- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Trabucco selector XSMaster feeder 3,60/90gr
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
10x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
NK.K - Profil | So 10.9.2016 11:39:36
Nfheavy - Profil | Ne 4.9.2016 4:31:17
Samozrejmne je pouzivam spis na heavy feedryna rece takze nemuz posoudit jak se chovaji ne delickach ale jo hodit se snema neco da,rekneme tech 80 m urcite.
A snesou olova i 180g aniz by se nejak zapotily,to je jejich hlavni prednost.:-)
NBacha - Profil | So 3.9.2016 23:42:39
Nfheavy - Profil | Pá 2.9.2016 22:34:18
NBacha - Profil | Pá 2.9.2016 22:27:42
Nfheavy - Profil | Pá 2.9.2016 21:59:19
A ani nevim jaky prut konkretne myslis?
Edit: trabucco v zadani?
NBacha - Profil | Pá 2.9.2016 21:36:14
Nfheavy - Profil | Pá 2.9.2016 21:16:34
Fin-nor 40 lt o tom jsem se informoval telefoniciy primo u p.Tychlera udajne dost dobrej akorat ma brzdu min.na 2 otacky,nekomu to bude vyhovovat a nekomu zase ne.Dalsi pozitivni recenze mam o d kolegy pellets,ktery na ne chytal nejakou chvilku.ja osobne je nemam,takze nemuzu primo posoudit.Ale asi bych jim dal prednost pred sllamerem 360 nebo treba ryobi zauberem 4000.
Nfheavy - Profil | Pá 2.9.2016 20:49:54
NBacha - Profil | Út 30.8.2016 21:30:23
NBacha - Profil | Út 30.8.2016 21:17:46
Njak41 - Profil | Út 30.8.2016 20:40:37
Npatrikpk - Profil | Út 30.8.2016 18:13:03
NBacha - Profil | Po 29.8.2016 23:16:20
Npatrikpk - Profil | Po 29.8.2016 22:16:06
NRomanS - Profil | Po 29.8.2016 16:13:14
Npatrikpk - Profil | Po 29.8.2016 9:47:26
A 500g je už tažké , chcel som do 400g.
Nfheavy - Profil | Ne 28.8.2016 23:20:08
a nevadi ti trochu vetsi vaha myslim 510 nebo 530 g tak penn slammer 460,muzes s nim tahat co chces ,jednoduchej drzak bez jakychkoliv chujovin,mam par navijaku daleko vyssi kategorie a na to nejhorsi /zateze,proud atd./ho pouzivam nejradeji.
Nfheavy - Profil | Ne 28.8.2016 23:10:05
Npatrikpk - Profil | Ne 28.8.2016 23:01:17
Ale potrebujem poradiť. Na speedmastre, na 20-30g krmítka chcem rychlejsí navijak (napr daiwa legalis), a potom potrebujem nejaký navijak na väčšie záťaže.
Ani jedným slovom som nepovedal že chcem hadzať 150g a navijať 100cm s 250g navijakom.
Nfheavy - Profil | Ne 28.8.2016 22:58:59
Nfheavy - Profil | Ne 28.8.2016 22:44:43
Sportex na rece na max.40 m,nej ryba 144cm 21 kg/sumik/ + jeste par kapru do 10 kg,chod a brzda
beze zmen,jediny na co jsem je jeste nezkousel tak na max.odhoz na stojaku,neni k nim nahradni civka a na dalku to mam namotany na 5500 ultegrach,a premotavat to kvuli par vychazkam se mne zatim nechtelo,vetsinou nejaky extremni dalky nechytam.
Npectak - Profil | Ne 28.8.2016 22:38:17
A jaká byla ta plná zátěž? Zvládaly to beze změny v chodu?
Nfheavy - Profil | Ne 28.8.2016 22:22:48
Npectak - Profil | Ne 28.8.2016 22:08:06
Cast'izm by byl sice naprosta bomba, ale porad jeste mimo muj penezni rozhled ... :-) to bych si pak jeden mohl pojmenovat ,,zabity cervenec,, a druhy ,,zabity srpen,, podle brigady :-)
Nfheavy - Profil | Ne 28.8.2016 22:04:02
Cast'izm QDA 25,ty prave mam a zatim nemaji chybu,vyzkuseny jak na zateze do 150g tak na vetsich rybach do 20 kg.
