Mušák 6 AFTMA, 9 stop

Ahoj, potřeboval bych poradit s výběrem prutu v cenové relaci kolem 6.000Kč. Prošel jsem už spoustu diskuzí na webu, ale nejsem z toho moudrý. Teď jsem měl u Zemana v ruce Cortland Big sky a nevypadal špatně. Dalším adeptem by byl Hends SF 9006/4. Nebo něco jiného? Předem děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: tess - Profil , 30.5.2014 muškaření - náčiní, doplňky

Tukan - Profil | St 4.6.2014 13:33:14

Mates PB >>
Zmínil jsi vátou.Tato technika je opakovaně zmiňována v legendární knize 1000+1 rada, že jo? Vždycky jsem tak chtěl chytat :-)


    Mates PB - Profil | St 4.6.2014 13:26:44

    ja.ump >> Je vidět, že s tím nemáš zkušenosti, dají se celkem v pohodě chytat dvě váté 3,5 nymfy. Vše se odvíjí od délky návazce z prutu.

      ja.ump - Profil | St 4.6.2014 13:16:01

      Mates PB >> Na vátou nymphu 5,5 mm už potřebuješ slušný vítr...

        Mates PB - Profil | St 4.6.2014 12:43:48

        ja.ump >> Vátá mokrá, nebo vátá nymfa je jedna z nejúčinějších.

          ja.ump - Profil | St 4.6.2014 12:39:48

          Mates PB >> ...po větru... :))

            Mates PB - Profil | St 4.6.2014 9:35:38

            u.x.a. >> Mě i 4-ka....

              Tukan - Profil | Út 3.6.2014 19:43:04

              u.x.a. >>

              Neni vitr jako vitr Machale :-]

                u.x.a. - Profil | Út 3.6.2014 17:52:25

                Tukan >> mě háže za větru i 5ka..

                  Tukan - Profil | Ne 1.6.2014 23:43:20

                  sage >>
                  Sage Z axis- desetistopá sedmička je to samý, akorát po dopoledním sušení trochu bolí ruka. Zas ale háže i ve větru.

                    Marcel - Profil | Ne 1.6.2014 9:45:07

                    tess >> jo kola salmon, to jo... Oni totiž dělají i vlastní pruty Hends.

                      Řízek 5,21 - Profil | So 31.5.2014 13:46:18

                      Butchi >> ano, je to takový mnohem příjemnější prut.

                        Butchi - Profil | So 31.5.2014 13:38:05

                        Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 31.5.2014 13:24:06 >>
                        To je pravděpodobně o kousek pomalejší než One, nebo?
                        Jako jednou si stejně nějakej Sage pořídím.. :-)))

                          Řízek 5,21 - Profil | So 31.5.2014 13:24:06

                          Butchi >> :-))
                          ale třeba i sage vxp 690 je velmi dobrá šestka, bohužel mimo limit.

                            Butchi - Profil | So 31.5.2014 8:04:52

                            Royale with Cheese 3 >>
                            Asi jsem to nezasadil do úplně reálného rámce :-))

                            Ať si prostě nechá postavit CTS a neřeší nic.

                              Butchi - Profil | So 31.5.2014 8:04:06

                              Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 30.5.2014 20:34:26 >>
                              Možná mi to trochu uletělo :-)))))

                                mdx - Profil | Pá 30.5.2014 23:47:34

                                Royale with Cheese 3 >> A na ořechy by dosáhl až na vrchol :-))

                                  Royale with Cheese 3 - Profil | Pá 30.5.2014 23:39:46

                                  Bosanac >> Adriatic.hr refunduje deštivý dny normálně :-)

                                    Royale with Cheese 3 - Profil | Pá 30.5.2014 23:39:08

                                    mdx >> tess ale podle komentářůl níže vypadá, že s tim chce prohánět duháky na jezeře. Pak 11 stop není nic proti ničemu ( kromě nějakých postmoderních výblitků " o páce" :-) )

                                      mdx - Profil | Pá 30.5.2014 23:35:24

                                      Royale with Cheese 3 >> Jo, ale je to 11 stop a 3 palce, někam na loď nebo na jezero, zase ale za kulantní cenu.....

                                        Bosanac - Profil | Pá 30.5.2014 23:30:40

                                        Royale with Cheese 3 >> Voe : -)))))
                                        Zajedes jinam a koupis si jiny prut .