- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Dají se ještě chytit parmy
Ahojte,
chci se zeptat, zda-li berou ještě parmy (revír Morava). Já jsem naposledy chytal před třemi týdny a to ještě brali. Během hodinky jsem chytil 4 pěkné kusy, záběrů bylo překvapivě dost. Od té doby jsem se ale k vodě nedostal. Tak se chci zeptat, zdali ještě berou nebo už je záběrů míň, případně jestli už je na parmy pozdě.
Díky za odpovědi
chci se zeptat, zda-li berou ještě parmy (revír Morava). Já jsem naposledy chytal před třemi týdny a to ještě brali. Během hodinky jsem chytil 4 pěkné kusy, záběrů bylo překvapivě dost. Od té doby jsem se ale k vodě nedostal. Tak se chci zeptat, zdali ještě berou nebo už je záběrů míň, případně jestli už je na parmy pozdě.
Díky za odpovědi
Autor diskuse: mikin99 - Profil , 14.11.2014 feeder - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
15 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
Ntomasito19 - Profil | Ne 17.5.2015 22:45:21
Pokusím se oživit diskuzi a zeptat se jestli máte zkušenosti s chytáním parem v okolí Litovelského pomoraví.
NPepé - Vsetín - Profil | So 22.11.2014 19:25:56
neptej se a zajdi na ně ☺
jinak určitě brát budou, berou i v zimě jako všechny ryby (musí přece z něčeho žít), když víš kde a jsou příhodné podmínky.
jinak určitě brát budou, berou i v zimě jako všechny ryby (musí přece z něčeho žít), když víš kde a jsou příhodné podmínky.
Nmartas11 - Profil | So 22.11.2014 19:14:46
Ahoj, kaprařim a pravidelně to na konci listopadu zabalim a vyndavám feedery a začínám chodit na parmy, protože je to uctihodný protivník.. Spolehlivě berou přes celou zimu. Chce to jen znát místo a nástrahu.. Zkoušej to, nevyhábám se ani mělčím částem řeky.. Nástraha červ, na další třeba přijdeš...
Ntucnak11 - Profil | So 22.11.2014 18:41:12
Celoročni chytačka jen znat mista a nej bero na jaře,na Moravě je větši hojnost parem ve Čechach nektere reviry haji celoročně parmy vzhledem niskeho stavu parem.
Nmikin99 - Profil | Út 18.11.2014 19:14:16
Tak nakonec to šlo celkem chyceno 6 parem a 4 tloušti. Jen škoda těch ztracených ryb. Ale hlavně, že to bralo a neseděl jsem tam bez záběru,,,pár fotek jsem hodil na web.
NPstruh27 - Profil | Út 18.11.2014 11:52:31
Treba ísť k vode a skúsiť to - polemizovať tu o tom čo si kto myslí je bezpredmetné.
NChosé 2 - Profil | Pá 14.11.2014 10:45:54
usak >> Máš pravdu :-) To jsem přehlédnul. Už po té noční patřím do postele:-(
Nusak - Profil | Pá 14.11.2014 10:43:58
Chosé 2 >> tak o tom, ze uz to bude chtit vymenit rychlejsi melci proudy za pomalejsi hlubsi partie, to da rozum, o tom zadna(a nemusi jit jen o parmy). Teprve se zacalo "normalne listopadove" ochlazovat, ryby teprve zacnou mit důvod poradne se futrovat(a ze se futruji, minuly vikend zila voda jak v lete). Ja myslim, ze "zazimovani" parem, tim spis na dolnim toku Moravy, není uplne aktualni tema...
NChosé 2 - Profil | Pá 14.11.2014 10:37:19
usak >> Začíná být v noci při jasné noci celkem kosa, takže i voda jde s teplotou dolů a přes den slunce vysvitlo akorát dneska. Ono to s tím zimovištěm bude i revír od revíru jiné, ale z tůní např. na horním toku nejmenované řeky se přesunují po vodě do hlubších míst i jiné druhy ryb, pokud jim v tom nebrání jezy bez průtoku vody, kdy voda jde pouze přes vodní elektrárnu.
Nmikin99 - Profil | Pá 14.11.2014 10:27:16
budu krmit i chytat na pelety a halibutky...mám nachystanou směs pelet a halibutek od velikosti 8 až 16mm (převážně ale 8 a 12mm), tak snd něco přijde...možná se objeví i nějaký kapřík :-)
Nmikin99 - Profil | Pá 14.11.2014 10:23:03
usak >> já si taky myslím, že parmy ještě určitě nezimují, tento podzim je co se počasá týče luxusní, oproti poslední chytačce před třemi týdny je počasí skoro stejné.. takže věřím, že nějaká parma přijde. Ale kdo ví, možná jsem měl minule jenom štěstí.
Nusak - Profil | Pá 14.11.2014 10:11:08
Chosé 2 >> touhle dobou, tim spis při aktuálních teplotách, uz u vas parmy zimuji?
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
10:39NPickermánia-ultra light fishing 49076
10:18NFeederařina na řece 64339
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...













