Shimano Baitrunner X-Aero 4000 FA na feeder

Mate skusenosti s tymto navijakom?
Chcel by som kupit na nove pruty tieto baitrunnery na feeder.
Autor diskuse: ScotyBa - Profil , 18.12.2014 feeder - náčiní, doplňky

NxDanielS - Profil | So 24.1.2015 13:21:03

murphyy >> To těžko říct. Nedělá to více výrobců, někteří se to teprve učí.

    Nmurphyy - Profil | So 24.1.2015 5:02:53

    xDanielS >> jo asi neni, kto je lider medzi navijakmi na trhu tak ten dalsie cievky ako bonus davat nemusi, ze jo :)

      Ngotta - Profil | Pá 23.1.2015 19:35:36

      jak41 >> vdaka skusim

        Njak41 - Profil | Pá 23.1.2015 17:05:14

        gotta >> Když napíšeš klukovi s nickem paia, dá ti tip, kde ji objednával, bylo to myslím na aero.

          Ngotta - Profil | Po 19.1.2015 16:59:52

          xDanielS >> černásmrt - 19.1.2015 15:12:46 >> dakujem pani

            NxDanielS - Profil | Po 19.1.2015 15:21:16

            černásmrt >> Njn, já zase považuju dvě cívky jako základ a zřejmě to tak není :-D

              Nčernásmrt - Profil | Po 19.1.2015 15:12:46

              xDanielS >> Nechápu proč u navijáku téhle cenové kategorie nedávají k balení obě kličky,Fox to umí u navijáku za polovic.

                NxDanielS - Profil | Po 19.1.2015 15:09:01

                gotta >> Zkusil bych pana Kanclera, vím, že to pár klukům dělal.

                  Nčernásmrt - Profil | Po 19.1.2015 14:38:32

                  gotta >> Pokud je tam klika řešená tak že se šroubuje přímo do těla navijáku půjde tam ta z modelu Baitrunner 4000 D, pokud je to klasická klika s osou skrz měla by tam jít z modelu Aero Spinn/Feeder.Ta dvouklika mě taky odrazuje od koupě

                    Ngotta - Profil | Ne 18.1.2015 23:30:51

                    zdravim, chcem sa spytat, ci je mozne na tomto navijaku vymenit dvojkluku za jednoduchu, ak ano, aku mam hladat resp. dokupit? dakujem

                      Njanez - Profil | So 17.1.2015 23:54:15

                      ráky >> hezka voda

                        NxDanielS - Profil | Čt 18.12.2014 21:56:17

                        ráky >> U bojovky zase odpadá nastavování brzdy po náhozu oproti bajtíku. Stejně jako u bajtíku, přehodíš na druhou stranu a je. Bojovku mám na pickerech a kromě váhy mi vyhovuje hodně. Na M a H mám předobrzdy. Na XH mám ultegry XTC s rychlobrzdou.

                          Nráky - Profil | Čt 18.12.2014 18:55:12

                          xDanielS >> S baitíkem je to lepší a pohodlnější,jak to nastavíš tak to máš pořád stejné.Jenom to cvakne a je hotovo,z bojovkou je moc sraní.

                            NxDanielS - Profil | Čt 18.12.2014 18:45:07

                            Na pickerech mám 2500, na M a H mám 4000 a na XH mám 5500. Asi taky podle prutu. Baitík je super. Když už přemýšlí o bajtíku, přijde mi výhodnější bojovka, páč na feedru využívá u light kaprařiny nejvíc tři polohy. Utaženo - nához, mírně utaženo - zdolávání a hrčák alias bajtík..... U bajtíku bude stejně cvičit s brzdou - nához a zdolávání......

                              Nráky - Profil | Čt 18.12.2014 18:34:00

                              Kolouš-Moje horší fotka,Speedy heavy a Baitrunner XT4000FA.Tenhle novej černej na nich bude nádhernej.

                                NKolouš - Profil | Čt 18.12.2014 12:29:32

                                Je pravda že jde hodně o styl lovu...pokud budeš chytat jako na závodech a přehazovat každé 3-5 minut tak navijak co váží okolo 500g je hodne,ale pokud člověk chytá relax atd..Tak to problém není a ten bait má určitě pozitiva...A pohled na 2 stejné pruty a navijaky také není k zahození 😊😊

                                  Nráky - Profil | Čt 18.12.2014 12:14:45

                                  Kolouš >> Já měl XT4000 na mediu a pohoda.Když koukneš na jejich videa,tak i na jemnejch proutkách používaj 40ku.

                                    NPepé - Vsetín - Profil | Čt 18.12.2014 11:29:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    jestli preferuješ bait, tak bude OK, jinak stejný převodový poměr má i předobrzda Shimano Aero 4000 SPFA Spinning a je váhově lehčí

                                      NKolouš - Profil | Čt 18.12.2014 11:19:34

                                      Je to můj hlavní kandidát na heavy Speeda.. Myslím že na médium bude těžký...

                                        NxDanielS - Profil | Čt 18.12.2014 10:17:08

                                        S používáním neřeknu, ale zkoušel jsem si je dát v prodejně na media a vadila mi váha. Používám Aernosy a jsem už asi zvyklý na jejich váhu.