NRavachol - Profil | St 29.7.2015 12:47:59
Řízek 5,125 >> jestli máš kopyta slávisty, tak je jeseter jistej :)
NŘízek 5,125 - Profil | St 29.7.2015 12:41:17
Pedro1 >> to není problém:-))
výborně, to budou světlé zítřky:-))
NFRANK71 - Profil | St 29.7.2015 12:40:22
Pedro1 >> to je pravda.:-)))
NPedro1 - Profil | St 29.7.2015 12:38:57
FRANK71 >> Pytle cementu?Pafkos?Ten dělal rukama naposledy v 89:-)
NPedro1 - Profil | St 29.7.2015 12:38:32
Řízek 5,125 >> Kosti to nemá žádný,daj se z toho dělat velký stejci a žere to všechno.Ideální ryba,akorát bys musel přittvrdit a nechat Skelouše doma:-)))
NŘízek 5,125 - Profil | St 29.7.2015 12:32:23
Ravachol >> jestli to má málo kostí a sežere to kopýtko, tak nejsem proti:-))
NFRANK71 - Profil | St 29.7.2015 12:27:48
Pedro1 >> ten by tam seděl imrvére.:-)))) Chudák nyní asi tahá pytle cementu.
NPedro1 - Profil | St 29.7.2015 12:26:31
FRANK71 >> By.Rychle bych jednoho metrovýho jeseteřa lapnul a hned bych mazal k Pafkosoj a byla by hostina.
O tom žádná:-)
NFRANK71 - Profil | St 29.7.2015 12:25:19
Pedro1 >> bys tam byl mezi prvníma kecko.:-)))
NPedro1 - Profil | St 29.7.2015 12:24:33
Ravachol >> Ale jak jsi psal.90% lovců z Prahy by bylo štěstím bez sebe,kdyby se někam nasypali jeseteři a vyzy a veslonosy.
Všichni by tam jezdili a jinde by byl klid.
NRavachol - Profil | St 29.7.2015 12:17:56
Pedro1 >> Presně,tak nějak srdíčkem to tam vybrat tu obsádku, to bude krásnejch zážitků :))
NPedro1 - Profil | St 29.7.2015 12:12:45
Ravachol >> A tarpony.A hodně.A hodně velkých:-)
NRavachol - Profil | St 29.7.2015 12:02:40
mastrof >> a do nich ty jesetery a duháky:)
Nmastrof - Profil | St 29.7.2015 11:58:07
Ravachol >> ja bych to zboural a nechal zase vykouknout na světlo světa svatojánské proudy...
NRavachol - Profil | St 29.7.2015 11:47:56
Řízek 5,125 >> bych tam dal jesetery, pulka rybarsky prahy by zešílela radostí :)
NŘízek 5,125 - Profil | St 29.7.2015 11:45:21
MirkoKovis >> ze všech salmonidů má siven největší toleranci k nízkému obsahu kyslíku, tedy přiměřeně:-))
jinak těžko říct, co tam dávat jinýho, na vostatní ryby je to zase dost studený...
NMirkoKovis - Profil | St 29.7.2015 10:51:58
Kolegove, co si myslite o letosnim zarybneni nadrze Stechovice Sivenama? Ryba sice extremne prizpusobiva ale trpici na nedostatek kysliku a toho co jsem se docetl na Stechovicich je opravdu malo a proto je tam mrtvo.
Rybaril tam nekdo ted o "prazdninach" a mel aspon trochu stesti?
Diky
NVítek - Profil | Ne 29.3.2015 20:26:48
Rybkin >> asi fěrtoch, co v něm pracant přinesl svačinu a potom setřel pot ze skrání
NRybkin - Profil | Ne 29.3.2015 19:56:12
Vítek >> Super
To modrý co tam visí na stromě je pytel na ryby?
NVítek - Profil | Ne 29.3.2015 19:53:42
Rybkin >> díky, díky, máš u mě kulturní prořez řetězovkou, kde budeš chtít
NRybkin - Profil | Ne 29.3.2015 19:48:16
Vítek >> Mě se líbí je to takový kulturnější.Dávám ti líbiče
NVítek - Profil | Ne 29.3.2015 19:43:19
safra jaktože se nikomu nelíbí moje fotky parkových úprav břehů našich oblíbených revírů??? budu asi muset jít víc do sebe!!!!
NBušák - Profil | Ne 29.3.2015 17:49:14
Pedro1 >> nebyl,naposled v zátoce v tejdnu
NPedro1 - Profil | So 28.3.2015 16:07:42
Bušák >> Dobře děláš:-)
Byls u vody?
NBušák - Profil | Pá 27.3.2015 19:58:25
Pedro1 >> já tam holoty učím bagrovat
NVítek - Profil | Pá 27.3.2015 19:38:47
motobobři táhnou krajem (Vltava 7 u Lahovic)
NVítek - Profil | St 25.3.2015 12:44:18
Pedro1 >> je to v řeči němých tváří
NPedro1 - Profil | St 25.3.2015 12:09:56
Bušák >> Děti si nemají kde hrát a bojí se na hřiště,protože tam řádí generál Bušák:-)))
NBušák - Profil | St 25.3.2015 11:46:00
já to tam dojedu vybagrovat
NPedro1 - Profil | Út 24.3.2015 12:10:42
Vítek >> Dnes nerozumím řeči Tvého kmene.
Ani příspěvku z Út 24.3.2015 10:59:30,ani Út 24.3.2015 12:08:58.
NVítek - Profil | Út 24.3.2015 12:08:58
Pedro1 >> těch šutrů tam jenom překážejí
NPedro1 - Profil | Út 24.3.2015 11:45:12
MiPo >> Dobře děláš,ještě by to povodeň znovu odnesla do řeky.
NMiPo - Profil | Út 24.3.2015 11:43:16
Pedro1 >> neboj zítra jedu s vozíkem uklidnit hromadu do Všenor
NPedro1 - Profil | Út 24.3.2015 11:33:27
MiPo >> Odvažeči:-)))
NPedro1 - Profil | Út 24.3.2015 11:33:12
FRANK71 >> Taky koukám.
NFRANK71 - Profil | Út 24.3.2015 11:32:16
Pedro1 >> Koukám, že už tě vyndal z chlívku.
NMiPo - Profil | Út 24.3.2015 11:05:05
Pedro1 >> vidíš musím pokaždé odvést kbelík proto jsou ty povodně :-)))
NVítek - Profil | Út 24.3.2015 10:59:30
Pedro1 >> oblázky jsou pod mostem, odkud hlína je v náspech a když se voda rozlije, tak bude řeka všudéééééé
NPedro1 - Profil | Út 24.3.2015 10:18:56
MiPo >> Jsme Tě dobře viděli,jak kradeš ze břehu původní oblázky do kýblíčku a doma si je dáváš na skalku.Kdyby to tak udělal každý,nebude u řeky žádný břeh:-)))
NVítek - Profil | Út 24.3.2015 9:42:22
Ebon hand >> Škoda, že tam nestavějí pořád, viď? Tam se lovilo dobře. Jakoby to ryby cítily, že něco končí. Te´d už tam v betonovém korytě nic není.
NEbon hand - Profil | Út 24.3.2015 9:39:55
Vítek >> Při rekonstrukci Lahovického mostu jsem pod ním nachytal úplně nejvíc štik. Dokonce jsem jednou vytáhnul štiku, když 5 metrů ode mě stála míchačka a lila beton na zpevnění břehu.
NVítek - Profil | Út 24.3.2015 7:20:28
MiPo >> jak se chytá na staveništi? měli bysme založit novou rubriku: industriální rybolov
NMiPo - Profil | Po 23.3.2015 18:36:16
Vítek >> asi dělají místo pro bagry štěrku není nikdy dost
NVítek - Profil | Po 23.3.2015 18:26:41
MiPo >> hodím sem v týdnu fotky okusů od motobobrů, ty jsou úplně rovný. dokonce skládají proutí na břeh do hranic.
NMiPo - Profil | Po 23.3.2015 18:21:18
Vítek >> to Povodí má ale divné pily ,byl jsi někdy na Labi třeba u Nymburka klidný to zrovna není a tak nevím proč tam ty stuliky rostou
NVítek - Profil | Po 23.3.2015 16:27:29
MiPo >> hned se nerozčiluj, to škodí zdraví. neseká ty rostliny Povodí? tam jsou takoví maniaci, že jak něco přečnívá, hne to řežou a sečou jako šílení.na dolní Berounce a v Lahovicích jsou pokácené vrby, tak to labutě určitě nebyly. krom toho stulík a lakušník jsou dvě různé rostliny - stulík roste v klidné vodě a lakušník v proudící.
NMiPo - Profil | Po 23.3.2015 13:38:51
Vítek >> ty si zkrátka povedeš svoji teorii stále dokola ,v Praze u Císařské lokuky tj.naproti Vyšehradu se žádná hladina neuvedla a trávu ve vodě a metr od vody na břehu asi sežrala Lochneska když to nejsou labutě .A v zátoce pod Vyšehradem ty stuliky vysekal vodník protože podle tebe labutě nežerou rostliny z vody
Npfly - Profil | Po 23.3.2015 11:51:14
Reznik76 >> Takový dělníci svazorybařiny :))) Násadový uroboros se bude točit na věky věků..
NReznik76 - Profil | Po 23.3.2015 11:36:03
pfly >> tak tak, 3x sifon ráno, 3x po o. Ty odvázňější přestávku nedávaj
Npfly - Profil | Po 23.3.2015 11:32:00
Reznik76 >> Dropshot s žouželí??
NReznik76 - Profil | Po 23.3.2015 11:29:21
RK >> v dubnu se ještě nevláčí, a to sou rozlezlí po celý V8 krátkej proutek olůvko a žížala. Max některej chytá na plavačku
NVítek - Profil | Po 23.3.2015 10:44:59
MiPo >> ne, kvůli labutím to není. jez v Modřanech zvichnul hladinu a téměř zaniknul proud, takže lakušníky zahynuly pro kyslíkový deficit a nedostatek světla. Dříve tam totiž labutě byli a lakušníky taky v hojné míře.Krom toho labutě lakušníky nežerou.
NRK - Profil | Po 23.3.2015 9:35:20
Reznik76 >> neviděl bych to s přívlačí na V8 až tak tragicky
Větší průser sou žíˇalkáři.
Tak po nasazení u Kocáby si žížalkáři přijdou na své, ale pak už je to v režii přívlače.
No jsme zase bez ryb.....................
NMiPo - Profil | So 21.3.2015 18:14:21
Vítek >> a jsme zase u toho že chybí ty jak jim říkáš proudomilné rostliny .Proč tam nejsou protože tu nikdy nebylo takové množství labutí ty jsou důsledek nedostatku vodních rostlin
NRashid 28.93 - Profil | So 21.3.2015 15:51:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Shawt >> jednoho potočáčka jsem chytil. Však je ještě brzo, máš teprve březen ;-)
NShawt - Profil | So 21.3.2015 14:56:45
Rashid 28.93 >> chytal a nachytal jsi neco? Ja byl na V7 poprve v zivote min. vikend naproti tomu lomu a nekde tam se mi zdalo, ze je tam kousek docela melci,ale presnou pozici nevim. Jinak ta voda vypadala docela mrtve :(
NVítek - Profil | Pá 20.3.2015 23:18:29
Rashid 28.93 >> to bysem chtěl vidět
NRashid 28.93 - Profil | Pá 20.3.2015 23:09:12
Vítek >> eh? Předevčírem, ve čtvrtek tam bylo ještě po kotníky, lezl jsem tam a chytal? A teď ty tu o Perníkový chaloupce.... :-))))
NVítek - Profil | Pá 20.3.2015 23:03:33
Rashid 28.93 >> tomu říkáš mělčiny? vždyť je tam přes metr vody! teď vyprávěj tu o Karkulce!
NVítek - Profil | Pá 20.3.2015 22:43:28
Rashid 28.93 >> u přívozu a ve všech proudech až k soutoku byly lakušníky