S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Emilooo - Profil | Pá 20.11.2020 14:35:56

nerf - Tenhle mám,je super pevný.Nemá žádnou boční kapsu.Mám ho asi 5 let a není známka opotřebení. >> Stránka diskuse

    Emilooo - Profil | St 4.11.2020 14:12:16

    fheavy - Nazdar kamaráde,všechno nej k svátku. >> Stránka diskuse

      Emilooo - Profil | Ne 27.9.2020 22:46:30

        Emilooo - Profil | Ne 27.9.2020 22:45:13

          Emilooo - Profil | Ne 27.9.2020 14:29:24

          Kučík dělá návrháře pro korum.😂 >> Stránka diskuse

            Emilooo - Profil | Ne 27.9.2020 14:09:13

            Kůča boduje,scopex_olihen EB Carl. >> Stránka diskuse

              Emilooo - Profil | So 26.9.2020 18:33:05

              0,7l sake grog. >> Stránka diskuse

                Emilooo - Profil | So 26.9.2020 11:58:13

                Jeden lepší z rána. >> Stránka diskuse

                  Emilooo - Profil | Pá 25.9.2020 21:22:36

                  Krásných 91 cm. >> Stránka diskuse

                    Emilooo - Profil | Čt 10.9.2020 21:17:23

                    fheavy - Tak tam pozdravuj,já jen jestli nevíš na co tam jdou. >> Stránka diskuse

                      Emilooo - Profil | Čt 10.9.2020 20:50:22

                      fheavy - Jak vemu je,ty tam ještě nejsi?-)) >> Stránka diskuse

                        Emilooo - Profil | Ne 6.9.2020 1:11:17

                        Bery. - Jinak štastnou cestu,a doražte v pořádku. >> Stránka diskuse

                          Emilooo - Profil | Ne 6.9.2020 1:08:30

                          Bery. - Jo, bralo to super.90 procent cejni,kolem 30ti,zbytek podoustev a malý karas.Pár hadů kolem 80cm. >> Stránka diskuse

                            Emilooo - Profil | Ne 6.9.2020 0:49:36

                            Bery. - Nazdar Draku,Ty máš ještě čas sledovat slevy?Já dneska trénoval v Kozlech.-)) >> Stránka diskuse

                              Emilooo - Profil | Ne 30.8.2020 23:06:43

                              Kdo si objednal olova na sraz, má vyrobeno. >> Stránka diskuse

                                Emilooo - Profil | Ne 30.8.2020 22:45:35

                                Dědek - Já vím,ty nás zase ožereš,že?-)) >> Stránka diskuse

                                  Emilooo - Profil | Ne 30.8.2020 22:31:02

                                  Dědek - A kůča taky bere kluka. >> Stránka diskuse

                                    Emilooo - Profil | Ne 30.8.2020 22:28:50

                                    Dědek - Taky prej beru kluka.Bohyně mrazu nařídila. >> Stránka diskuse

                                      Emilooo - Profil | Čt 27.8.2020 23:34:47

                                      Kondrakar - To je slunečník,co? >> Stránka diskuse

                                        Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj