S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Emilooo - Profil | Pá 12.2.2021 20:58:57

Dědek - Bude mu to pasovat k tomu mivardi křeslu?-)) >> Stránka diskuse

    Emilooo - Profil | So 6.2.2021 23:28:19

    Dědek - -)))))). >> Stránka diskuse

      Emilooo - Profil | So 6.2.2021 23:03:20

      fheavy - Já jen že všude píšeš že kde jdou zapíchnou nic jiného nepoužíváš. >> Stránka diskuse

        Emilooo - Profil | So 6.2.2021 22:40:50

        fheavy - U té druhé fotky by ty tvoje stojánky zapíchnout šli ,né?-)) >> Stránka diskuse

          Emilooo - Profil | So 6.2.2021 22:19:59

          Dědek - Bylo to vymyšleno na řeku.Né na pruty do strany. >> Stránka diskuse

            Emilooo - Profil | So 6.2.2021 22:16:32

            fheavy - To tady chybělo,děkujeme.-)) >> Stránka diskuse

              Emilooo - Profil | So 6.2.2021 22:15:12

              Dědek - Pamatuješ můj stojan?-)) >> Stránka diskuse

                Emilooo - Profil | So 6.2.2021 21:59:46

                fheavy - Ty kjávo,nedělej ze sebe vola.Do 231 debat jsi nasral jak tvoje stojánky jsou nej ,na všechno a tobě se zaryl nápad jak použít adaptér na tři vidle.-))) >> Stránka diskuse

                  Emilooo - Profil | Pá 5.2.2021 9:58:40

                  el.ou - Ahoj,atomu sem dostal jinak bych ji nekoupil. Zpracování zipy a kapsy super.Ale je strašně úzký,dva pruty tam nedáš ani náhodou.Mám tam jednoho pickra a je narvaný.A délka taky nesedí. >> Stránka diskuse

                    Emilooo - Profil | Čt 21.1.2021 19:30:17

                    Dědek - Mám ho na method. >> Stránka diskuse

                      Emilooo - Profil | Čt 21.1.2021 19:24:31

                      Dědek -Zatím dobře. >> Stránka diskuse

                        Emilooo - Profil | Čt 21.1.2021 19:15:24

                        Dědek - Ty jsi naměřil u té 5000 cívky 60mm,dnes dorazila ta 4000 a má 57mm. >> Stránka diskuse

                          Emilooo - Profil | Út 19.1.2021 17:38:55

                          Dědek - Jedna 4000 objednána. >> Stránka diskuse

                            Emilooo - Profil | Út 19.1.2021 16:41:34

                            Dědek -Bohatě stačí,díky. >> Stránka diskuse

                              Emilooo - Profil | Út 19.1.2021 16:32:08

                              Dědek - Jaký je průměr cívky? >> Stránka diskuse

                                Emilooo - Profil | Ne 17.1.2021 2:28:52

                                skwor - Ale zatočil sem si.-)) >> Stránka diskuse

                                  Emilooo - Profil | So 16.1.2021 21:57:28

                                  skwor - Máš bonus,-)) já Shino nikdy.foto pochází z Družce.. >> Stránka diskuse

                                    Emilooo - Profil | So 16.1.2021 20:28:02

                                    fheavy - Nikdy jsem Shimano neměl,koupil jsem dobře?-)) >> Stránka diskuse

                                      Emilooo - Profil | So 16.1.2021 19:57:26

                                      Pořídil jsem nové mazlíčky. >> Stránka diskuse

                                        Emilooo - Profil | Pá 15.1.2021 20:29:41

                                        Dědek - Jo jo. >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj