Daiwa Aqualite heavy feeder 4,2 150 gr

Máte někdo zkušenosti s tímto prutem? Chtěl bych chytat hlavně na Labi v proudech.
Autor diskuse: pepalov - Profil , 2.11.2014 feeder - náčiní, doplňky

xDanielS - Profil | Po 27.7.2015 20:45:20

johny1 >> Měl, ale rozdíl mi nepřišel nějak zásadní a 150g jsem chtěl.

    Eli - Profil | Ne 26.7.2015 22:41:14

    Nachos >> jestli je to ten stejný prut, který myslím, tak byl tuším za trochu míň...

      fheavy - Profil | Ne 26.7.2015 21:56:40

      Nachos >> tak jsem se docela trefil,no nic nemusim mit vsechno diky za info

        johny1 - Profil | Ne 26.7.2015 21:56:04

        xDanielS >> Ty máš ty 390 v 150 g, že? A co 390 v 120 g, ty jsi neměl v ruce?

          Nachos - Profil | Ne 26.7.2015 21:44:32

          fheavy >> kolem 500euro

            fheavy - Profil | Ne 26.7.2015 21:39:53

            Nachos >> jeste jsem to negooglil ale ty heavycka tipuju tak na cca 12-15 tycek

              johny1 - Profil | Ne 26.7.2015 21:33:57

              xDanielS >> no právě, že nejsem teď v situaci, kdy bych si mohl dovolit koupit naráz více párů. Proto hledám zatím kompromis a nějaké univerzály. Hlavně mě feeder o hodně vím baví i než light kaprařina, kde čekáš na jízdu apod.

                xDanielS - Profil | Ne 26.7.2015 21:28:47

                johny1 >> Na 2ha rybníčky nějakou 360 lightku, nebo ML. To je pak rodeo :-D

                  Nachos - Profil | Ne 26.7.2015 21:26:53

                  fheavy >> dělají ještě heavy 4,20 145g a 160g

                    johny1 - Profil | Ne 26.7.2015 21:25:10

                    xDanielS >> Jenže se mi nechce na 2 ha rybníčky tahat pruty v délce 390 cm. Právě se snažím vše zkracovat. Ale stále mě k ní navádíš:-)

                      fheavy - Profil | Ne 26.7.2015 21:23:31

                      Nachos >> na slovensku bych ho asi sehnal ale za plnou palbu,nejtvrdsi delaji to mh 100g?

                        xDanielS - Profil | Ne 26.7.2015 21:18:32

                        johny1 >> Ani já nejsem žádnej drobek, ale to délku prutu nenahradí :-)

                          Nachos - Profil | Ne 26.7.2015 21:18:12

                          johny1 >> není divu..jsou skvělí a je jich málo...na druhou stranu něco stojí :) to medium konkrétně nové 400 éček

                            Nachos - Profil | Ne 26.7.2015 21:17:30

                            fheavy >> kamarád má verzi 3,90 100g MH a mlaská si blahem. V porovnání s G-Tec 3,90 je ten prut úplně jinde

                              johny1 - Profil | Ne 26.7.2015 21:15:57

                              Nachos >> ještě se nakonec tady strhne bitva o ty pruty.-). Uvidíme zítra, s čím přijdeš.

                                johny1 - Profil | Ne 26.7.2015 21:13:40

                                xDanielS >> Ty chybějící cm nahradím svou výškou, mám skoro 2 m :-).Ještě mi Nachos zjišťuje nějakého borce, co prodává Browningy, ale pokud to nevyjde, tak favoriti jsou jasní.

                                  fheavy - Profil | Ne 26.7.2015 21:12:29

                                  Nachos >> to je asi prut kterej se vymyka vsemu ostatnimu co je do ted na trhu,mozna i daiwe tournamentu ale soudim jen podle materialu a technicke specifikaci ,takze pouze muj teoreticky nazor,

                                    Nachos - Profil | Ne 26.7.2015 21:08:29

                                    fheavy >> na prodej je medium . přesnou cenu zjistim zitra ,ale tusim ze chtěl 7 000,-

                                      fheavy - Profil | Ne 26.7.2015 21:07:05

                                      Nachos >> dotaz-je to sphere v heavy/a za kolik/?

                                        Nachos - Profil | Ne 26.7.2015 21:04:35

                                        johny1 >> to nevím ...znám jen 3,90 100g MH a ta má očka celkem velká. S cenou počítej zhruba do sedmičky..víc to nebude

                                          xDanielS - Profil | Ne 26.7.2015 21:03:46

                                          johny1 >> I mě se moc líbí. Ale pokud chceš jen jedny klacky, tak každej cm pomáhá ve zdolávání.....

                                            johny1 - Profil | Ne 26.7.2015 21:00:59

                                            Nachos >> Ok, počkám a podle infa se zařídím. Jak je to třeba s velikostí oček s porovnáním s Wincastem nebo s jinými pruty?

                                              Nachos - Profil | Ne 26.7.2015 20:56:51

                                              johny1 >> zjistim ...vydrz do zitra :)

                                                johny1 - Profil | Ne 26.7.2015 20:54:39

                                                Nachos >> zdarec, čekal jsem právě na info od tebe. Za jako cenu , nevíš?

                                                  Nachos - Profil | Ne 26.7.2015 20:52:23

                                                  johny1 >> zjištoval jsem ti to sphere ,ale aktuálne je 3,30 nedostupná . Vím o člověku co prodává verzi 3,60m 80g