S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NEmilooo - Profil | St 21.9.2016 20:55:34

fheavy - To je ono,tady je to samej šutr.15minut než zapíchneš dvě vidličky. >> Stránka diskuse

    NEmilooo - Profil | St 21.9.2016 20:46:44

    chřenovák - Skladnost jak bejk,dneska po prvé u vody a mám dvě objednávky. >> Stránka diskuse

      NEmilooo - Profil | St 21.9.2016 20:44:01

      Kondrakar - A je opravdu stabilní,pomocí toho kloubu na té hlavní tyči,nastavuješ náklon předních noh.A jde s toho udělat během pár sekund rod pod.Na Hruškově ukážu. >> Stránka diskuse

        NEmilooo - Profil | St 21.9.2016 20:39:32

        fheavy - Jasan. >> Stránka diskuse

          NEmilooo - Profil | St 21.9.2016 20:05:22

          fheavy - Ja ja,jsou to krasavci. >> Stránka diskuse

            NEmilooo - Profil | St 21.9.2016 20:01:13

            chřenovák - Scopex-olihen?nebo fr.klobásu. >> Stránka diskuse

              NEmilooo - Profil | St 21.9.2016 19:55:48

              Včera sem dělal pořádek v rybářském kamrlíku.No halda zbytečných věcí.Pak sem dostal nápad a vnikl z toho tenhle feeder stojan. >> Stránka diskuse

                NEmilooo - Profil | St 21.9.2016 18:35:14

                chřenovák - Ty budeš chytat na gumy?Neboj já ti nějakou kuličku dám.-)) >> Stránka diskuse

                  NEmilooo - Profil | Út 20.9.2016 0:07:07

                  Zloděěěj,né syn má žízen. >> Stránka diskuse

                    NEmilooo - Profil | Po 19.9.2016 23:27:42

                    Kondrakar - Stále nespím.-)) >> Stránka diskuse

                      NEmilooo - Profil | Po 19.9.2016 23:17:48

                      Tomais - A manželka hlásí,já se můžu špicama do prdele kopat jakého mám manžela.-)) >> Stránka diskuse

                        NEmilooo - Profil | Po 19.9.2016 23:10:48

                        Tomais - Jo kamaráde,po bytě natahané vlasce přes pípáky.Ha,kde se hrabou lasery. >> Stránka diskuse

                          NEmilooo - Profil | Po 19.9.2016 22:30:16

                          René - No tak,no tak.Nečerti se.Já tě schválně šponuju,at se můžem hned za potkání udobřit.Výš jaké mám nervy?Hoši my tady choděj po balkoně a odnášej vaše pytle s koulís.Takže dělám i vrátného.Dneska ráno sem se načapal že šacuju i manželku jak šla do rachoty. >> Stránka diskuse

                            NEmilooo - Profil | Ne 18.9.2016 20:25:54

                            xDanielS - Geny sou svině,celí renouš,a ten nos.No nezapře dědečka. >> Stránka diskuse

                              NEmilooo - Profil | Ne 18.9.2016 20:14:52

                              xDanielS - Jo,čoveče,má řeznickej nůž.-)) >> Stránka diskuse

                                NEmilooo - Profil | Ne 18.9.2016 2:14:53

                                fheavy - Jasně že budu.Je to sraz feeder kaprařů a né harpunářů.-)) >> Stránka diskuse

                                  NEmilooo - Profil | Čt 15.9.2016 22:28:03

                                  Kondrakar - Já budu makat asi ve středu a v pátek volno. >> Stránka diskuse

                                    NEmilooo - Profil | Čt 15.9.2016 22:23:56

                                    chřenovák - Já ho vozím i na hory. >> Stránka diskuse

                                      NEmilooo - Profil | Čt 15.9.2016 22:17:25

                                      chřenovák - Já vemu točící gril,uděláme živáně a kuřata. >> Stránka diskuse

                                        NEmilooo - Profil | Čt 15.9.2016 22:13:40

                                        Hoši a v kolik tam tak dorazíte? >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj