S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NJozef K. - Profil | Pá 25.10.2019 17:53:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Nebojujme proti globalnemu oteplovaniu. Takto krasne a teplo by sme mali celu zimu :)
16 neziaducich kaprikov 45-60. Nejake krajsie (na nase vody) pleskace a maly bolen.
Zostava daiwa tdr + daiwa airity, snura 0,10, navazec 0,16FC/80cm. Tri mrtve cervy, silna masovka daiwa green bream.

    NDušan_hp - Profil | Čt 24.10.2019 22:15:39

    fheavy >> tady zas na řece moc vody není a lepší kapry mám letos jen ze stojáků. Ani na tom Labi jsem neměl kliku. Zítra jim to zas nandam :)

      Nkubah - Profil | Čt 24.10.2019 22:03:05

      xDanielS >> hahahha :-)

      Co si bere - misku, hračku a pelíšek ? :-)

        Nfheavy - Profil | Čt 24.10.2019 21:36:34

        Dušan_hp >> ja jsem na rybniku nebyl ani nepamatuju ,tam pudu asi až bude vetsi zima presne receno na přehradu na hlubši vodu s normalnim feederem,dokud to jde tak chodim na řeku,pořad jsem letos nedostal lepši parmu zato kapru su přechytanej,jenže když jsem byl posledne na Dyji zdvihly vodu a nemohl jsem chytat tam kde jsem mel namiřeno ,snad mne to ted vyjde a nepujdou zase kapři))

          NDušan_hp - Profil | Čt 24.10.2019 21:29:08

          fheavy >> právě na rybník teď jedině 20!

            Nfheavy - Profil | Čt 24.10.2019 21:25:39

            xDanielS >> jasny ,ja jen z vlastni zkusenosti,dokonce i v letech kdy byvalana jare velka voda jsem v lete nejvetsi ryby na rece chytl na 16ky samozrejmne na 20ky chytam nejvic ale nekdy když jsem nemel jsem taky ořezaval a bylo to lepsí,no zaleži na konkretni vodě ne vždy a ne všude však to znáš sám,Zlom hulky ))

              NxDanielS - Profil | Čt 24.10.2019 21:23:10

              Kondrakar >> Jedeme dva a Fífa. Asi se vejdem, ale Fífa si toho chce brát nějak moc.

                NxDanielS - Profil | Čt 24.10.2019 21:19:49

                fheavy >> Mám, ale ořezat se dá vždycky...

                  NKondrakar - Profil | Čt 24.10.2019 21:17:43

                  xDanielS >> Aby ti nebylo auto malý aji s vlekem 😂

                    Nfheavy - Profil | Čt 24.10.2019 21:10:30

                    xDanielS >> nezapomen přibalit i menši prumery kouli,ne vždy a vsude to fachči na 20ky v tuhle dobu ?!))

                      NxDanielS - Profil | Čt 24.10.2019 21:02:10

                      Kondrakar >> Počkej až vyfotím "sbaleno"....

                        Nfheavy - Profil | Čt 24.10.2019 20:54:24

                        xDanielS >> dobře QS ti nechybi maš libiče)

                          NKondrakar - Profil | Čt 24.10.2019 20:22:03

                          xDanielS >> Dobře jedeš 😂 výprava jak na severní pól 😂😂😂

                            NxDanielS - Profil | Čt 24.10.2019 19:47:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Přípravy v plném proudu! 😀😎
                            Kryston je pro tři lidi, zase takovej megaloman nejsem🤔

                              Nmarmyš - Profil | Čt 24.10.2019 13:26:03

                              xDanielS >> A kam že to vlastně jedeš?

                                NxDanielS - Profil | Čt 24.10.2019 8:48:08

                                marmyš >> Můžu chytat na co chci, klidně Dekáč, nebo kuku. Tato omezení nejsou. Uvidíme, co bude šlapat

                                  NWillow - Profil | St 23.10.2019 23:13:27

                                  marw_84 >> Bavíš se s mistrem..
                                  Bourání hradeb není na místě .
                                  Víš koho vubec se ptáš??

                                    Nfheavy - Profil | St 23.10.2019 20:52:06

                                    Knedla12 >> jasny budu přemyšlet))

                                      Nmarw_84 - Profil | St 23.10.2019 20:45:30

                                      Fishky >> jak se ti hází PVAčko 2,5lb prutem?

                                        NKnedla12 - Profil | St 23.10.2019 20:36:00

                                        fheavy >> Vyšší břeh, rybu musíš tahat kolmo aby jsi nezlomil podběrák...
                                        Stalo se to ale jen u jedné ryby, dalši šly v pořádku

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj