Rybářské kajaky Hobie

Diskuze o rybářských kajacích Hobie. Vše, co jste chtěli vědět a báli jste se zeptat - rady, tipy, vychytávky, fotky, srazy...
Autor diskuse: HonzaV - Profil , 30.7.2014 dravci - ostatní
Dále moderuje: Hobik Profil

pepa-č - Profil | St 28.8.2019 22:37:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

josef >> ano, měl jsem dávno klasiku, ted mám hobíka a jak se praví v pulp fiction: to není hra na stejným hřišti. Není to ani stejná liga, je to úplně jinej sport!

    josef - Profil | St 28.8.2019 22:34:50

    pepa-č >> Díval jsem se, už projíždím další odkazy:) Potřebuji sedět výš, do těch starších modelů se nové sedátko namontovat nedá. To jsem už zjišťoval. Je pravda, že si cenu drží, což může být do budoucna výhoda. Já právě chci šlapák, protože jsem si vyzkoušel jaká je neskutečná svoboda, když má člověk "volné ruce". Neskutečný, úplně pro mě nový rozměr.

      pepa-č - Profil | St 28.8.2019 22:31:23

      josef >> tak to pak prohodíš s někým, kdo raději sedí níž :-) (nevím zda to jde)

      (třeba já jsem rád, že mám tu nižší - ted, za deset let to může být jinak)

        josef - Profil | St 28.8.2019 22:30:04

        HonzaV >> Já potřebuji sedátko, mám 110kg a dobře se mi chytá, když sedím výš. Mám to odzkoušené.

          HonzaV - Profil | St 28.8.2019 22:23:15

          josef >> ono to staré sedátko taky má něco do sebe, obzvlášť kdybys chtěl třeba Revolution, tak k tomu mi ty nový křesílka nějak nesedí

            josef - Profil | St 28.8.2019 22:19:41

            Tomayo >> Byl jsi pro něj na Slovensku? Asi fakt budu muset koukat ven, už dva měsíce hledám a na bazarech u nás nic,,,

              pepa-č - Profil | St 28.8.2019 22:18:19

              josef >> prohlídni ten můj odkaz. tak jsou 3 kajaky za 13-14set eur a to je podle mě za hobíka supr cena. a dávají ti možnost upgrade Mirage drive (což nevím, zda by tě zajímalo). já bych tam skoro zítra zavolal :-)

              myslím, že i tu sedačku jde vyměnit. (nevím - zavolal bych tam)

              nebo možná natrefíš na lepsí jinde - ale pokud bys to chtěl pořídit na mín než je plná cena, tak dovézt jetý ze zapadu se mi jeví jako smysluplná a nadejná cesta.

              ale muzes natrefit i treba doma.

                josef - Profil | St 28.8.2019 22:18:09

                pepa-č >> cena dobrá, jen potřebuji vyvýšené sedátko, takže novější model

                  josef - Profil | St 28.8.2019 22:16:24

                  sliver >> jojo, na něj jsem už koukal, je to asi v současný době jediná bazarovka v ČR

                    pepa-č - Profil | St 28.8.2019 22:15:47

                    Tomayo >> no ja si myslím, že na 13set eur z toho mýho odkazu je to za hobíka supr cena. myslím, že za ty peníze nic lepšího nesežene.

                      josef - Profil | St 28.8.2019 22:15:37

                      pepa-č >>Dík za reakci, to by mohla být cesta jak pořídit něco jetého za slušný peníz

                        Tomayo - Profil | St 28.8.2019 22:06:29

                        josef >> Zdar, za hubičku určitě ne,ale dá se něco málo ušetřit. Jeden jetý jsme před pár dny přivezli z BA za docela pěkný peníze od soukromé osoby....moc jich na bazaru není a když se objeví chce to jednat rychle. V adventurecentrum byl taky jeden, ale cena nic moc, nějaká výbava u něj byla, ale nic použitelného. Jedno je jistý, že těch peněz litovat nebudeš

                          pepa-č - Profil | St 28.8.2019 21:19:14

                          https://catawest.de/KAJAKS-GEBRAUCHT

                          tady je jich hnedle několik, a jsou za hubičku.

                          edit: do googlu.de jsem zadal hobie kajak gebraucht a vypadlo toho dost. najít se určitě dá.

                            sliver - Profil | St 28.8.2019 21:18:21

                            josef >> sak i náš prodejce má bazar

                            https://adventurecentrum.cz/bazar/

                            A zrovna tam něco je.

                              pepa-č - Profil | St 28.8.2019 21:15:27

                              josef >> ve všech zemích (v eu určitě) je jeden dovozce. hobie drží ceny všude víceméně stejně, firma je si vědoma unikátnosti svého řešení a technického náskoku a nedovoluje svým prodejcům prodávat to se slevama. a mají recht, sleva, sléva, sléva je střelba do vlastní nohy.

                              (kupoval jsem jetý, takže se mi to mluví :-) )

                              pokud bych mohl dát hraběcí radu, tak bych zkusil najít jetý. na kajakářských fórech v německu se objevují. (i jinde, ale do německa se dá relativně snadno dojet)

                                josef - Profil | St 28.8.2019 21:11:30

                                Ahoj Chlapáci,
                                ti kteří vlastníte kajaky hobie, kde jste je zakoupili? U nás nebo z venku? Našel jsem u nás jediného dovozce. Nečekám, že se dají sehnat jak se říká za hubičku, ale přeci jenom mi přijde, že tu není "zdravá konkurence".

                                Každopádně jsem nějakou dobu měl halibuta a cudu a myslím, že nastal čas porozhlédnout se po šlapáku od hobie.

                                Díky za reakce.

                                Josef

                                  mascha - Profil | Út 16.7.2019 22:16:32

                                  HonzaV >> hezkypjekně!

                                    Tomayo - Profil | Út 16.7.2019 20:07:53

                                    HonzaV >> moc pěkná!

                                      HonzaV - Profil | Út 16.7.2019 14:44:50

                                      jiris >> Sardinie

                                        jiris - Profil | Út 16.7.2019 14:40:36

                                        HonzaV >> odkud?