S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Emilooo - Profil | Pá 15.1.2021 20:24:36

Dědek - Já taky. >> Stránka diskuse

    Emilooo - Profil | Pá 8.1.2021 16:10:06

    Dědek -Znova a lépe.-) >> Stránka diskuse

      Emilooo - Profil | St 6.1.2021 20:20:27

      Dědek - Tolik ryb do jednoho revíru?-)) >> Stránka diskuse

        Emilooo - Profil | So 2.1.2021 16:17:18

        fzr - Hurá, už sem začal vybírat na věnec. >> Stránka diskuse

          Emilooo - Profil | So 2.1.2021 14:47:56

          Kondrakar - Platíš přece povolenku roční né jedenácti měsíční. >> Stránka diskuse

            Emilooo - Profil | So 2.1.2021 13:51:12

            Kondrakar - Já sedím u Vltavy s novima notama.Vzal sem si je 30 prosince.. >> Stránka diskuse

              Emilooo - Profil | So 2.1.2021 7:12:45

              fzr - Haló, žiješ? >> Stránka diskuse

                Emilooo - Profil | So 2.1.2021 7:12:03

                Dědek - Odpadl. >> Stránka diskuse

                  Emilooo - Profil | Pá 1.1.2021 13:00:29

                  fheavy - Dobrá,já seženu jalovec do guláše z jelena na sraz.-)) >> Stránka diskuse

                    Emilooo - Profil | Pá 1.1.2021 12:28:33

                    fheavy - Vy jste myslivci ?-)) >> Stránka diskuse

                      Emilooo - Profil | Pá 18.12.2020 20:49:25

                      Dědek - Tyhle jsou jiné,mají lepší závěs na vlasec. >> Stránka diskuse

                        Emilooo - Profil | Pá 18.12.2020 20:24:14

                          Emilooo - Profil | Čt 17.12.2020 19:48:42

                          xDanielS - Všechno nej k svátku.At koušou. >> Stránka diskuse

                            Emilooo - Profil | So 12.12.2020 18:46:35

                            Dědek - U vody ani noha,jenom jeden sportovec,přiběhl v kratasích ,okoupal se a pokračoval.To my začala být zima 2x tolik. >> Stránka diskuse

                              Emilooo - Profil | So 12.12.2020 17:11:56

                              Dědek - Ráno nefoukalo vůbec,kolem 10té se trochu rozfučelo a to začala být zima. >> Stránka diskuse

                                Emilooo - Profil | So 12.12.2020 17:03:47

                                Dědek - Na stojáku. >> Stránka diskuse

                                  Emilooo - Profil | So 12.12.2020 16:53:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Dnešní dopoledne na rybách. Kapříci spolupracovali na jedničku. Šli na hod.
                                  Flagman s-light picker,navíc ryobi virtus 2000, návnada slaná senssas cejn, nástraha červy. Fotil jsem jenom jednoho,,byla velká zima. >> Stránka diskuse

                                    Emilooo - Profil | So 5.12.2020 22:04:45

                                    fheavy - Neměli jsme foukátko.-)) >> Stránka diskuse

                                      Emilooo - Profil | So 5.12.2020 21:34:18

                                      fheavy - Kučík podváděl,měl doping.-)) >> Stránka diskuse

                                        Emilooo - Profil | Pá 20.11.2020 15:00:24

                                        nerf - Místa je tam dost na takové věci,ale jsou tam na volno. >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj