Rybářské kajaky Hobie

Diskuze o rybářských kajacích Hobie. Vše, co jste chtěli vědět a báli jste se zeptat - rady, tipy, vychytávky, fotky, srazy...
Autor diskuse: HonzaV - Profil , 30.7.2014 dravci - ostatní
Dále moderuje: Hobik Profil

Nvicx - Profil | So 13.10.2018 16:38:13

Bodkacik >> berieš ob 2019?

    NBodkacik - Profil | Čt 11.10.2018 21:17:53

    Bude na predaj Hobie Outback 2016. Ti ktori uvazuju o kupe, piste do SZ.

      NTomayo - Profil | Čt 11.10.2018 18:48:02

      pepa-č >> Austin Kayak většinou

        Npepa-č - Profil | Čt 11.10.2018 17:29:01

        kde kupujete věci na kajak a co s tím souvisí? (u nás nebo v zahr fuk) tipy, odkazy, děkuji.

          NTomayo - Profil | St 10.10.2018 23:53:17

          Bodkacik >> všude okolo

            NBodkacik - Profil | St 10.10.2018 23:25:12

            Tomayo >> a ryby su kde?

              NTomayo - Profil | St 10.10.2018 22:34:28

              ....

                NTomayo - Profil | St 10.10.2018 22:33:46

                ...

                  NTomayo - Profil | St 10.10.2018 22:19:00

                  Malý ostrov ale vědí

                    Ndoktor multiplikator - Profil | Pá 5.10.2018 10:29:41

                    Orion24 >> nebojsa na mna sa nejaky ten zufalec ulakomi, aspon nepojdem 23. do tesca :))

                      NOrion24 - Profil | Čt 4.10.2018 18:20:21

                      sliver >> :-)....len nadhodena lopticka na smeč :-)

                        Nsliver - Profil | Čt 4.10.2018 13:06:45

                        Orion24 >> nezaviď

                          Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 4.10.2018 9:32:16

                          Orion24 >> jasne vychodniarske reci ti ostali :))

                            NOrion24 - Profil | Čt 4.10.2018 8:50:15

                            doktor multiplikator >> praveze..toho by som sa v Tvojom pripade bal....bo bude cas na normalne ryby....a pak uz nebudes mať čo chytat :-)

                              NOrion24 - Profil | Čt 4.10.2018 8:45:36

                              HonzaV >> jj jak deti co nevedia bicyklovať :-)

                                NHonzaV - Profil | St 3.10.2018 23:45:58

                                vicx >> aha, tak vida, ty uz ji dokonce mas - diky za tip. Asi si ji taky poridim, na nektery vody to muze byt k nezaplaceni...

                                  Nvicx - Profil | St 3.10.2018 23:25:32

                                  HonzaV >> mám tu trúbu v spreji. Plniteľná priloženou pumpou. https://m.ebay.co.uk/sch/i.html?cmd=SKW&_pgn=1&_nkw​=ecoblast+horn
                                  Pár krát mi zachránila kožu. Veľmi odporúčam. A presne pasuje do otvoru na plechovku. Už som sem dával aj fotku. https://www.mrk.cz/Data/Pics/2018/240/1719908_0acf4​.jpg

                                    Nvicx - Profil | St 3.10.2018 23:16:06

                                    Tomayo >> nehraj chrumkavého a daj aj ty zážitky. Evidentne niečo máš. :)

                                      NTomayo - Profil | St 3.10.2018 22:49:20

                                      HonzaV >> o proudu by jsme mohli vyprávět co :) to byl strasnej mazec. Ještě teď nechápu proč jsem tam vůbec lezl

                                        NTomayo - Profil | St 3.10.2018 22:43:50

                                        mascha >> jak to tak čtu tak tvůj problém bude ta kotva :) raději ji nechavej doma člověče