- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Výběr levného navijáku.
Ahoj, sháním levný naviják na picker, který by případně vyjímečně zvládnul i lehkou vláčku. Samozřejmě si nepředstavuju super jemný chod, ale jde mi hlavně o výdrž, aby neodešel po měsíci. Znáte nějaký "slušný" navijáček s přední brzdou (bojovku bych chtěl, ale za ty prachy...) který odkroutí nějakou tu sezónu funkční a stojí do 800 (1000) korun? Koukal jsem například na recenze Daiwa Laguna za 799,- který by byl snad za ty prachy ok, ale jde mi o to jestli nejde sehnat ještě něco lepšího. Alivio asi ne, Catana od Shimana? Jiná značka?
Autor diskuse: jan134 - Profil , 11.3.2015 feeder - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
10x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Njan134 - Profil | St 1.4.2015 12:11:18
To je taky pravda... :) Ať ten kolovrátek rozmontují a pošlou foto střev.
Njan134 - Profil | St 1.4.2015 12:01:24
certbert >> Pak dej prosím vědět jak to dopadlo, ten naviják (resp. ta óda na naviják v popisu :o) vypadá moc dobře.. za ty prachy.... fakt asi nereálné.
NRytíř - Profil | St 1.4.2015 11:55:17
certbert >> protože by stál tak desetkrát tolik a navíc tedy nevím,jestli někdo dělá v dnešní době naviák opravdu se šnekovým převodem.Měli to Abu staré.Otázka je,jestli si někdo pod červem nepředstavuje šneka.Dle mě na 100% klamná informace v popisu.
NRytíř - Profil | St 1.4.2015 11:48:50
certbert >> silně pochybuji o šnekovém převodu u tohoto naviáku:-))
Ncertbert - Profil | St 1.4.2015 11:45:55
kdyz tady probirate levne navijaky mate zkusenost nekdo s timto??? Fishing Ferrari THE ONE vel. 30 snekovy prevod dle meho nazoru neznicitelny""""
Npurkarak - Profil | Út 31.3.2015 22:35:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
ahoj ,,za mně z levných navijáků jednoznačně snad nezničitelná okuma trio ,,,odtahala mi dva a pul roku na heavy feedru jde pořád stejně jako když jsem jí nasadil
NFilip Štefek - Profil | Út 31.3.2015 11:48:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
jan134 - >> Zdar, jak jsem psal níže, pořídil jsem druhý feederový prut, a na něj samozřejmě koupil Catanu FC. Jednu ve verzi FB už mám, a jsem s tím navijákem maximálně spokojený, takže rozhodování těžké nebylo. Pár foto z mobilu.
Njan134 - Profil | Pá 13.3.2015 10:03:45
Lálos >> Ten rovex vypadá krásně, ale nemám kde si ho ozkoušet v prodejně ;) a na blbý kus narazit nechci, jinak ta dvojklika s cívkou by bodla :-/
Njan134 - Profil | Pá 13.3.2015 10:01:56
skroby >> Už jsem se rozhodl, vezmu ten Passion... je za dobrý prachy. můžu vyzevednout osobně, za daiwu bych musel platit poštovný a platit plastovou cívku zbytečně.
Nskroby - Profil | Pá 13.3.2015 7:14:25
jan134 >> Podle mě se tady stejně pro nic nerozhodneš,každý ti bude radit něco jiného,každý má své favority
NLálos - Profil | Pá 13.3.2015 0:48:51
jan134 >> levný šímo bych nebral, kvalitu zpracování to má, držet to drží, ale docela brzo to začne šustit, skřípat atd. Zmíněný klony Ryobi jsou držáky, i když design žádná sláva, znám jeden od Dragonu a pohoda. Jinak loni jsem dal na picker Rovex Ceratec a zatím spokojenost, za nějakých 9 kil dostaneš náhradní kovovou cívku + dvojkliku v balení. Co ale bylo trochu zvláštní, tak na krámě nešlapal každej stejně, takže bych si to chtělo případně pohlídat
NColasrumem - Profil | Čt 12.3.2015 22:03:10
jan134 >> Pokud chceš levný s baitem, pak ber okumu. Pokud levný s přední brzdou tak lepší poměr cena a užitná hodnota než u té daiwy asi není. U shimana vyšší řady jsou super kvalita, ale u levnějších platíš značku. Exage mam, je to dobrý naviják, ale za dvojku nestojí.
Njan134 - Profil | Čt 12.3.2015 21:48:15
Kliknis >> Rukou přibrzdím, ale už nenavinu :-D A tahat za silon jak když zdoláváš rybu s mušákem je asi trochu nepohodlný....
Njan134 - Profil | Čt 12.3.2015 21:35:29
Pctrosak >> Jde o to jestli jsi při tom na lodi nebo ve vodě... :D Na lodi to je ještě houby adrenalin. Ale jinak to teda chce se odstěhovat někam na samotu bez sousedů :-))
Čtenáři této diskuse také sledují
NPickermánia-ultra light fishing49076
NS feederem na kapry96912
NKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor5730
NFeederařina na řece64341
NKorum - vše kolem téhle značky9590
NMethod feeder a vše kolem něj40292
NKlub Fanoušků Feederů Daiwa.10512
NFeeder videa - výběr MM201
NPreston - vše kolem této značky.4055
NZávodní Method feeder402
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
10:45NFeederařina na řece 64341
10:39NPickermánia-ultra light fishing 49076
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73