Edit:mam je od lonskyho podzimu
Npectak - Profil | Ne 28.8.2016 21:58:48
Ale na tezke chytani mam jine , jedine si jeste rozmyslet nakup Emcastu a vzit je na feeder-kaprarinu :-)
Nfheavy - Profil | Ne 28.8.2016 21:42:51
Na media mam ja uz dobudoucna favority ty winnery 3012,to QD Žeru je to hodne navykovy,odpustim jim i tu vahu:-)
Nfheavy - Profil | Ne 28.8.2016 21:36:38
Edit:na tezkou drinu mam prave ty slammery ha xh,na odhoz ultegry,a na oboji na heavy cast'izmy QD,ale ani jedny nejsou vhodny na media.
Npectak - Profil | Ne 28.8.2016 21:31:53
On by potreboval dat dohromady Penna Slammer se Stradicem CI4 za cenu Catany :-) :-)
Nfheavy - Profil | Ne 28.8.2016 21:27:21
Aby byl rychlej,trvanlivej silnej,lehkej a velkej navin na jedno otoceni klickou,trochu sci-fi,anebo si nachystat poradnej balik,podle myho takovej navijak zacina tak od min.5000 a spis jeste vic:-)
Npectak - Profil | Ne 28.8.2016 21:21:22
Loni jsem si s nim psal o Aerách a říkal jsem mu, že na těžký feeder nejsou, že nemají silový potenciál ... A on mi dokola argumentoval, že je to drahé shimano a že to musí být vynikající :-)
Nfheavy - Profil | Ne 28.8.2016 20:51:21
Npatrikpk - Profil | Ne 28.8.2016 18:17:00
NWillow - Profil | Ne 28.8.2016 13:24:47
Nfheavy - Profil | Ne 28.8.2016 13:10:54
Npatrikpk - Profil | Ne 28.8.2016 13:07:01
A na aernosy chytám max 10 x ročne s velkymi krmítkami.
Nfheavy - Profil | Ne 28.8.2016 7:40:13
K temhle ti nejvic rekne kolega Numen,ten jich ma hodne a chyta nane.
Na aernosy bych pouzil daiwy vel.4000 ,caldia,winner apod. To uz by mneli byt solidni navi i na tezsi zateze co vim od kluku kteri je maji,levnejsi verze jako ninja nebo revros tam uz bych vahal jestli to neco vydrzi jak psal nize jedez kolegu to je spis uz "lowend",cesky receno takovej kompromis mezi uplne nejlevnejsi srac..ou a solidnim navijakem,moc bych tomu neveril co se tyce vydrze nekolik let
pri intenzivnim pouzivani tezsich zatezi.
Pokud chces jeste neco rychlejsiho tak to nemuzu slouzit,ja nic rychlejsiho jak 4,8:1 na tezkej feeder nechcu,jedina vyjimka je shimano ultegra 5500 xtb ta ma prevod myslim 5,3:1 a navin azaz ,akorat na aernosy uz je zbytecne velkej,ale je to pouzitelnej odhozovej navijak.
Npatrikpk - Profil | So 27.8.2016 23:16:30
Mám speedmastre s navijakmi Spro Black Arc (zdá sa mi že su dosť pomalé), takže na speedmasterky si planujem kupit do buducna nejake napr Daiwa Legalis 3000HA, a rozmýšlam či by boli dobré Black Arc na 100g krmítka. Keďže mám ešte 2 x medium a 2 x heavy aernos feedrovky na ktore potrebujem navijaky halvbe na väčšie záťaže.
Nfheavy - Profil | So 27.8.2016 17:05:47
Co te sleduju tak porad menis vercajk.klidne napis jaky prut ti vyhovuje a k tomu se da vytipovat dobrej navijak,pokud chces na jedno otoceni navinout vic a zaroven mit pomalejsi/silnejsi/prevod tak musis mit navi. vetsi velikosti civky,levnejsi verze jsou tezsi,a musis na to mit taky prut ke kterymu je takovej navi vhodnej,nejde kombinovat vsechno se vsim tak aby to bylo dobry.
Chytat se da na vsechno,pokud chces ovsem chytat komfortne /uzivatelsky/ tak je potreba zvazit vsechny aspekty vhodnosti sestavy abys to zase za mesic neprodaval na bazaru.:-)
Npatrikpk - Profil | So 27.8.2016 12:06:52
Npeto88 - Profil | So 27.8.2016 11:15:09
Npatrikpk - Profil | So 27.8.2016 8:52:53
Tá cena fakt nie je zlá. No prečo by nebola Ninja dobrá ? Skvelý prevodový pomer...
Npeto88 - Profil | Út 23.8.2016 15:17:45
Npoetx - Profil | Út 23.8.2016 12:41:02
Npatrikpk - Profil | Po 22.8.2016 18:18:45
NWillow - Profil | Po 22.8.2016 17:30:45
NColasrumem - Profil | Po 20.6.2016 22:54:17
NRomiss - Profil | Po 20.6.2016 10:11:13
Npoetx - Profil | Po 20.6.2016 10:06:40
Díky!
NColasrumem - Profil | Pá 17.6.2016 20:51:49
Nrájovec - Profil | Čt 16.6.2016 15:43:57
NBacha - Profil | Čt 16.6.2016 14:30:49
http://rybarske-potreby.vipa-sro.cz/predni-brzda/magnex-200.html
a mohu klidně říct, že poměr cena výkon perfektní.
NRomiss - Profil | Čt 16.6.2016 13:39:02
Npoetx - Profil | Čt 16.6.2016 13:23:35
ad bait, říkal jsem si, že bych nějaký vyzkoušel, ale máte pravdu, že klasika s přední brzdou bude určitě vhodnějši.
Pravda také je, že bych se mohl držet značky a vybrat si nějaký naviják od Trabucca. Možná by stačila i nějaký levnější... Zvažuji ještě zda není velikost 4000 zbytečně velká a nestačila by 3000. Nepotřebuji nějaké extra dlouhé náhozy....
http://rybarske-potreby.vipa-sro.cz/rybarske-navijaky/predni-brzda/?categories_rewrite=rybarske-navijaky&noredirect=1&n=60&orderby=price&orderway=asc&orderway=asc
Mezi těmito laicky extra žádný rozdíl nevidím, proc ten či onen...
Trabucco naviják Qosmio Feeder 4000
Trabucco naviják Kronos XT 4000
Trabucco naviják Arrow GT FD 4000
Trabucco naviják Exxon FD 4000
Nebo možná nějakou 3000?
Trabucco naviják Exxon FD 3000
Trabucco naviják Mito XTC FD 3000
Trabucco naviják Air Blade 3000
Ještě jednou děkuji za komentáře a pomoc.
EDIT: koukám, že Air Blade je i ve 4000...
NColasrumem - Profil | Čt 16.6.2016 11:34:22
NBacha - Profil | Čt 16.6.2016 10:50:55
Npoetx - Profil | Čt 16.6.2016 10:20:41
Uvažuji o některém z těchto, ale rád si nechám poradit.
Shimano Baitrunner DL 4000 FA
http://www.rybina.cz/rybarsky-navijak-shimano-baitrunner-dl-4000-fa-ocean-version-sgl-handle/
Shimano Baitrunner ST 4000 FB
http://www.rybina.cz/rybarsky-navijak-shimano-baitrunner-st-4000-fb/
Shimano Baitrunner DL 4000 FB
http://www.rybina.cz/rybarsky-navijak-shimano-baitrunner-dl-4000-fb/
Děkuji za pomoc :)
Nplavan - Profil | St 24.2.2016 12:49:22
Místní MO spadá pod MRS.
Nfheavy - Profil | Pá 19.2.2016 21:53:23
Nrájovec - Profil | Pá 19.2.2016 21:32:14
Čtenáři této diskuse také sledují
NS feederem na kapry96912
NTimár Mix vnadicí směsi1351
NKorum - vše kolem téhle značky9590
NPickermánia-ultra light fishing49055
NPreston - vše kolem této značky.4055
NFeederařina na řece64304
NJihočeská Feederliga .9457
NKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor5730
NMethod feeder a vše kolem něj40291
NKlub Fanoušků Feederů Daiwa.10512
Kde to žije - feeder
ÚtNFeederařina na řece 64304
ÚtNPickermánia-ultra light fishing 49055
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
PoNGURU - vše kolem téhle značky 6269
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
. . . NJihočeská Feederliga . 9457
Co je nového - feeder + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...











