Milo Premiership Telefeeder

Znáte nebo máte někdo Milo Premiership Telefeeder? Prosím o osobní zkušenosti. Děkuji.
Autor diskuse: matitr - Profil , 24.3.2015 feeder - náčiní, doplňky
23 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NxDanielS - Profil | Po 30.3.2015 6:35:54

Nachos >> 155cm transport :-( Mám na cestě Döme Gábor Boat Feeder 270/120g. Asi to bude trošku tyčka k rajčatům, ale použít to asi půjde....

    NJarda Š. - Profil | Po 30.3.2015 0:18:16

    Nachos >> To jo.

      NNachos - Profil | Po 30.3.2015 0:13:04

      Jarda Š. >> to dá ,ale uznej že za skoro za dva litry a s transport. délkou 140cm to postrádá smysl :)

        NNachos - Profil | Po 30.3.2015 0:11:47

        xDanielS >> a co ten Cormoran který teď recenzoval Milan Tychler? mě zaujal :)

          NJarda Š. - Profil | Ne 29.3.2015 23:51:56

          Nachos >> Dělička je vždycky trošku lepší z hlediska plynulosti akce a citlivosti při zdolávání, ale i s teleskopem se dá feedrovat úplně v pohodě.

            NxDanielS - Profil | Ne 29.3.2015 14:58:09

            sven >> Já bych něco kratšího, max 3m, klidně i picker do 50g. Musím ještě jednou změřit prostor v autě, ale i když se mi ježí kůže na zádech, tak vlastnostma asi http://www.tropicliberec.cz/prut-mivardi-imperium-f​eeder-ii-3-0m-20-70-g/. Ale to až po úterku, až dorazí Gábor :-D

              NxDanielS - Profil | Ne 29.3.2015 14:50:52

              japu22 >> Mám za sedadlama takovej pěknej prostor, kam můžu pruty šoupnout a nebudou vidět. Tele složenej na 140cm je fakt nesmysl. To už radši kvalitnější děličku.

                NVarada - Profil | Ne 29.3.2015 14:23:03

                  NVarada - Profil | Ne 29.3.2015 14:18:27

                  A navíc k tý awa-shima je v ceně i tubus.Ale v ruce jsem ho neměl.
                  Jinak Therapy ujde,na ten chytám taky a zatím bez problémů

                    NVarada - Profil | Ne 29.3.2015 14:15:21

                    matitr >> Já telefeedery miluju,teď se mi hodně líbí tenhle....

                      NNachos - Profil | Ne 29.3.2015 13:56:19

                      matitr >> a co nosit prut navázaný? teleskopický feeder nikdy nebude dobrej :)

                        Nsven - Profil | Ne 29.3.2015 13:53:45

                        xDanielS >> ahoj. Než mě posedla pýcha a zbavil se teleskopů, měl jsem i tuhle teletyčku http://www.awa-shima.cz/fjord/eshop/6-1-AWA-SHIMA/3​8-3-Feeder/5/63-Exel-F-D-R-Tele-3-6m
                        A vůbec to nebyla špatná volba. Příjemný, lehký a výkonný prut, cca MH, se semiparabolickou akcí.

                          NMartenBear - Profil | Ne 29.3.2015 13:45:42

                          matitr >> Co treba neco takoveho od Semy:
                          http://www.obchod-rybareni.cz/therapy-tele-feeder-h​-330-17843

                          Dokoupis k tomu par spicek za pakatel a budes mit vystarano.

                            Nmatitr - Profil | Ne 29.3.2015 13:19:31

                            Bear >> MartenBear - 28.3.2015 18:17:47 >> Ahoj, hlavně jsem už zjistil, že má pevnou špičku a bolo sedlo navijáku ale jinak na teleskopu celkem trvám. Chodím na ryby 5-7x týdně a to každodenní vázání mě zdržuje a .... :-)

                              Njapu22 - Profil | Ne 29.3.2015 11:58:31

                              žaba >>s tím telefeederem to byl jen nápad, už to mám vyřešené, opraším starý televláčák. S podběrákem a krabičkou wobů se mi to všechno vejde do igelitky.

                                Nžaba - Profil | Ne 29.3.2015 10:44:49

                                Podívejte se na str.www.podberak.cz tam je výběr tele-pickerů a tele-federů v krátké tr. délce a za dobré ceny.

                                  Njapu22 - Profil | Ne 29.3.2015 10:33:21

                                  xDanielS >> to mne už napadlo taky ( jezdím s nakladakem, musím dělat povinné pauzy) ale tenhle má složený 140cm.takze ani není moc skladný.

                                    NxDanielS - Profil | Ne 29.3.2015 7:11:24

                                    Já bych slušný telefeeder taky koupil, do auta, jako stálou výbavu.

                                      Njapu22 - Profil | So 28.3.2015 19:08:15

                                      Co a kde s tím chceš chytat?
                                      A proč chceš teleskop?

                                        NMartenBear - Profil | So 28.3.2015 18:17:47

                                        matitr - >> Zkusenost nemam, ale kdyz jsem se podival na cenu, klesla mi brada. Za 1890 Kc lze poridit uz slusny plnohodnotny kvalitni deleny feeder. Opravdu trvas na teleskopu?

                                          NBuffalo1969 - Profil | So 28.3.2015 15:38:23

                                          lllll >> :-DDDDD

                                            Nlllll - Profil | So 28.3.2015 15:36:20

                                            Tak tp vůbec neznám.