne tenhle arugment moc nechapu pac spousta lidi co ma vlasec tam pak stejne ma lanko ktery je urcite videt vic nez snura...
NHanis.K - Profil | St 10.6.2015 22:14:35
alžběta >> určitě najdeš ad například odkaz níže ... já si je bral vždycky náhodně, myslím že v krámě v Praze a v Bruntále. Jednou mě u hodně slušné ryby na malý River2Sea vypekly originál trojháčky. Asi sednul na tvrdé a vyhnul se ... dodnes nevím o co šlo, ale 10 metrů na stojáku za popíkem jela pořádná vlna, pak to něco hlasitě šluklo a po chvíli tvrdého odporu se zohnul háček. Jeden z těch pěkných popových zážitků :D
NRuzzzik - Profil | St 10.6.2015 12:31:27
minatrix >> A ja se tesil ,ze uvidim sumika:)
Nminatrix - Profil | St 10.6.2015 12:28:44
Ruzzzik >> Nebude ;-) Na zahajenou jsem v praci a az se dostanu k vode, potesi me jakkakoliv ryba za tlamu ..
NRuzzzik - Profil | St 10.6.2015 12:14:48
minatrix >> Bude sumik na zahajenou v planu?
Nminatrix - Profil | St 10.6.2015 11:11:58
Pedro1 >> Pssst, nemusis prozradit TOP flek...
NPedro1 - Profil | St 10.6.2015 11:09:25
minatrix >> Nad potopenou ledničkou:-)
Nminatrix - Profil | St 10.6.2015 11:05:01
Pedro1 >> prej je to toceny na Rokytce :-))
NPedro1 - Profil | St 10.6.2015 10:49:09
minatrix >> Záběry na ty povrchovky parádní,ale těch sumců tam musí být víc než vody:-)))
NRuzzzik - Profil | Út 9.6.2015 19:31:19
minatrix >> S tím naprosro souhlasim.)
Nminatrix - Profil | Út 9.6.2015 19:29:06
Ruzzzik >> Nic moc, jen že i já jsem byl svědkem útoku a zdolání na povrchovku. To se nedá jen tak zapomenout ;-) Jen to chce být ve správnej čas na správnym místě. Nefunguje to vždy a všude....
NRuzzzik - Profil | Út 9.6.2015 19:26:17
JonyPapa >> Carp man CZ - 9.6.2015 19:25:54 >> Já ne:)
NRuzzzik - Profil | Út 9.6.2015 19:26:04
minatrix >> Tím si chtěl říct co?:)
NCarp man CZ - Profil | Út 9.6.2015 19:25:54
Ruzzzik >> já bych to od minatrikxe považoval za dostačující ;)
NRuzzzik - Profil | Út 9.6.2015 19:21:29
JonyPapa >> Carp man CZ - 9.6.2015 19:19:21 >> Aha okej:)
NRuzzzik - Profil | Út 9.6.2015 19:21:07
JonyPapa >> Carp man CZ - 9.6.2015 19:17:50 >> Tak jasně ,každej chyta jinak chapu:) ale určitě bych neztracel muj drahocený čas chytaním v noci na popa:) podle mě je to jen nahodá ,že sumík na to zautočí:) tot muj nazor
NCarp man CZ - Profil | Út 9.6.2015 19:19:21
Ruzzzik >> Tak na rovinu, vláčecí prut mi teprve přijde, vláčet budu tenhle rok poprvé a to co sem píšu je jen instruktáž od Stanislava Božka :-)
NCarp man CZ - Profil | Út 9.6.2015 19:17:34
Ruzzzik >> a hlavně když je to v noci a má to na sobě různý cingrlátka a vrtulky tak to si potom sumec může myslet že tam plave třeba myš, kachna... a ty si on v klidu spapá
NRuzzzik - Profil | Út 9.6.2015 19:16:12
JonyPapa >> Carp man CZ - 9.6.2015 19:15:25 >> A to vadí ,že je tam hloubka?:)
NCarp man CZ - Profil | Út 9.6.2015 19:15:25
Ruzzzik >> no, ono to bylo na Labi pod elektrárnou kde je asi velká hloubka ;)
NRuzzzik - Profil | Út 9.6.2015 19:13:29
JonyPapa >> Carp man CZ - 9.6.2015 19:08:31 >> Ne, jen okolo břehu:) Záleži na mistě na počasí a hlavně muíš mít trpělivost:)
NCarp man CZ - Profil | Út 9.6.2015 19:08:31
Ruzzzik >> A nebo po prostředku...? Není to jedno? Intuice ti nakonec nedá a na ten prostředek to stejně hodíš :)
Nnovi.jh - Profil | Út 9.6.2015 19:06:23
brokolica >> Vyzkousim a asi to tak dopadne :)
NRuzzzik - Profil | Út 9.6.2015 19:03:41
JonyPapa >> Carp man CZ - 9.6.2015 18:59:11 >> Sumce vláčim podel břehu když je zvýšená voda:) ale ne určite na popa:)
NCarp man CZ - Profil | Út 9.6.2015 18:59:11
Pikeman - >> kamarád na ně chytá a vyvláčel na ně sumce, štiky. Sumce s ní vláčí hlavně v noci podél břehů.
Nalžběta - Profil | Út 9.6.2015 18:40:38
sklo >> aha. 5x jsem tam koukal a dělal lanka a plechy za trojku. Bezva no. Ale Děkuji ti
Nbrokolica - Profil | Út 9.6.2015 18:38:38
novi.jh >> místo těch pěti radši jednoho rapaláckýho))
Nalžběta - Profil | Út 9.6.2015 18:36:17
Hanis.K >> Hanis93 - 25.5.2015 15:27:50 >> mohu dotaz prosím? Odkud máš prosím river2sea? Vždyť to nikdo z českých nemá a Poláci mi to nedovezou. :(
Notoš - Profil | Út 9.6.2015 18:36:07
novi.jh >> ...u.x.a. ti napsal že nebudou a já se sice nerad, ale musím přiklonit k jeho názoru...
Nnovi.jh - Profil | Út 9.6.2015 18:29:08
Straspytlik69 >> Tak mi dneska dosel balicek. Jsem na ne zvedavej,za ty penize nevypadaji az tak zle,jen jestli budou fungovat :)
Npoldeci - Profil | Po 25.5.2015 22:29:44
kapor76 >> osobne by som sa s tým netrápil
Nkapor76 - Profil | Po 25.5.2015 22:29:07
poldeci >> Dnes mi prisli popy s dalekeho vychodu, vymenit haciky beriem ako samozrejmost, skor sa mi jedna o to ci mam vytiahnut aj zveracik a nejake to perie tam doviazat??
Npoldeci - Profil | Po 25.5.2015 22:20:02
kapor76 >> to bude detail,skorej ide o moment prekvapenia a trafiť rybu čo to chce zožrať
Nnovi.jh - Profil | Po 25.5.2015 22:15:49
Straspytlik69 >> Tak uz jsem neco objednal..jsem zvedavej,co prijde :)
Nkapor76 - Profil | Po 25.5.2015 22:12:34
poldeci >> Nemas nejake konkretne porovnanie s praxe, ta ista nastraha s perim a bez??? ktora je presvedcivejsia??
NPedro1 - Profil | Po 25.5.2015 21:58:09
u.x.a. >> Napisu Ti na ne Rapala,bude to lepší.
Npoldeci - Profil | Po 25.5.2015 21:56:06
kapor76 >> neviem či tie pierka nebudú tak trocha preto aby samotný pop pri poťahovaní lepšie držal smer,len moja úvaha
/samozrejme aj akýsi spúšťač/
Nkapor76 - Profil | Po 25.5.2015 21:50:18
Na väčšine popov je na zadnom trojhačiku perie, je nastraha s perím uspešnejšia????? Prečo sa perie nedáva na klasické hladinové nástrahy???
Nu.x.a. - Profil | Po 25.5.2015 21:43:46
Pedro1 >> beru jen rapaly.. Ale jinak dík..
NPedro1 - Profil | Po 25.5.2015 21:40:32
u.x.a. >> Nejtutovejsi hladinovky.Chceš je,udělám Ti cenu?:-)
Nnovi.jh - Profil | Po 25.5.2015 21:23:16
Straspytlik69 >> Diky :)
Nnovi.jh - Profil | Po 25.5.2015 18:48:58
Straspytlik69 >> Prosim,posli odkaz,docela bych je vyzkousel :)
NStraspytlik69 - Profil | Po 25.5.2015 18:46:21
Erik T >> já to mám vše z Číny,stojí to pár korun,stou vrtulkou jsem chtěl taky ale nenašel jsem je tam.Jinak jeden popík vyjde na 30-60kč
NErik T - Profil | Po 25.5.2015 18:41:13
Straspytlik69 >> chápu, taky si možná pár koupím hlavně ten s vrtulkou se ni zamlouvá od rapaly prop
NStraspytlik69 - Profil | Po 25.5.2015 18:28:07
Erik T >> u nás na pískovně je hooodně trávy,tak proto popíky,normálním woblérem do hloubky bych tam tahal trávu a to se mi nechce,jedině,že bych si to napsal jako brigádu :-D
Nu.x.a. - Profil | Po 25.5.2015 18:19:49
Pedro1 >> zdá se mi že prodaváš samej klump:-)
NPedro1 - Profil | Po 25.5.2015 18:13:12
u.x.a. >> Jako povrchovky?Něco mám,ale to si nechám.
Nu.x.a. - Profil | Po 25.5.2015 18:06:31
Pedro1 >> a co nějaký rapaly?
NErik T - Profil | Po 25.5.2015 18:03:03
Ruzzzik >> chytám jen na stojácích
NHanis93 - Profil | Po 25.5.2015 17:50:15
Pedro1 >> na těch revírech a partiích řeky kde hmyzáka použiji opravdu ne ...
NPedro1 - Profil | Po 25.5.2015 17:47:36
Hanis.K >> Hanis93 - 25.5.2015 17:41:33 >> Nemáte štiky?Zajímavý.
NPedro1 - Profil | Po 25.5.2015 17:46:53
Mám na prodej nějaký povrchovky - Sebile Ghost Walker,2 x Tango Dancer a Yo Zuri.
Kdyžtak SZ.
NHanis93 - Profil | Po 25.5.2015 17:41:33
Pedro1 >> potápivý model z toho lankem dělat nebudu :D je to na tlouště, jeseny na řeky, štiky naštěstí nemáme
NRuzzzik - Profil | Po 25.5.2015 17:36:53
Erik T >> Zkus nekdy popa v nejakych perejich .)
NErik T - Profil | Po 25.5.2015 17:34:53
Straspytlik69 >> samé popy? Já měl na popa jediný záběr bylo to super ale nějak tomu extra nevěřím abych u toho zůstal delší dobu.
NStraspytlik69 - Profil | Po 25.5.2015 17:30:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
už se pomalinku zásobuji ale ještě nemám prut :-D
NJouricek - Profil | Po 25.5.2015 16:57:59
Pedro1 >> naučil se vypružovat...