Vláčecí pruty Favorite

Podělte se s ostatními o vlastní zkušenosti s pruty Favorite. Pište fakta, ne domněnky a úvahy co by kdyby.
Autor diskuse: TM - Profil , 30.8.2014 dravci - náčiní, doplňky

Makro - Profil | Út 14.4.2015 19:18:05

Shawt >> Hlavny vplyv to ma na presnost. minimalny na dlzku hodu. A ked je uplne zle a namaha sa tak ako nema tak aj na lamavost blanku.

    TM - Profil | Út 14.4.2015 11:35:04

    Orion24 >> ono to na nic jiného není. Fakt je to jen pstruhový prut... Tím druhým (tuhým - jsou dva typy) modelem bys možná mohl udělat nějakou tu štiku - na chytání z boatu nebo z lodě dobrý, moc dobrý !!!

      Orion24 - Profil | Út 14.4.2015 11:22:28

      TM >> ze to potrebujeme na pstruhy :-)

        TM - Profil | Út 14.4.2015 11:18:07

        Orion24 >> Co mám vědět ??? Prut mám, prodávám a na pstruhy s ním chodím..

          Orion24 - Profil | Po 13.4.2015 17:25:25

          TM >> hej pstruhy....odkial vies?...:)

            TM - Profil | Po 13.4.2015 8:39:40

            Orion24 >> Problém v tom nevidím :-) Bavíme se o prutu na pstruhy - rychlý ostrý...

              Orion24 - Profil | Po 13.4.2015 8:36:32

              TM >> aj ked ide o bezprotihroty?

                TM - Profil | Po 13.4.2015 8:33:59

                Orion24 >> Za mě jednoznačně Vizor. Varita se dělá tužší a je opravdu jiná..

                  Orion24 - Profil | Po 13.4.2015 8:32:36

                  TM >> uz si nepametam...jak som ich drzal...:-)
                  ale to srubenie ...asi by mi vadilo...aj ked treba drzat v ruke

                    TM - Profil | Po 13.4.2015 8:31:26

                    Orion24 >> Co chceš slyšet ?? Toto je můj názor (Varita je těžký kopyto :-) ) Je to úplně jiný prut...

                      Orion24 - Profil | Po 13.4.2015 8:10:23

                      TM >> tak sa dohodnite...kazdy vravi ine :-)

                        TM - Profil | Po 13.4.2015 8:01:04

                        m@rek >> Ano i jako vzorek - chová se trochu jinak - špičkový pstruhový prut :-) není mu co vytknout...

                          TM - Profil | Po 13.4.2015 8:00:11

                          Orion24 >> jednoznačně Vizor :-) ....

                            tragy - Profil | Čt 9.4.2015 21:53:16

                            a aj neo breeze 4-24g

                              tragy - Profil | Čt 9.4.2015 21:50:31

                              šťastný majiteľ profes. 2-7g

                                m@rek - Profil | Čt 9.4.2015 21:42:56

                                Dobry vecer, vlastni tu niekto VIZOR 1.83м 2-10g? Zhanam nieco na pstruhy do zarasteneho potoka. Chytam tak 60% gumy, 30%voblery sem, tam rotacky. Vlani som pouzival Areal 60L, ale potrebujem nieco trochu pevnejsie. Dakujem.

                                  Orion24 - Profil | Čt 9.4.2015 20:41:35

                                  TM >> Vizor?...alebo Varita?.......

                                    TM - Profil | St 18.3.2015 12:53:48

                                    Lubvac >> Za mě - pouze ve stojanu - také právě proto již nejsou v nabídce...Přestaly se vyrábět....

                                      Lubvac - Profil | St 18.3.2015 11:57:37

                                      ahoj vlastni nekdo Agressor popr setkal se s nim?

                                        TM - Profil | Út 17.3.2015 7:41:01

                                        Shawt >> teplem začnou halucinace - to uvidíš ryby ii na dálnici :-)

                                          alchymistr - Profil | Ne 15.3.2015 22:30:04

                                          Shawt >> No budeme doufat:-)) Taky by mohli konečně nasadit nějaký sifoni....

                                            Shawt - Profil | Ne 15.3.2015 22:28:11

                                            alchymistr >> me by stacilo nejakou rybu alespon videt :)) ale chapu, ze je zima, s teplem se to mozna zlepsi...

                                              alchymistr - Profil | Ne 15.3.2015 22:24:07

                                              Shawt >> Jo sedmička,ta ti jen tak rybu nedá:-)))

                                                minatrix - Profil | Ne 15.3.2015 22:21:01

                                                afjee >> ..ne neměl, bohužel

                                                  afjee - Profil | Ne 15.3.2015 22:18:58

                                                  minatrix >> Měl jsi v rukách ten Addiction i ve vyšších gramážích? Zajímá mě zejména 1,98 / 7-28 a 2,18 / 9-38g.

                                                    minatrix - Profil | Ne 15.3.2015 16:45:19

                                                    Shawt >> hlavne, ze jsi spokojen ;-) To je hlavni

                                                      Shawt - Profil | Ne 15.3.2015 15:22:38

                                                      Tak vyzkouseno, ryba ani tuk :) Nicmene proutek super, a lita to z nej jedna basen. Dokonce utahne v pohode male rotacky.

                                                        minatrix - Profil | Ne 15.3.2015 14:36:48

                                                        Iza >> ano , např Prochajda či Velka-ryba.cz Píšu SZ :-)

                                                          Iza - Profil | Ne 15.3.2015 14:29:03

                                                          minatrix >> ok, rad se kouknu do normalnich obchodu. Tady je tropic a kamenej obchod nic moc, ale mam tu nadstandartni vztahy. Mas v karte cislo?

                                                            Iza - Profil | Ne 15.3.2015 14:26:18

                                                            minatrix >> muzu potvrdit. Treba s Petr Prochazka z rsp, s jednim prutem v rade team dragon, jsme so volali asi 5x, aby dobre bolo.

                                                              minatrix - Profil | Ne 15.3.2015 14:25:46

                                                              Iza >> špatné krámy :-) Až budeš cestu do Práglu, písni a já ti udělám guida.. :-))