S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NEmilooo - Profil | Po 11.2.2019 18:37:40

René - Oni tam jsou na moje DG zvyklí. >> Stránka diskuse

    NEmilooo - Profil | Po 11.2.2019 17:40:35

    René -Myslíš mne.-)) >> Stránka diskuse

      NEmilooo - Profil | Po 11.2.2019 16:23:42

      René - Jinak tuhle rybu znám,dva roky zpět vážila 19,1kg. >> Stránka diskuse

        NEmilooo - Profil | Po 11.2.2019 16:21:40

        René - Velká gratulace Rendo.Ten adrenalin sem ti přál. >> Stránka diskuse

          NEmilooo - Profil | Po 11.2.2019 15:31:09

          xDanielS - Prostě nedá,lakomec jeden.-)) >> Stránka diskuse

            NEmilooo - Profil | Ne 10.2.2019 14:18:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Dneska to docela.kousalo. >> Stránka diskuse

              NEmilooo - Profil | Út 5.2.2019 9:14:06

              Dědek - To se budu muset učesat.-)) >> Stránka diskuse

                NEmilooo - Profil | Pá 25.1.2019 20:54:49

                cechura09 - V Huku pukl buben.-)) >> Stránka diskuse

                  NEmilooo - Profil | Pá 18.1.2019 17:36:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Dnes se zase jeden podařil. >> Stránka diskuse

                    NEmilooo - Profil | St 16.1.2019 20:00:18

                    skwor -Tam pojedu taky o víkendu. >> Stránka diskuse

                      NEmilooo - Profil | St 16.1.2019 19:51:34

                      pytlák - Stahuji jenom na přívěs,omoti na háčku jsou už s potaženou. >> Stránka diskuse

                        NEmilooo - Profil | St 16.1.2019 19:17:20

                        Pruty spro/dg special pelets 360/130.Navi daiwa emblem x5000t.kmen formax 0,40.Olovo 120g v závěsce,snůrka jet fish mystic 25lb cca 30cm,háček cru centurion 6.Nástraha (Rendo vždit jsme říkali že to neprozradíme).Návnada 3 půlené kuličky na pva.stačí Renoušku?-)) >> Stránka diskuse

                          NEmilooo - Profil | St 16.1.2019 19:00:13

                          Dědek - Jo jo. >> Stránka diskuse

                            NEmilooo - Profil | St 16.1.2019 18:31:36

                            milans14 - Je to řeka. >> Stránka diskuse

                              NEmilooo - Profil | St 16.1.2019 18:25:19

                              draveček - Díky. >> Stránka diskuse

                                NEmilooo - Profil | St 16.1.2019 17:47:31

                                cmanamanas - Myslím jako fotky nic moc. >> Stránka diskuse

                                  NEmilooo - Profil | St 16.1.2019 16:36:49

                                  cmanamanas - Chybí ocasy a ploutve.-)) >> Stránka diskuse

                                    NEmilooo - Profil | St 16.1.2019 16:33:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Včera sem sem zahájil sezonu.Dva drbance ,dvě ryby.Lysec 16,5 a šupik 13kg.Foceno samospouští.Nic moc. >> Stránka diskuse

                                      NEmilooo - Profil | So 12.1.2019 21:28:18

                                      Dědek - Dalšího škrtám. >> Stránka diskuse

                                        NEmilooo - Profil | So 12.1.2019 20:35:45

                                        MiPo - Jo jo,škoda že jsem musel jinam. >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj