- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybářská stráž a uniforma
DOMNÍVÁTE SE, ŽE BY RYBÁŘSKÁ STRÁŽ MĚLA MÍT VLASTNÍ UNIFORMU ?
A) ANO21%
B) NE58%
C) ANO, ženy z RS by měli chodit povinně v bikinách 21%
Od 29.5.2014 hlasovalo 100 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
Nvydra Lucky - Profil | Čt 29.5.2014 14:17:44
Tak tedy k věci - RS a uniforma ? Možná na slavnostní nástup a předávání vyznamenání (je vcelku fuk za co - pozn. pro šťouraly). Ale na práci jsou třeba pracovní věci - maskáč, dalekohled, záznamové zařízení a v některých případech by nevadila brokovnice. Je prima si sednout jen tak k vodě, sledovat zmetky, jak nezapisují ponechané kusy - kradou ryby, válejí je v písku, chytají přez čáru, ... a pak :-) To je potom ale divení, výmluv hodných chovanců Jedličkova ústavu. Jeden se i pobaví. To by se jistě někomu hodilo, aby RS nosila uniformu, pokud možno k ní oranžovou reflexní vestu, ne ?
Nelhierro - Profil | Čt 29.5.2014 13:57:49
Edit: jinak nevím, proč by zde na fóru někdo nemohl intrpretovat názory druhého, obzvlášť pokud dotyčný nemá PC a internet. Neříkám, že je to teď můj případ, jen vyvracím tvou demagogii.
Nkakr - Profil | Čt 29.5.2014 13:55:29
Na MO určitě, včetně usnesení ze VČS.
Ale když nepřijdeš na nádraží, tak nemůžeš naříkat, že ti ujel vlak.
Dá se to dohledat i na webech MO, ale povinnost to není.
NMatoK75 - Profil | Čt 29.5.2014 13:50:17
Nelhierro - Profil | Čt 29.5.2014 13:48:35
Nkakr - Profil | Čt 29.5.2014 13:47:06
Každý člen MRS se na VČS dozví vše o hospodaření své mateřské MO. Musí se jí ovšem zúčastnit.
Předseda, hospodář, ekonom, a předseda KRK mají ve svých zprávách vše o čem píšeš.
Nelhierro - Profil | Čt 29.5.2014 13:43:28
Nelhierro - Profil | Čt 29.5.2014 13:41:08
NDEBUSTROL - Profil | Čt 29.5.2014 13:37:36
Nkakr - Profil | Čt 29.5.2014 13:35:45
OK.
edit - tchán má povolenku (MP) MRS + členství za 1200kč. Na takovou částku mu přispíváš??
Nelhierro - Profil | Čt 29.5.2014 13:34:53
NMatoK75 - Profil | Čt 29.5.2014 13:31:32
P.S. - A kým ti nedá tú plnú moc, tak je to stále len o tom, že tam je on a nie ty. Teraz by zasa začalo to, kto kde koho pozná a tak podobne, čiže zasa diskusia o ničom.
Nelhierro - Profil | Čt 29.5.2014 13:29:56
Nhraji - Profil | Čt 29.5.2014 13:28:05
Nelhierro - Profil | Čt 29.5.2014 13:26:38
A pokud se mi nelíbí, že představitel a ochránce zákona, či lépe řečeno RŘ ho sám porušuje, byť se "ohání" pochybnou výjimkou, pak je to něco jako "kozel zahradníkem".
Nelhierro - Profil | Čt 29.5.2014 13:24:34
NMatoK75 - Profil | Čt 29.5.2014 13:20:43
Čiže ako prvé to auto slúži zamestnancom zväzu a dodatočne aj na zarybňovanie. Zaujímavé na tom je, že ty si si vybral z kontextu len to zarybňovanie a teraz sa tu tým neskutočne oháňaš - snáď sa cítiš ako supergeroj, zachraňuješ slabých a nevedomých pre zlými. Thanks captain America. And please, go home, you are drunk.
Na druhú stranu, Navara ako pracovné auto je veľmi dobrá, ale končí to dosť zle, keď potrebuješ dať do auta viac ako 2 ľudí. Čiže Navaru by využívali na nasádzanie rýb a príležitostné práce v teréne. Takže po prepočítaní mi vychádza tá Navara bezúčelnejšia ako ten Jeep, ktorý sú schopní využiť podľa všetkého viac a lepšie.
Inak sa divím, že na teba ešte reagujú, si členom ČRS a navážaš sa do MRS. To si nechaj do krčmy. Keď budú oni nespokojní, tak si to vyriešia sami aj bez teba.
Nízkoprofilové pneumatiky? Fúha, to chce očnú chlape.
Stále čítam, ako sa do niekoho navážaš. ako som písal pri inej diskusii, keď ťa niečo štve, tak to rieš svojim pričinením, ale nie blbými rečami na iných.
Nkakr - Profil | Čt 29.5.2014 13:19:30
Kdys přečetl celou diskuzi na kterou jsi dával odkaz tak je to tam zcela jasně napsáno.
Primárně všechna MRS vozidla slouží k přesunu zaměstnanců z bodu A do bodu B. Všechna také mají namontováno kouli, by mohla sloužit k zapřažení vozíku s bednami na převoz ryb. Pochopitelně ne k násadám x tun kaprů, ale na převoz ryb reofilních (v ČRS pojem takřka neznámý) a lososovitých.
K násadám ryby domácí se používají auta nákladní, žádné takové sekretariát MRS nevlastní, neb se mu to nevyplatí. Dovoz si zajišťují dodavatelé odběratelům sami.
Téměř všechny MO MRS mají v inventáři vozíky (dotované MRS) s bednou na převoz násad.
Je to zase špatně??
Nelhierro - Profil | Čt 29.5.2014 13:08:13
A co takhle přiznat, že to zmiňované auto úplně ideální k zarybňování není, že třeba více slouží k reprezentativním účelům MRS. To bych bral a pochopil.
Kde to žije - všechna témata
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
6:31NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 47
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Akční nabídky
JRC Naviják XTX 10000 | SLEVA 48%Za 1.499 Kč
Fantastický naviják s grafitovým tělem v kombinaci s opracovanou hliníkovou cívkou vede ke spolehlivému, ale lehkému navijáku. Super hladký černý design a červené detaily JRC jsou konečným doplňkem tohoto nádherného, ale silného navijáku! 3 různé velikosti: 6000, 8000 a 10000."
Prologic Mikina Mirror Carp Hoodie | SLEVA -40%Za 599 Kč
Je vyrobena z měkkého materiálu – kombinace polyesteru a bavlny. Na přední straně má decentní obrázek ikonického lysce a logo Prologic na paži a na hrudi. Břečťanově zelená barva je ideální pro diskrétnost a nenápadnost na břehu, ale skvěle vypadá i při domácí pohodě nebo procházkách po městě.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...












