Rucka Delphin Carbon Telehandle 260

Dobry den, chtel bych se zeptat na zkusenosti s touto podberakovou tyci. Prosim, jestli mate nebo jste si osahali nevahejte se podelit s pocity a nebo obektivi kritikou. Predem dekuji za odpoved.
Autor diskuse: kopas - Profil , 17.2.2015 feeder - náčiní, doplňky
26 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Ngonokok - Profil | Pá 8.5.2015 9:36:27

Pozor pri kupe - najdu sa kusy s inym rozmerom zavitu. Tiez som mal to stastie, ale vymemili mi ju za kus so standardnym zavitom.

    Nkopas - Profil | Út 5.5.2015 20:21:33

    gonokok >> Zdar, používám sema. Kolega v práci mi musel vysoustružit redukci. Závit neseděl (byl větší). S redukcí max. spokojenost.

      Ngonokok - Profil | Út 5.5.2015 18:06:11

      ake hlavy pouzivate k tejto rucke? mne na ziadnej nesedi zavit. da sa to nejako vyriesit?

        NMirek M. - Profil | So 14.3.2015 19:54:08

        kvakl >> Díky.Bohužel.Já potřebuji tyč s transportem do metru ZDAREC

          Nkvakl - Profil | So 14.3.2015 19:41:16

          Mirek M. >> Tak ta tyč má 114 cm přepravní délku

            NMirek M. - Profil | So 14.3.2015 8:45:12

            Jarda Š. >> Díky Tu tu znam.Firma NGT ma těch tyčí víc.ale žádná do metru.Už jsem si malem objednal tuhle,ale mají tam špatnou transportní délku.Bohužel-Bylo by to jinak přesně co sháním .http://www.tropicliberec.cz/ngt-podberakova-tyc-5in​1-transformer-net-handle/
            Budu hledat dál.ZDAREC

              NJarda Š. - Profil | Pá 13.3.2015 23:45:03

              Mirek M. >> Jediná, kterou znám (a mám), je od NGT, ale ta má jen 2 m při transportní délce 62 cm.

                NMirek M. - Profil | Pá 13.3.2015 21:49:32

                plavan >> Na tu tyč od Fencla jsem se taky díval.Fakt mě ale limituje ten metr-je to max.S Fenclem jsem mluvil a říkal,že by mě mu snad udělal.Mám od něho skládací hlavu.Ahoj

                  Nplavan - Profil | Pá 13.3.2015 21:39:07

                  Mirek M. >> p. Fencl nabízí teleskopickou dvoumetrovou s transportem 105cm a teleskopickou třímetrovou s transportem 110cm.

                  http://www.fenclvladimir.cz/17x0.htm

                    NP.Semrád - Profil | Pá 13.3.2015 21:38:52

                    Mirek M. >> Posuň transportní délku kolem 110 ž 120 a seženeš myslím kvalitní výrobky na krámech či ečkách:)

                      NMirek M. - Profil | Pá 13.3.2015 21:30:57

                      P.Semrád >> To jejediná tyč kterou jsem našel..Ma ju kamoš a jak píšeš,je dost měkká.Neníto přesně ono co sháním.Třeba najdu něco tvrdšího.Díky za info.Zdarec

                        NP.Semrád - Profil | Pá 13.3.2015 20:50:21

                        Mirek M. >> dle tvých parametrů tato :) : http://www.neberou.cz/podberaky/podberakove-tyce/ty​c-k-podberaku-lineaeffe-2259
                        ale typuji že na větší ryby to nebude :(

                          NMirek M. - Profil | Pá 13.3.2015 20:30:40

                          johny999 >> Díky. Existuje nějaká tyč s transportem do metru? Dělička nebo tele je jedno.Zdarec

                            Nkopas - Profil | Pá 13.3.2015 20:28:23

                            johny999 >> tak to mam strasnej odhad. Se nedivim,ze nikdo neveri,kdyz ukazuju, jak byla ta ryba velka.

                              Njohny999 - Profil | Pá 13.3.2015 20:24:17

                              Mirek M. >> Ahoj, transportná dĺžka 114cm a priemer 2,5cm.

                                Nkopas - Profil | Pá 13.3.2015 20:21:05

                                Mirek M. >> podle me 1 m nemam ji po ruce
                                . Zitra muzu zmerit. http://eshop.moss.sk/?moss=produkt&oc=941001560

                                  NMirek M. - Profil | Pá 13.3.2015 20:05:41

                                  tym >> Ahoj. Jakou ma prosím ta tyč transportní délku??

                                    Nkopas - Profil | Pá 13.3.2015 17:39:25

                                    Jj.mam tu samou.Byl jsem velice zklamany s jinym rozmerem zavitu na teto tyci a hlave co mam doma i ktere jsou v obchode v Zatci (3 znacky jsem zkousel). Nakonec mi pomohl sikovny soustruznik a udelal mi redukci a standartni ryb. zavit. Jinak je mi velice prijemna zalezitost.

                                      Ntym - Profil | Pá 13.3.2015 15:45:57

                                      kopas - >> Pokud jde tady o tuhle, tak je bezvadná. Mám ji víc než rok a naprosto v pohodě

                                        NMirek M. - Profil | Čt 12.3.2015 20:12:25

                                        kvakl >> Určitě to aktualní bude.Shaním nějakou tyč o celkové délce 2.5-3 metry ale transport maximálně do metru.Taky aby byla za slušném peníz.Zatim jsem na zadnou nikde nenarazil.Hlavu mám od Fencla.ZDAREC

                                          Nkvakl - Profil | Čt 12.3.2015 19:20:04

                                          Mirek M. >> Můžu ale až zítra jsem mimo domov připomeň se jestli to bude aktuální

                                            NMirek M. - Profil | Čt 12.3.2015 17:40:58

                                            kvakl >> Ahoj.Můžeš me prosím napsat jakou ta tyč má transportní délku a průměr? DIKY

                                              NBalzer - Profil | So 21.2.2015 13:10:26

                                              Tiež používam, rúčka v pohode ale hlavu treba odskúšať, ak je možnosť, moja niedermayer tam nesedí uplne akoby mala

                                                Nkopas - Profil | Čt 19.2.2015 21:57:37

                                                Jsem ji koupil na FF,posledni kus (nepredajna vzorka;-).a ma jiny zavit nez hlava od Sema.. Pouziva se vice zavitu v rybarine, nez jen ten spec. Anglickej v rybarine?.me ti dost prekvapilo. Ted abych si nechal vysoustruzit redukci.

                                                  Njohny999 - Profil | Út 17.2.2015 19:26:17

                                                  Ahoj taktiež mam od minulej sezóny, zatiaľ som s nim spokojný. Používam s hlavou Mivardi Folding Nano http://www.mrk.cz/Data/Pics/2015/30/1146346_cdd54.j​pg

                                                    Nkvakl - Profil | Út 17.2.2015 15:20:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                    Ahoj
                                                    mám ji přes rok s hlavou od Fencla a drží ,šetřena není ani trochu.