Preston hook length retaining system

Ahoj, nevíte kde by se dal v ČR koupit podobný box na návazce, jako od prestonu? Dík za odpovědi. Petr
Autor diskuse: petr.hk - Profil , 21.12.2014 feeder - náčiní, doplňky
32 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NMartinPr - Profil | Pá 3.6.2016 17:10:20

petr.hk - >> pan Louda dělá pěkné plovoucí dřevěné v jakékoli velikosti za pěknou cenu

    NNachos - Profil | Čt 2.6.2016 6:29:51

    str66 >> normální vlasec, ktery ma na obou koncich smycku..na tom neni co fotit

      Nstr66 - Profil | Čt 2.6.2016 6:01:38

      udelej fotku jak vypada to prodloužení navazce

        NNachos - Profil | St 1.6.2016 5:23:03

        str66 >> pouzivam i metrovy navazce. 30cm forpas+prodlouzeni

          Nstr66 - Profil | Út 31.5.2016 23:12:14


          jako že na kapry nepouzivas delsí návazce než jen do 30 cm ?!

            NNachos - Profil | Út 31.5.2016 13:21:15

            str66 >> vic neni potreba ne?

              Nskroby - Profil | Út 31.5.2016 6:49:08

              Nachos >> tak to je jasný, 90% ceny je značka :-)

                Nstr66 - Profil | Út 31.5.2016 6:06:38

                ten zásobník s jezdcema od Foxe je libovej, akorat nechápu že cca 98% zásobníku je ve velikosti kolem 30 cm ?!




                tajně doufám že tohle někdo v anglii nabízí jen se k tomu dostat...kapraři nikdo nic ? :)

                  Njak41 - Profil | Po 30.5.2016 22:59:40

                  Nachos >> Dávám do ryb dost, ale tohle už je loupež, taková cena!

                    NNachos - Profil | Po 30.5.2016 21:40:29

                    skroby >> o to se nepru, jen me to zarazilo..urcite na ebay pan Wong prodava to same za 5 dolaru ;-)

                      NNachos - Profil | Po 30.5.2016 21:39:41

                      jak41 >> to jedine. Jinak je to pekelna cena :-)

                        Nskroby - Profil | Po 30.5.2016 21:34:54

                        Nachos >> je to dost,ale když budeš každý 2 roky kupovat colmic za 300 tak to vyjde podobně 😃

                          Njak41 - Profil | Po 30.5.2016 21:33:12

                          Nachos >> To je včetně 200 kusů hotových, metrových návazců))))

                            NNachos - Profil | Po 30.5.2016 21:18:21

                            skroby >> 800 za plastovy vylisek...hanba jim ;-)

                              Nskroby - Profil | Po 30.5.2016 11:46:24

                              str66 >> Ahoj,mám tenhle, ale nemá posuvné jezdce http://www.sarfix.cz/Preston-Feeder-Hooklenght-Syst​em-d258.htm

                                Nstr66 - Profil | Po 30.5.2016 11:30:57

                                Zdravím, poradil by mi někdo box na návazce dle parametrů :

                                - 50 cm
                                - plastový box ( nikoli zásobník na návazce viz. Colmic, Milo )
                                - systém s posuvným jezdcem ( jako má FOX RIG BOARD RACKS )


                                prošel jsem net křížem krážem, ale box na návazce kolem 50 cm jsem teda nenašel

                                  NBrasileiro - Profil | Út 23.12.2014 9:36:01

                                  Jsem moc spokojenej s tímhle zásobníkem.
                                  Z jedné strany mám návazce na plavačku a z druhé na feeder.
                                  http://www.milorybarskepotreby.cz/zasobniky-na-nava​zce/zasobnik-na-navazce-pratical

                                    NRADYNEK - Profil | Út 23.12.2014 9:33:21

                                    Sytchi >> dělám smyčku do smyčky, bez obratlíku.

                                      NSytchi - Profil | Po 22.12.2014 23:42:39

                                      RADYNEK >> Pri tej priebežke dávaš forpas priamo na medzikus alebo máš medzi tým ešte 1 obratlík ?

                                        NRADYNEK - Profil | Po 22.12.2014 22:01:05

                                        Sytchi >> já i 80 cm. Dám si 30 cm forpas a zbytek z 0,25mm vlasce.

                                          NSytchi - Profil | Po 22.12.2014 15:37:01

                                          RADYNEK >> Na priebežku v rieke chytám aj na 60cm forpasy...

                                            NRADYNEK - Profil | Po 22.12.2014 15:22:12

                                            Sytchi >> proč delší? Já používám jen forpasy 30 cm. Na páterovi si nastavíš jakou chceš dálku návazce, když děláš a rozstřiháváš smyčku kmenového vlasce a u průběžky mezi obratlík a forpas dávám "mezikus" z vlacse 0,25mm.

                                              NSytchi - Profil | Po 22.12.2014 15:07:21

                                              Hľadám niečo také, kde by sa dali ukladať aj dlhšie nadväzce a uchytiť aj menšie háčiky...neviete o niečom takom ?

                                                Ntucnak11 - Profil | Po 22.12.2014 14:25:48

                                                Mike >> Tos mi pomohl D)))))

                                                  NMike - Profil | Po 22.12.2014 14:09:15

                                                  tucnak11 >> za kanálem La Manche. Myslím, že jsem ho bral u Teda Cartera.

                                                    Ntucnak11 - Profil | Po 22.12.2014 13:57:35

                                                    Mike >> Ten Frenzee nevypada špatně kde ide ho koupit?

                                                      NMike - Profil | Po 22.12.2014 13:37:58

                                                      tucnak11 >> brzy by měl být k dispozici i návazcovník na delší návazce.
                                                      http://www.tackleguru.com/matchfishingnews/new-rig-​case-out-next-week
                                                      Jinak já použivám toto: http://www.frenzee.co.uk/frenzee-hook-up
                                                      Mám tam i 90 cm návazce.

                                                        Ntucnak11 - Profil | Po 22.12.2014 13:17:18

                                                        Sytchi >> zda se mi že jen do 20 cm te pouzdro je jen na Method navazce,no jak to ovineš na tych držacich tak mužeš i delši udělat,inač vleze 150 navazcu.3,4,5 a 6 palcu

                                                          NSytchi - Profil | Po 22.12.2014 12:27:05

                                                          tucnak11 >> Zmestia sa tam aj dlhšie nadväzce ? Do koľko cm ?

                                                            Ntucnak11 - Profil | Po 22.12.2014 12:07:07

                                                            petr.hk - >> Take ma Guru s těsněnim a plovoucy jen kratke.

                                                              Npetr.hk - Profil | Po 22.12.2014 9:13:04

                                                              Dííík už jsem to na sarfixu taky nešel.