- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Je chytání štik na streamer
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nbrach - Profil | Pá 3.12.2004 9:44:37
Takový člověk přestane na MRK chodit, protože se ho musí dotknout způsob, jakým provádíme rozbor jeho myšlenek. Každý je svým způsobem zranitelný, na každého něco platí. Jsou mezi námi tvrdí (někdy rádoby) a draví - ti se nepářou se svou kritikou, která však může zraňovat. Ti na má slova zareagují okamžitě - brachu, nebreč tady ! Jestli se ti to nelibí, tak vypadni !!
A just ne, právě proto, že jsem trochu jiného ražení. Tak a teď do mně !
K otázce samotné. Streamrování je povolený způsob rybolovu. Se streamrem vláčím, nebo muškařím. Je jedno, když vláčím se streamerem nebo twisterem - jen způsob vedení je jiný. Chytám tak.
NMiloš_diakritický | Pá 3.12.2004 9:20:47
Kromě toho milý HROUZKU, položil jsem ti otázku !!!! Odpověď se nekoná nebo zase pro samý přemísťování ryb nemáš čas ????????
NPan Slamáček | Pá 3.12.2004 9:18:11
C&R jiz bylo objeveno, dokonce meli sveh casu i stranky, nevim ale jestli jeste fungujou
NRobert(původní) - Profil | Pá 3.12.2004 9:02:03
Brachu, suchohřib hnědý (v některých knížkách hřib hnědý) se původně jmenoval panský podhřibek. Pak i na mykology dopadla vlna korektnosti (např. hnojník se jeden čas jmenoval hník).
Ten podmáslik je správně hřib žlutomasý.
Noe, živíš nějaké děti?
Nsteve - Profil | Pá 3.12.2004 8:56:19
NBoBo - Profil | Pá 3.12.2004 8:34:32
Nsiro | Pá 3.12.2004 7:37:56
Pavel:Se nediv taková nahrávka na smeč.
K otázce:jestliže si ji neponechá nevidím v tom problém.Co se mi nelíbí je úmyslné mouchaření v blízkosti třoucích se ryb ať dravých či nedravých.
Ne nechtytám tak.Ne každý porybný má stejný názor jako já a dohadovat se z nějakym dementem že nevláčim ale muškařim opravdu nemínim.
Noe:neznat tvůj odpor k alkoholu,řekl bych že jsi nažmolenej.
NPavel | Čt 2.12.2004 23:07:16
karelc : Miloš to vystihl 100% např. i teď můžeš lovil na pstruhovce na "jakýkoliv svůj prut", jen když tam máš čupřinu. Na mušák se ná i suprově vláčet.
Nbrach - Profil | Čt 2.12.2004 22:04:40
NBoBo - Profil | Čt 2.12.2004 20:32:45
NNoe | Čt 2.12.2004 19:08:21
Alan - no vidis, tak na co cekas....... :o)))))
BoBo - C&R vs. Houbing, fakt se me libi houba posazena v mechu, tak jak tam sedi a lezi, ne nemam zapotrebi hezke veci nicit....... :o)
NBoBo - Profil | Čt 2.12.2004 18:00:01
Noe: Tak C&R a houby, to už je opravdu extrém...
NAlan | Čt 2.12.2004 17:12:39
Jéžiš, já bych kouřil, až bych brečel.
Nbrach - Profil | Čt 2.12.2004 16:42:29
Houby nech nám - hraničářům, žijícím v hlubokých hvozdech. Hřib smrkový jsem už nenašel, ani nepamatuji. Z lesa nosíme fůry hřibů hnědých (máš pravdu) a krajově se jim říká podhříbek.
NNoe | Čt 2.12.2004 16:18:25
Drive jsem neuvedl, ze me slo ve smrkovem lese o druhovou skaldbu, a ta v takovem lese neni velka.....
Jinak protoze jsem prirodu poznaval od utleho veku, tak pro me neni problem najit nusi hub, ale nedelam to, neb houby jsou hezke, kdyz stoji netknute v mechu a kapradi..... C&R....houbing
Pan Slamáček - trochu te musim vyvezt z omylu, ale ja jsem ty houby uvedl, je proto, ze tady nekdo chvastal co roste ve smrkovem lese hub, a ty co jsem jmenoval, tam opravdu nerostou.......
XAXAP - jo souhlas :o)
NMiloš_diakritický | Čt 2.12.2004 14:28:50
Hrouzku, na co chytáš ty sumíky ????
Karlecé, na co chytáš dravce ????
Kde to žije - dravci
16:04NPoradna: Sumcařina 2570
15:31NRare woblery - Rapala 14053
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
NeNBurza na přívlačové nástrahy 33403
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
StNNepromokavá bunda na boat a brození 65
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
PoNSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
PoNVýroba woblerů 31008
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Berkley gumová nástraha Powerbait Cullshad 7,5cmZa 27 Kč
Díky svému objemnému profilu a přirozenému pohybu přitahuje Cullshad velké dravce. S exkluzivní technologií Honey Comb od Berkley nabízí špičkovou akci a zvýšenou odolnost při každém hodu
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....













