- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Prodejní akce 1+1
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
NSiddy - Profil | So 9.8.2014 15:03:20
Klimfa ještě nemá ani papíry, předpokládám, že teď v létě bude jejich vyřizování chvíli trvat a na to, aby si vyzkoušel lov feederem mu jeden stačí. Pokud pak bude chytat cíleně např. kapry, tak je samozřejmě lepší mít pruty 2.
NxDanielS - Profil | So 9.8.2014 14:35:01
NPetekol - Profil | So 9.8.2014 12:08:20
NPetr Havlíček - Profil | So 9.8.2014 11:14:42
Takže když koupíš pruty v této pochybné akci 1 + 1 za 1 000,-Kč znamená to, že jeden prut by stál normálně 500,-Kč. V tom je marže velkoobchodníka, maloobchodníka. Takže výrobní cena možná 100 - 200,- korun. Co to může být za kvalitu?
Nb.gun - Profil | So 9.8.2014 10:12:22
NSiddy - Profil | So 9.8.2014 8:48:34
NSiddy - Profil | So 9.8.2014 8:36:35
Poslední dobou vyrážím s 1 feederem a na druhém prutu chytám např. dravce na rybyčku...a nevyrážím na nijak extra zarybněný revír. A podobných rybářů znám docela dost...
Z těch, co tvrdí, že se dá koupit kvalitní FEEDER v akci 1+1, tak sem prosím hoďte odkaz. Když jsem se totiž tak zběžně díval, tak v akci 1+1 není problém koupit kaprařský prut, sice pořád není 1 zdarma, ale jen se slevou, ale i tak se obstojný prut dá sehnat, u feederu jsem to ještě neviděl (a parodii na akci 1+1 s Mikado Trython ani nezkoušejte, to je prut se slevou cca 100 Kč :).)
Ono se ne zbytečně říká:"Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci."¨
Na to, aby si Klimfa odzkoušel chytání na feeder mu jeden prostě stačí...Když ho to bude bavit, tak dokoupí druhý, když ne, tak ho prodá...jednoduché řešení. Kvalitní prut prodá lehce, šunku z akce 1+1 mu nikdo nekoupí...
Takže by bylo dobré být už trochu konkrétní, názorů je tady dost. Teď by bylo vhodné, kdyby obhájci akcí 1+1 dodali odkaz na konkrétní pruty, když tvrdí, že se dobrý feeder koupit v této akci dá...
NxDanielS - Profil | So 9.8.2014 7:51:31
NxDanielS - Profil | So 9.8.2014 7:45:07
Npoustevník - Profil | So 9.8.2014 7:15:00
NSiddy - Profil | So 9.8.2014 0:08:24
Pokud nestíháš obsluhovat 2 pruty jednou za 1 vycházek, tak to neznamená, že to automaticky platí i pro ostatní...stačí to umět ;) Už zjara není problém při přesném zakrmení i kolem 40 ryb/hod na 1 prut (vesměs bílá ryba, ale i kapři). V létě při selekci nástrahou a vnaděním i 10+ kaprů/hod (+ větší bílá ryba ev. např. amuři) na běžném revíru (stoják). Letos už se mi mnohokrát stalo, že jsem na obou prutech měl ve stejný okamžik kapry nebo kapra a amura, a to už je radikálně rozdílná situace než tahat zároveň 2 cejny...
Takže tvrzení, že je to výjimečná situace moc pravdivé není...
NPalusko - Profil | Pá 8.8.2014 23:49:55
NSiddy - Profil | Pá 8.8.2014 18:06:44
NLaMa1 - Profil | Pá 8.8.2014 17:41:43
Nctvrtmile - Profil | Pá 8.8.2014 16:10:36
NDawemaster - Profil | Pá 8.8.2014 15:35:26
NBambi.SpP - Profil | Pá 8.8.2014 14:56:17
NMartimo - Profil | Pá 8.8.2014 13:21:57
NBušák - Profil | Pá 8.8.2014 13:04:04
NpanTau - Profil | Pá 8.8.2014 12:15:55
Nvenca1 - Profil | Pá 8.8.2014 9:23:47
NSiddy - Profil | Pá 8.8.2014 9:06:37
Luxusní záležitost, můžeš se na něj podívat i na některých videích MM zde na MRKu (např. http://www.mrk.cz/rybarska-videa.php?id=34022 http://www.mrk.cz/rybarska-videa.php?id=33173 )
Nebo kratší a citlivější a levnější Sygnum MRX-V Bomb 3,0m http://rybarske-potreby.vipa-sro.cz/e-shop?rybarske-pruty/feederove-pruty/1872-trabucco-sygnum-mrx-v-bomb-3-0m, opět možné vidět na videích MM (http://www.mrk.cz/rybarska-videa.php?id=33839), tahám s ním i kapříky přes 3 kg naprosto bez problémů. Na webu Vipy bývají poměrně často akce, kde jsou feedery např. i o 600 levnější, tak se vyplatí tam občas podívat.
