S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil
1 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NEmilooo - Profil | Pá 22.5.2026 15:18:42

chřenovák - Máš krásné olova.-)) >> Stránka diskuse

    NEmilooo - Profil | Po 17.7.2023 19:51:27

    Martin M. - S3 mám posledních 20 balíčků do výplaty. >> Stránka diskuse

      NEmilooo - Profil | Čt 22.9.2022 18:18:12

      chřenovák - Romane Ty seš oženil? >> Stránka diskuse

        NEmilooo - Profil | Po 18.7.2022 9:40:09

        Karle ať Ti tam na hoře berou.R.I.P. >> Stránka diskuse

          NEmilooo - Profil | Čt 17.2.2022 19:20:11

          fheavy - To si piš, že budeš!!! >> Stránka diskuse

            NEmilooo - Profil | Út 11.1.2022 14:40:18

            Dědek - V catchmanu prodávají daiwu? >> Stránka diskuse

              NEmilooo - Profil | Čt 6.1.2022 7:34:40

              marw_84 - Posláno >> Stránka diskuse

                NEmilooo - Profil | St 5.1.2022 12:27:44

                marw_84 -Taky večer něco pošlu. >> Stránka diskuse

                  NEmilooo - Profil | Pá 24.12.2021 13:59:41

                  Kluci tož šťastné a veselé všem. >> Stránka diskuse

                    NEmilooo - Profil | Po 6.12.2021 6:56:32

                    Dědek -Jardo drž se,pozdravuj holky. >> Stránka diskuse

                      NEmilooo - Profil | So 13.11.2021 18:25:33

                      clovek1 - Jinak na tica mentor3000 pasujou cívky z long castglat 4000.Stejná velikost. >> Stránka diskuse

                        NEmilooo - Profil | So 13.11.2021 18:21:31

                        clovek1 - Mám tica mentor 3000 a převod 5,2 >> Stránka diskuse

                          NEmilooo - Profil | Čt 30.9.2021 22:09:12

                          Není tam povinná vanička? >> Stránka diskuse

                            NEmilooo - Profil | Út 28.9.2021 15:17:04

                            René - Všechno popíšeš,jenom olova né,lumpe jeden.-))Paráda a gratulka. >> Stránka diskuse

                              NEmilooo - Profil | So 18.9.2021 21:35:53

                              Kondrakar - Ty krávo,hezky parták,super a velká gratulace.Na závodech zopáknout a máme bednu.-)) >> Stránka diskuse

                                NEmilooo - Profil | Út 7.9.2021 16:29:45

                                Miras - 😀 on má zásoby ještě z přednášek.😀😀 >> Stránka diskuse

                                  NEmilooo - Profil | Út 7.9.2021 15:08:54

                                  Dědek - A kde máš NHDC? >> Stránka diskuse

                                    NEmilooo - Profil | So 4.9.2021 16:40:56

                                    Dědek - 3 kapky na kg a neochutnáš to. >> Stránka diskuse

                                      NEmilooo - Profil | So 4.9.2021 14:56:58

                                      Dědek - NHDC.1800x sladší jak cukr. >> Stránka diskuse

                                        NEmilooo - Profil | Ne 29.8.2021 10:08:08

                                        Dědek - nebrat,jsou z hodně měkkého drátu. >> Stránka diskuse

                                          NEmilooo - Profil | St 4.8.2021 14:38:30

                                          René - Proč fotíš stánek?Jo vlastně ty sis ho tam na srazu koupil,viděl jsem jak mu dáváš balík peněz.-)) >> Stránka diskuse

                                            NEmilooo - Profil | Čt 22.7.2021 22:09:41

                                            Dědek - Vyřid Karči že Jí to moc sluší.-)) >> Stránka diskuse

                                              NEmilooo - Profil | Út 13.7.2021 21:35:21

                                              chřenovák -Sklo z Boru,a pivo je čí.-)) >> Stránka diskuse

                                                NEmilooo - Profil | Út 6.7.2021 20:22:34

                                                xDanielS -Tz už zase labuješ? >> Stránka diskuse

                                                  NEmilooo - Profil | Pá 25.6.2021 18:59:10

                                                  Nemáte někdo zájem o tenhle člun s motorem? >> Stránka diskuse

                                                    NEmilooo - Profil | Ne 2.5.2021 20:10:58

                                                      NEmilooo - Profil | Ne 2.5.2021 20:01:17

                                                      Dědek - Závidím a Karči to mooooc sluší.Lumpe Osravská.-))) >> Stránka diskuse

                                                        NEmilooo - Profil | Pá 16.4.2021 21:08:15

                                                        fheavy - Třeba já už mám na to tvé zlato alergii.-)) >> Stránka diskuse

                                                          NEmilooo - Profil | Čt 15.4.2021 21:28:30

                                                          ROMIČEK - Karel a pivko?-)) >> Stránka diskuse

                                                            NEmilooo - Profil | Po 5.4.2021 19:20:55

                                                            chřenovák - No tvl,přijít v teplákách a v kroksech tak dostane hovno.-)) >> Stránka diskuse

                                                              NEmilooo - Profil | Ne 4.4.2021 22:05:27

                                                              MKulicka - Já brečet nebudu-))super a gratulace. >> Stránka diskuse

                                                                NEmilooo - Profil | Po 29.3.2021 21:06:30

                                                                René - Nazdar draku,ty žiješ? >> Stránka diskuse

                                                                  NEmilooo - Profil | St 24.3.2021 20:17:36

                                                                  Kondrakar - Jen trénuj,paráda. >> Stránka diskuse

                                                                    NEmilooo - Profil | Čt 4.3.2021 21:29:29

                                                                    Pindˇa - Kamarád tam to auto jeden rok vyhrál,dojel do Uh.Brodu a volal odtahovku. >> Stránka diskuse

                                                                      NEmilooo - Profil | St 24.2.2021 16:07:15

                                                                      fheavy - Tohle je od lonska nové balení.Krmení stejné. >> Stránka diskuse

                                                                        NEmilooo - Profil | Út 16.2.2021 20:41:03

                                                                        Dědek -Jéééé,ted nemá,ale já je tam bral. >> Stránka diskuse

                                                                          NEmilooo - Profil | Út 16.2.2021 20:35:20

                                                                          Dědek - catchman >> Stránka diskuse

                                                                            NEmilooo - Profil | Út 16.2.2021 20:25:56

                                                                            chřenovák - Já je používám a naprostá spokojenost.Na závodech chytám tu 12ctku a drží jak luteránská víra. >> Stránka diskuse

                                                                              Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj