- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Je chytání štik na streamer
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NNoe | Po 6.12.2004 16:19:09
Nkarelc - Profil | Po 6.12.2004 13:59:41
Odpověď: z valné většiny na vláčené umělé nástrahy, sem tam na mrtvolku (spíš vyjímečně, hlavně v létě)
NMiloš_diakritický | Po 6.12.2004 13:07:23
NTomas - Profil | So 4.12.2004 15:40:47
NNoe | So 4.12.2004 6:59:43
Tomas - to ze poustim ryby a nemusim rvat houby, preci neznamena ze nesnim kravu, i kdyz ma tuhe maso, kure mam rad, z prasete jen neco, ale proc dojebavat prirodu, kdyz mame vsichni dostatek z obchodu?......
Jinak nazvy hub jsou v lidovem hanteku v kazdem kraji jine, tady opravdu bucci, rikaji hribu hnedemu - podmasnik.
A jinak pristi houbingovou sezonu, chod na houby jen do smrkoveho lesa, a zbirej houby jen pod smrky, pokud zbiras i nejake ty holubinky, penizovky, muchomurky zelene, ryzce, tak k tem hribum hnedym mas co pridat do kosiku....... :o)))
Podle toho jak pises jses jeden z tech houbaru, co vyjede no vikendu do lesa, a jde nejlepe tim nejschudnejsim terenem, hlavne cela rodina vcetne sirsiho pribuzenstva :o) ale to je jen odhad, jako osobne vim ze takto houbari vetsina naroda.........
NTomas - Profil | Pá 3.12.2004 23:41:48
Jinak by mně zajímalo co vůbec jíš se tvým přístupem. Krávu, prase, kuře,... asi vše pouštíš. A rostliny taky. A aby náhodou nebylo něčemu ublíženo, tak raději vůbec nejíš. Co kdyby náhodou kvůli tomu, že se chceš najíst někdo nějakému živému organismu ublížil!
Ke každému typu lesa se vážou určité druhy hub, takže tvrdit, že ve smrkovým roste méně druhů, než třeba v březovém je pěkná kravina. O ostatních vlivech jako nadmořská výška a pod. nebudeme mluvit.
NBoBo - Profil | Pá 3.12.2004 23:00:44
NRici - Profil | Pá 3.12.2004 15:15:41
To by jsi čubrněl, co tam je u prostřed lesa za brajgl. Jsem stejného názoru jako ty. Když se někdo táhne do prostřed lesa 5km s plnou petkou o 1,5kg nechápu, že pak tu vypitou X x lehčí nemůže zase odnést zpátky.
Jinak tam protýká vojenským prostorem krásný potok "původní" obsádkou PP a lipana. Před 14 dny jsem tam byl pytlačit s mušákem - samozřejmě C&R. Nádherné ryby.
Nstrejka - Profil | Pá 3.12.2004 15:12:22
vstal jsem brzo, jeste za tmy, abych byl v lese s rozbreskem, je to jeden soukromy, nebudu radeji prozrazovat kde, hned zkraje v hustem smrkovem jsem nasel par klouzku neco pres 15cm, poposel jsem dal do smiseneho, kde jsem cekal nejak vetsi kousek hriba duboveho, chodil jsem je tam sledovat od casneho leta, uz jsem byl skoro na hranici u pole, kdyz se v listi ukazal trofejni, mohl mit tak 3/4 kila a klobouk v prumeru ke 30cm, bohuzel jsem nemel fotak, takze mi to doma zase nikdo neuveri...
kurna, to si rika o alternativni web - MHK
PS: a boruvky taky poustis?
NNoe | Pá 3.12.2004 14:57:29
All - to ze nekdo nezbyra houby, a necha je v lese jen tak jak jsou, ano to neni normalni, normalni je ty houby nacpat do igelitky a pak je nekomu hrde v hospode/sousedum ukazovat.......... hlavne ze mam X kilo....
Nechapu jak tady nekdo trefne uhodil neco o chatrcicha nejake dobe ledove, to ze nekdo netrha houby neznamena, ze je neji........ skocim si pro zampiony a mam to same, jo jasne gurmani me hnedka napadnou, ze tahle houba je jina atd....... neni snad jedno co si do te smazenice nasypete? vzdyt je to jen kydanec :o)))
brach - nemusi za me pokladat ruku do ohne :o)) ale dekuji......
Nbrach - Profil | Pá 3.12.2004 14:34:24
NRush - Profil | Pá 3.12.2004 12:09:47
Ndoktor - Profil | Pá 3.12.2004 10:57:34
Nbrach - Profil | Pá 3.12.2004 10:39:11
S odezvou jsem spokojenej..:-)
NKUBA - Profil | Pá 3.12.2004 10:21:30
NAlan | Pá 3.12.2004 10:02:02
Kde to žije - dravci
17:18NBurza na přívlačové nástrahy 33404
16:04NPoradna: Sumcařina 2570
15:31NRare woblery - Rapala 14053
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
StNNepromokavá bunda na boat a brození 65
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
PoNSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
PoNVýroba woblerů 31008
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.















