- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vybavení pro děti na feeder
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
NKunjak - Profil | Ne 13.4.2014 18:28:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NPstruh27 - Profil | Po 7.4.2014 10:58:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Naviják - nakoľko ide o malé dievča tak by som dbal na pomerne nízku váhu celej zostavy, navijáčik by som teda volil ľahký s citlivou prednou brzdou.
Konkrétne by to mohl byť aj prútik Shimano Catana a naviják napríklad Daiwa Laguna a pod.....
NLadináč - Profil | Po 7.4.2014 5:10:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nčernásmrt - Profil | Ne 6.4.2014 1:19:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Je super, a není podmínkou chytat s krmítkem, zakrmíme na krátko rukou a pak lapeme jenom s olůvkem, nahazování s krmítkem mu dělá trošku problémy.Pokud se jedná o dítko rybařením nepolíbené přiklonil bych se spíše k lehkému 3-4m biči se splávkem.
Npaia - Profil | So 5.4.2014 20:02:39
Nvaereckoff - Profil | Po 24.3.2014 9:57:58
Nusak - Profil | Po 24.3.2014 8:08:08
http://www.clubkorum.co.uk/Product_Information/Feeder.html
NBundik_ova - Profil | Po 24.3.2014 7:31:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nnofish - Profil | Ne 23.3.2014 23:12:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Dítě nepotřebuje házet daleko a dlouhý prut, kdy náhodná větší ryba vyvine velkou páku a bude mít co dělat ji vytáhnout. Pamatuju si sebe ve dvannácti se 4m surfovým prutem... A to jsem byl vždy o hlavu vyšší než ostatní.
Není lepší fakt vybrat malý, lehký, prut a učit jak vypadá záběr, proč, jak při tomhle, jak tady.... ? I kdybys trval na feederu. Není to o té špičce prutu, kdysi feedery nebyly a my sekali podle pohybu vlasce, policajt před špičku... feeder se dá půjčit vždycky.
Neřeš tolik výbavu, jako to aby to to dítě udrželo v ruce a nebyla to šílená dřina, jen proto že to chce táta, protože on tak chytá. I se splávkem dva metry od kraje se dá chytat a nachytat.
ps: být tebou tak spíš řeším jakou flintu, až ji ta rybařina chytne a za pár let od ní budeš odhánet chlapy :-)))
Norigo - Profil | Ne 23.3.2014 22:32:10
Nvládaz - Profil | Ne 23.3.2014 15:34:00
Nvládaz - Profil | Ne 23.3.2014 15:31:44
NUnkas - Profil | Ne 23.3.2014 15:06:21
Nnumen - Profil | Ne 23.3.2014 11:43:56
Mam feeder vážící 160 gramu, jeden 3 metrový dokonce i 98 gr!
NUnkas - Profil | Ne 23.3.2014 11:18:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nfreddys - Profil | Ne 23.3.2014 10:59:36
Nvenca1 - Profil | Ne 23.3.2014 10:56:24
Nnumen - Profil | Ne 23.3.2014 10:53:53
Nnumen - Profil | Ne 23.3.2014 10:52:24
Nvenca1 - Profil | Ne 23.3.2014 10:46:36
Nfreddys - Profil | Ne 23.3.2014 10:44:39
Nnumen - Profil | Ne 23.3.2014 10:37:56
Nhraji - Profil | Ne 23.3.2014 9:53:44
Nvenca1 - Profil | Ne 23.3.2014 9:52:07
Nhraji - Profil | Ne 23.3.2014 9:44:06
Nnumen - Profil | Ne 23.3.2014 9:37:19
Bohužel spousta lidí jde do krámu, koupí nějakej prut bud hodně levněj,nejlépe teleskop, nebo drahej ale pro děti nevhodný. Ten prut přinese na kroužek. Porovná s prutem ostatních, pak s mojema.nakonec si prut půjčí a jeho proutek, ani nenosí. Nakonec jdou koupit nový.....