Pokud bych se měl vejít do 2K, tak bych zapřemýšlel např. nad feedery od Mivardy, u vody jsem měl v ruce kámošův Imperium Feeder II 3,9 m 40 - 100 g a přišel mi jako velmi slušný proutek za ty peníze (cca 1700).
Myslím, že neprohloupíš ani u Spro, jak už tu někdo psal.
Rozhodně bych ale v této cenové kategorii nekupoval Shimano (max ten naviják, ale i ten seženeš za lepší peníze ve stejné kvalitě od jiné značky). Od Shimana jsem za 3 K kupoval Beasty a v porovnání s Trabuccem poměrně znatelný rozdíl a navíc u jednoho z Beastů vypadávají při prudším náhozu špičky (pokračuje to i po reklamaci...).
Ale před tím, než něco konkrétního koupíš, tak bych si ten prut šel naživo osahat...
NSoulfish - Profil | Čt 7.8.2014 23:36:32
NNachos - Profil | Čt 7.8.2014 23:34:22
Nbrambůrek.9 - Profil | Čt 7.8.2014 23:14:36
NxDanielS - Profil | Čt 7.8.2014 22:36:45
NJarda Š. - Profil | Čt 7.8.2014 22:34:52
NKlimfa - Profil | Čt 7.8.2014 22:26:39
NLaMa1 - Profil | Čt 7.8.2014 22:13:42
NPalusko - Profil | Čt 7.8.2014 21:50:20
NSiddy - Profil | Čt 7.8.2014 21:27:10
Neříkám, aby kupoval feedery za 4K, ale i za 2 už pořídí slušný proutek a na něm si lov na feeder dostatečně vyzkouší. Radit do začátku nějaké šunky ( v cenové kategorii 1000 Kč a 1+1 bych to viděl tak na teleskopy) je jako radit někomu, kdo se chce potápět, ať se sezónu potápí ve vaně a když ho to bude bavit, tak může příští rok zkusit moře...
NFandát - Profil | Čt 7.8.2014 21:06:42
N85 32 56 - Profil | Čt 7.8.2014 21:03:03
NpanTau - Profil | Čt 7.8.2014 20:55:08
NSiddy - Profil | Čt 7.8.2014 17:31:38
NCarpHouser - Profil | Čt 7.8.2014 17:27:40
NSiddy - Profil | Čt 7.8.2014 17:22:00
Pokud jde o povolenku, tak napřed potřebuješ rybářský lístek, na netu si najdi nejbližší místní organizaci RS, kde se informuj o možnosti složení testů k vydání rybářského lístku, poté s potvrzením zažádáš na městském (okresním) úřadě o vydání rybářského lístku (při platnosti na 10 let cena cca 500). S ním můžeš koupit povolenku, cena podle toho, kde chceš chytat...místní, celosvazová, celorepubliková...ceny najdeš na netu. Pak ještě členský poplatek u místní organizace RS (400-500) a eventuálně brigády (většinou 500, pokud si je nebudeš chtít odpracovat ,ale tak pozdě v létě už bývá stejně většinou po brigádách).
NKlimfa - Profil | Čt 7.8.2014 16:53:18
Nstrejda16 - Profil | Čt 7.8.2014 10:50:39
NFalkec - Profil | Čt 7.8.2014 10:15:32
NBobertik - Profil | Čt 7.8.2014 8:40:34
Nmr.B - Profil | Čt 7.8.2014 8:22:28
Kde to žije - feeder
11:44NPickermánia-ultra light fishing 49060
11:33NMethod feeder a vše kolem něj 40292
9:35NFeederařina na řece 64307
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
PoNGURU - vše kolem téhle značky 6269
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
. . . NJihočeská Feederliga . 9457
Co je nového - feeder + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - boilies v dipuZa 159 Kč
Master Carp Boilies 16 / 20 mm v dipu - oblíbené kuličky řady Master Carp, které prošly dvojitým procesem dipování pro co nejsilnější účinek. Balení 120g + 50ml dip. 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Prologic Naviják C Series 6000 BF | SLEVA 53%Za 999 Kč
C-SERIES BF Kompaktní velikost, nízká cena, ale velký výkon – tyto navijáky s volnoběžnou brzdou byly navrženy pro lovce kaprů s vysokými standardy, kteří ale nechtějí zruinovat svůj rozpočet. Nyní v akčním setu 2 ks.
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...











