Top pstruhove woblery bez ohladu na cenu

Prosim o Vas názor, ktore pstruhove woblery povazujete uplne za top na rychlo tecuce vody bez ohladu ci su za 5 alebo 15 EUR/kus ?
Autor diskuse: MikePN - Profil , 11.3.2015 dravci - nástrahy, návnady

Pstruh27 - Profil | Po 4.3.2024 16:01:09

Tomas Krlin >> Tieto Vanfooky ale vo verzii s protihrotom mám na "hand made" woboch čo som teraz kupoval na pstruhovku. Skúsenosť s tými hákmi nemám zatiaľ žiadnu - prvý dojem veľmi dobrý ale uvidí sa pri vode. Inak tiež mi ten jednohák a wobler akosi nejde do kopy, ja radšej klasicky BL trojháky ale na týchto to vyskúšam a uvidím.

    Arhad - Profil | Po 4.3.2024 10:24:06

    Tomas Krlin >> ahoj, jasně, to je riziko - jsou ale revíry, kde je to povinnost a větší ryby 50+ reagují právě na větší woblery. Mohu ten typ těch háčků? Díky moc a nech se daří

      Tomas Krlin - Profil | Po 4.3.2024 8:45:53

      Arhad >> Nevyplatily se mi jednohacky bez pritohrotu, padaly ryby.
      S protihrotem uz to bylo o neco lepsi ale stejne hidbe nepromenenych zabetu...
      Dobre jsou BKK Imp nebo pak od Gamakatsu.

      Mam vsechny woby aktualne na jednohaccich, cim dal vic zvazuju, ze se vratim zpet k trojhackum...

        Arhad - Profil | Po 4.3.2024 8:00:34

        Ahoj, budu chtít použít povevé woblery ve velikosti 7+ cm - jaké používáte jednoháčky bez protihrotu a kroužky - díky i za informace, co se nevyplatilo a proč. Díky moc Arhad

          Peťan 38 - Profil | Út 15.9.2015 20:34:37

          Můj TOP jsou 5cm rapaly

            Vítek - Profil | Pá 15.5.2015 23:11:37

            Dam33 >> měl by si nosit sandály, aby ses nenastudil

              Orion24 - Profil | Út 12.5.2015 10:53:05

              Branislav >> nestresujte...stecie snehova voda a si zalapate....

                Branislav - Profil | Út 12.5.2015 10:30:52

                Leho >> My sme boli pred 14 dnami na Studenom obdobná situácia - pokial voda neklesne bude to ozaj len na tu drinkovačku

                  Leho - Profil | Po 11.5.2015 14:10:29

                  pace >> myslim že ano

                    pace - Profil | Po 11.5.2015 14:06:10

                    Leho >> no fasa....tak to bude smrt vikend

                      Leho - Profil | Po 11.5.2015 14:05:01

                      pace >> obhrýzol vďaka našim hokejistom a vieš ako,2.liga- Košice A aby som stačil,tešte sa Studený potok parádna voda krása ale v 5ľuďoch 6rýb dokopy za celý deň myslím že sa pojdem len nadrbať,tam to neovplyvní výsledok nijako

                        pace - Profil | Po 11.5.2015 8:33:24

                        Leho >> pozeram ze si si po rokoch ostrihal nechty

                          Leho - Profil | Čt 7.5.2015 17:04:03

                          Dam33 >> to sú otlačky mojich topánok ku broďákom,netreba sa báť :))

                            Bachy - Profil | Čt 7.5.2015 16:08:56

                            Dam33 >> Pěkné, pěkné, to jsou tlapy. To asi nebyl nějaký malý medvídek :-))

                              Dam33 - Profil | Čt 7.5.2015 16:02:05

                              Bachy >> Bacha na to :-)))

                                Bachy - Profil | Čt 7.5.2015 15:43:15

                                Dam33 >> však u medvěda bys na to taky neměl čas, to bys udržel i průjem, stopro. :-))

                                  Dam33 - Profil | Čt 7.5.2015 15:30:04

                                  Bachy >> stejné to není, u pstruha bych se nepo..al:-)))

                                    Orion24 - Profil | Čt 7.5.2015 10:06:07

                                    juba >> ono ochranarom ebe....a su fakt premnozeni....to je realita.....

                                      juba - Profil | Čt 7.5.2015 10:05:03

                                      Orion24 >> Jo turistům se prý doporučuje mít u sebe zvoneček a medvědí trus se potom nejlíp pozná podle toho, že jsou v něm zvonečky:-)

                                        Orion24 - Profil | Čt 7.5.2015 10:02:29

                                        Dam33 >> rozhodne je dobre mat na sebe zvonček...zas aby si ta nezamenil za ovcu :-))))))))))ň

                                          Bachy - Profil | Čt 7.5.2015 9:46:47

                                          Dam33 >> Dyť to máš zážitek jako bys chytil 60cm pstruha na nejhezčího woblera. :-)

                                            Dam33 - Profil | Čt 7.5.2015 9:05:47

                                            Orion24 >> ono to není příjemný, když sbíráš borůvky a najednou je huňáč sbírá vedle tebe :-)))

                                              Bachy - Profil | Čt 7.5.2015 9:04:45

                                              Orion24 >> jj, věřím, však uvidíme jestli uvidíme :-)

                                                Orion24 - Profil | Čt 7.5.2015 8:08:00

                                                Bachy >> no ja poznam spustu domacich co tam kvoli tomu prave nechodia :-)

                                                  Bachy - Profil | St 6.5.2015 23:15:44

                                                  Hledal jsem toho zlaťáka na vysazené duháky, nikdy jsem je moc nefotil, ale tady jsem ho na jedné starší fotce našel. Šílený wobler, ale na ty nasazené granuláče u nás na MP fakt fungoval kupodivu dobře. Za pár dní se okoukal, tak jsem je pak chytal na goldíka rudořiťku.

                                                    Bachy - Profil | St 6.5.2015 23:09:17

                                                    Dam33 >>, Orion24 - No fakt tam o tom mluvili lidi co to tam znaj, Erik Baláž se jmenoval a strávil tam v těch kopcích prý stovky dní a nocí. Dávali to v lednu v telce, Strážce divočiny se to jmenovalo. :-)

                                                      Dam33 - Profil | St 6.5.2015 22:32:01

                                                      Bachy >> chtěl jsem napsat to co Orion :-) v každém případě, je to takové malé Mongolsko...nádhera :-)

                                                        Orion24 - Profil | St 6.5.2015 22:16:56

                                                        Bachy >> ked myslis :-)

                                                          Bachy - Profil | St 6.5.2015 22:16:01

                                                          Dam33 >> Děkuji moc za tip. Viděl jsem dokument kde jasně říkali, že medvědi tam žerou jen trávu a borůvky a jsou velmi plaší, budu jim věřit. :-)

                                                            Dam33 - Profil | St 6.5.2015 21:35:41

                                                            Bachy >> vloni koncem srpna teklo docela dost vody...doporučuji Belou, ale bacha na brumbrum:-)))

                                                              Bachy - Profil | St 6.5.2015 21:13:25

                                                              Dam33 >> tak oni no, dyť to jsou bratři. :-) Na konci srpna tam jedu, týden tam budu procházet s foťákem všechny ty řeky pod tatrami, moc se těším, snad se tam nebude moc blýskat. :-)