Nvenca1 - Profil | Ne 23.3.2014 7:45:30
NZajda - Profil | Ne 23.3.2014 7:31:52
Nfreddys - Profil | Ne 23.3.2014 0:56:00
Na druhou stranu, bych řekl, že velká část z nás začínala právě s takovým vercajkem. Třeba já osobně sem začínal klasicky s pytlačkou, pak postoupil k vlastnoručně vyrobenému prutu (čti klacek), pokračoval přes fázi vyškemraných polo-rozlámaných bambusáků, plného laminátu, který vážil dohromady s navijákem snad dvě kila až po můj první "super" set teleskopu s navijákem (horší naviják sem od té doby nejenom nevlastnil, ale ani nikdy neviděl). I přes to mě to ani nějak neodradilo a tak nějak si dnes o to víc vážím toho, s čím můžu lovit...
Ale krátký bič s malým splávečkem, to je klasika....tím by si měl projít každý začínající rybář :-)
Niva - Profil | So 22.3.2014 21:16:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Takže - vůbec to nemusí být značková věc za tisíce. Jen za sebe - začít feederem nevím nevím...to chce trochu už zručnosti, nahazovat s plným krmítkem. Pokud jsou to vaše první zkušenosti, tak bych mu nahodila a pak ho nechala s udicí pracovat.
Mě se docela osvědčil postup - bič bez navijáku, oukleje - napíchnout červa, nahodit, zaseknout, později sundat rybu....pak krátký vláčák - 2.10-2.40 a kapku 20g, a naviják - odklopit, prst, nahodit, včas pustit - to všechno je veeeelkýýý úkol pro malé dítě. Házíme kapkou do poloviny Labe už několikátou sobotu:-))))))))
A ted bude ten feeder:-)))))))
První feeder kratší, na stoják, lehký, s malým krmítkem, naviják vybrat takový, aby prstem dosáhnul na rolnu.
ještě to chce hodně práce a času:-)))
https://www.facebook.com/photo.php?v=10201647737177175&l=5820145036150561322
Nfreddys - Profil | So 22.3.2014 18:33:46
Sice "universální" pruty moc nemusím, ale pro začínající rybářku by to mohlo být v pohodě. Poslouží jako feeder i jako plavačka - což je podle mě základ rybařiny. Délka 3,3 m je podle mě v jejím věku už zvládnutelná a ještě se to dá prodloužit na 3,9 m, což se taky může hodit...Za nevelký peníz by měla v podstatě 3 pruty.
Naviják bych koupil třeba nějaký tady v bazaru. Já osobně bych volil takový, aby neměl moc citlivou brzdu, když sem začínal, tak se mi lépe ovládaly navijáky se zadní brzdou.
NP.&.S. - Profil | So 22.3.2014 11:44:07
NJarda Š. - Profil | Pá 21.3.2014 20:36:12
NJarda Š. - Profil | Pá 21.3.2014 16:21:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nnumen - Profil | Pá 21.3.2014 15:17:55
NMatoK75 - Profil | Pá 21.3.2014 8:18:50
A marmyš má pravdu v tom, že pokiaľ je možnosť, tak je lepšie začať s plávanou, tam sa človek naučí viac ako pri nahodenom feedri.
Ndavid.ch - Profil | Pá 21.3.2014 8:10:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
A něco pro zasmátí. Chodíme na jednu říčku, která má cca 10m na šířku a to se jí snažím krotit, abychom byli co nejtišší a hlasitým projevem na břehu si neplašili ryby. Včera jsem se jí ptal, jestli půjdeme v sobotu na chvíli na ryby na říčku. Ona mi odpověděla, že se mnou půjde na ryby až na Orlík, že tam může křičet, že tam jí ryby neslyšej :-)))
NJunior2 - Profil | Pá 21.3.2014 7:54:51
Nmarmyš - Profil | Pá 21.3.2014 5:15:38
Nsidla - Profil | Pá 21.3.2014 1:58:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
http://www.rybina.cz/rybarsky-prut-esox-winkelpicker-2-5m-3-12g/
Kde to žije - feeder
16:10NPickermánia-ultra light fishing 49063
11:33NMethod feeder a vše kolem něj 40292
9:35NFeederařina na řece 64307
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
PoNGURU - vše kolem téhle značky 6269
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
. . . NJihočeská Feederliga . 9457
Co je nového - feeder + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...












