Sumcový naviják do 2000 Kč

Jaký by byste mi doporučili naviják na sumce? Chtěl bych nějaký držák,aby hodně vydržel...
Autor diskuse: ***JoHNY*** - Profil , 13.7.2014 dravci - náčiní, doplňky

Casio - Profil | Čt 24.7.2014 10:02:46

jarabeast >> Kdybych neviděl neuvěřím..asi ta současná úspora všeho na všem.

    jarabeast - Profil | Čt 24.7.2014 10:01:02

    Casio >> navi byl novej, 3x u vody, ryba na něm nebyla a přesto se posral....já mu prostě už nevěřím, jak říkám zlatej cybernetic

      jarabeast - Profil | Čt 24.7.2014 9:57:05

      Casio >> proto

        Casio - Profil | Čt 24.7.2014 6:57:41

        jarabeast >> Proč ne Penn ??

          TeONiT - Profil | Čt 24.7.2014 6:20:07

          ahoj můžu doporučit z vlastních zkušeností, ale i z okolí a všeobecného mínění, že Tica Cybernetic je v této cenové relaci jasnou volbou. Je to robusní naviják, kterej vydrží hodně. A já ho používám jako 3tí naviják na kapry na dalekou vyvážku :D
          PS: bacha na převodovej poměr ať si koupíš na sumíky správnej :) Dej vědět co jsi koupil :)

            jarabeast - Profil | Čt 24.7.2014 0:18:26

            Jedině Cybernetic, vlastním 2 ks a bez problémů, mimochodem mám na něj rybu přes 80kg a vše v pohodě, hlavně si nekupuj penn 950ssm.

              Radunak - Profil | St 23.7.2014 22:05:25

              dewar >> Celokov?

                dewar - Profil | St 23.7.2014 21:54:31

                Radunak >> Návin 0,45/330 - 0,50/270 - 0,55/220,hmotnost 700g a cena cca 1500,-

                  Radunak - Profil | St 23.7.2014 21:29:06

                  dewar >> Návin, cena, hmotnost?

                    dewar - Profil | St 23.7.2014 21:03:48

                    dnes jsem zrovna prodával na krámě Tica Spinfocus GT 7000,pěkně zpracovaný naviják za dobré prachy.Jedna kovová náhradní cívka v balení.Jinak asi by to chtělo lepší specifikaci,jestli chceš multík,smekací naviják na vláčku nebo Big Pitt na bojku.

                      venca1 - Profil | St 23.7.2014 20:42:32

                      FRANK71 >> Tady tyhle asi moc ne , váží skoro třičtvrtě kila. :-)))

                        FRANK71 - Profil | St 23.7.2014 20:38:06

                        venca1 >> tak jasně multík je lepší, ale na druhou stranu smekáč můžeš použít i najiný způsob lovu.

                          Radunak - Profil | St 23.7.2014 20:38:04

                          venca1 >> nevypadá zle totiž..

                            venca1 - Profil | St 23.7.2014 20:33:02

                            FRANK71 >> Já ale raději multíky, tam se té šňůry vejde jednou tolik., a trochu víc vydrží. :-))

                              FRANK71 - Profil | St 23.7.2014 20:26:37

                              venca1 >> 200 metrů je úplně dostačující.

                                venca1 - Profil | St 23.7.2014 20:23:41

                                Radunak >> Já mám velikost 9500, vejde se tam 200m šňůry 0,50mm. Je to celokov. U nás stojí kolem 2500,. Mi je dovezl kolega z Austrálie, cena 119 australských dolců.

                                  lada78 - Profil | St 23.7.2014 20:20:07

                                  Radunak >> jj,tak jsem to myslel-akční cena :-)

                                    Radunak - Profil | St 23.7.2014 20:18:38

                                    lada78 >> já ho bral 1199kč. To mají klasicky škrtlé těch 1990, jako hrozně akční :))

                                      FRANK71 - Profil | St 23.7.2014 20:17:32

                                      venca1 >> ten neznám, ale asi bude stačit.Hlavně na ryby zde v Čechách. Ten multík od šíma je taky dobrý. Já chytám na střední řece a používám Shimano US B.Sice malá cívka, ale zase držák.

                                        lada78 - Profil | St 23.7.2014 20:16:45

                                        Radunak >> to je hodně nadsazená cena prodejcem

                                          Červené karty: u.x.a.