- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Sumcový naviják do 2000 Kč
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
9x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NModrý šílenec - Profil | St 6.8.2014 16:33:52
NModrý šílenec - Profil | St 6.8.2014 16:19:56
A to víš že v tom tvém navijáku je hodně plastových ložisek?
Nvenca1 - Profil | St 6.8.2014 13:16:03
NŠUKI - Profil | St 6.8.2014 13:08:10
PS: Nechci se tě dotknou ale na to že chytáš 6 let tak zase tolik praktických zkušeností určitě NEMÁŠ!!!! To že si přečteš recenzi výrobků a obhajuješ ty "své".....????
Nech to plavat a ať ti to jezdí.
NBlue - Profil | St 6.8.2014 13:01:02
Samozřejmě dávám za pravdu BOB.J s tím že porovnat může pouze ten kdo vlastní oba tito stroje.
Modrý šílenec- jako tvrzení že jsi něco servisoval tu může tvrdit každý druhý není servis jako servis jestli jsi náhodou někomu spravil zlomenou kličku nebo promazal naviják po sezoně ještě neznamená že jsi něco servisoval - ale chápu po 10 pivech si člověk leda cos přidá :-)))))
NBlue - Profil | St 6.8.2014 12:50:30
[není nutné kopírovat sem nicneříkající reklamní blábol z prospektu dlouhý na půl stránky - řeš to vložením odkazu]
NSmetda - Profil | St 6.8.2014 11:40:36
NBob.J - Profil | St 6.8.2014 11:39:17
Jinak
Shimano Arlex 8000 sxa je vyrobenej z XT-7 grafit (takže takovej "lepší" plast) s jedním (dvěma) ložisky a hliníkovou cívkou (bez náhradní).
Obsah cívky- 270m - 0.45 vlasce
Tica cibernetic GG100 má kostru ze slitiny hliníku a osm (devět) ložisek + náhradní plnohodnotnou cívku taky z hliníku.
Obsah cívky - 440m - 0.45 vlasce
To je pouze pro hrubé"papírové" porovnání !
Hodnocení může udělat pouze ten co oba tyto stroje vlastní a pokud možno na ně i něco chytil.
takže to asi nebudu ani já a ani Blue
Nvenca1 - Profil | St 6.8.2014 11:06:00
NModrý šílenec - Profil | St 6.8.2014 10:01:31
Jenom si myslím že je pravda někde jinde ...
Prošlo mě rukama hodně navijáků, které jsem servisoval a to co jsi napsal, bych neřekl ani po deseti pivech :-))))
NHorda - Profil | St 6.8.2014 7:57:44
Cybernetik byl dost doporučovanej níž v diskusi, stačí pročíst. Tica hold umí dělat dobré navijáky na kapry, tak i na sumce. Samozřejmě naviják za 4000 je lepší, ale v porovnání cena / výkon nemá Tica konkurenci.
Nb.gun - Profil | St 6.8.2014 7:47:43
NBlue - Profil | St 6.8.2014 1:27:15
NBlue - Profil | St 6.8.2014 1:24:56
NBlue - Profil | St 6.8.2014 1:07:56
Nechci zchazovat TICA ale se Shimano sem začal a co sem viděl u kolegů tak mnoho z nich už měnilo navijáky já mám pořád ty samé. Ale je to věc názoru a osobních zkušeností je mi jasné že oba budem tvrdit že to máme od začátku a TICA i SHIMANO je nej značka každý máme to své co se nám ověřilo,,,,,,,,,,,naštěstí můžem jen poradit konečné rozhodnutí je stejně na zakladateli diskuze at si vybere sám.
Jinak kdybych měl porovnávat tvé TICA vs moje SHIMANO tak brautiner bije do očí že tam je ale musí se s ním také umět a dobře seštelovat obě brzdy..Tica má také větší cívku+myslim že se k němu dodává i jedna náhradní což shimano k Arlexu nedává za to má Arlex kovovou cívku u TICA nevim zda je plastová nebo také kov ?
Tica maj vychytávku ten brautiner ale kdo ví jak to dlouho bude fungovat až se budou brzdy měnit samy páč páčka bude vyčvachtaná tak brautiner může být na obtíž nebo přehazování brzd je složitější mechanismus a nějak mi nejde na rozum že by byl TICA lepší kvalitnější ještě měl brautiner a byl levnější. Kdežto Shimano je stará dobrá klasika pořádnej naviják velká cívka s přední brzdou a i když nemá brautiner tak myslim že o ceně shiman rozhodujou hlavně materiály z čeho je daný naviják vyroben žádný plast nebo měkké slitiny.
NBlue - Profil | St 6.8.2014 0:35:16
Červené karty: u.x.a.
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33424
NVýroba woblerů31008
NFotky ryb pouze na přívlač107199
NRare woblery - Rapala14054
NPrivlac s multiplikatorom31598
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NPrívlačové prúty G.Loomis1240
NÚhoří sezona 201210520
NVláčenie z člnu27208
NRybářské kajaky Hobie2737
Kde to žije - dravci
15:31NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
14:56NBurza na přívlačové nástrahy 33420
13:21NRare woblery - Rapala 14054
9:23NÚhoří sezona 2012 10520
PáNFotky ryb pouze na přívlač 107199
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - boilies v dipuZa 159 Kč
Master Carp Boilies 16 / 20 mm v dipu - oblíbené kuličky řady Master Carp, které prošly dvojitým procesem dipování pro co nejsilnější účinek. Balení 120g + 50ml dip. 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Camping MEVA🏕️ Buďte připraveni na každé dobrodružství! S vybavením Meva si užijete pohodlí při kempování, rybaření i cestování. Vařiče, kartuše i další spolehlivé vybavení, na které se můžete vždy spolehnout.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....











