S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Emilooo - Profil | Ne 17.12.2017 19:04:54

xDanielS - Kamaráde,všechno nej. >> Stránka diskuse

    Emilooo - Profil | Ne 17.12.2017 18:46:10

    Dědek - Jako vždy.-)) >> Stránka diskuse

      Emilooo - Profil | Ne 17.12.2017 18:43:22

      Dědek - V Praze 3cm sněhu,u můzea 4.-))Né že tam zapadneš ty pražáku jeden.-)) >> Stránka diskuse

        Emilooo - Profil | St 13.12.2017 21:37:41

        René - Jo,jo.Plátek pánevní.-)) >> Stránka diskuse

          Emilooo - Profil | St 13.12.2017 20:05:33

          MiPo - Není slivka,nejsou koláče.-)) >> Stránka diskuse

            Emilooo - Profil | St 13.12.2017 19:46:14

            MiPo - Zastav se,dáme bočnicu,klobásu a slivku.Ale ne v neděli,to jedu na Labe. >> Stránka diskuse

              Emilooo - Profil | Út 12.12.2017 22:17:01

              Seržant55 - Já budu bůčky udit v sobotu. >> Stránka diskuse

                Emilooo - Profil | Út 12.12.2017 21:18:13

                René - Bočnice je lepší.Nazdar náčelníku. >> Stránka diskuse

                  Emilooo - Profil | Ne 10.12.2017 20:09:02

                  xDanielS - Kamaráde,ty si zarostený jak příkopa.-)) >> Stránka diskuse

                    Emilooo - Profil | Pá 8.12.2017 18:09:17

                    fheavy - Každý máme sví úchylky.-)) >> Stránka diskuse

                      Emilooo - Profil | Pá 8.12.2017 16:59:43

                      fheavy - To já chodím od 3.1. ,hned jak vystřízlivím po silvestru.-))Pokud není zamrzlo. >> Stránka diskuse

                        Emilooo - Profil | Pá 8.12.2017 16:30:41

                        fheavy - Zítra máme rozlučku na Labíčku.Krkovice naložená.Ale stejně ještě pojedu.Každý rok jedu 30.12 z ryb a beru si novou povolenku. >> Stránka diskuse

                          Emilooo - Profil | St 6.12.2017 20:39:12

                          sven - Tu možnost nemám,a pro to žluknutí to beru v malém.Seženu řepku pšenici kukuřici všechno zadarmo.Ale tohle kupuji. >> Stránka diskuse

                            Emilooo - Profil | St 6.12.2017 19:55:37

                            sven - Pokud bereš aspon 20kg ,beru.Já na 5 kg + pošta.Je pro mně levněší si to koupit tady na burze. >> Stránka diskuse

                              Emilooo - Profil | St 6.12.2017 19:46:27

                              já 2 -5 kg na sezonu neřeším. >> Stránka diskuse

                                Emilooo - Profil | St 6.12.2017 19:37:43

                                sindeji3 - Já kupuji na ptačí burze za 380 kč 5 kg.
                                edit. prdlačky za 280 kč.-)) >> Stránka diskuse

                                  Emilooo - Profil | St 6.12.2017 19:27:56

                                  sindeji3 - Pokud je to bez poštovného,ok. >> Stránka diskuse

                                    Emilooo - Profil | So 25.11.2017 23:31:08

                                    Kondrakar - )) >> Stránka diskuse

                                      Emilooo - Profil | So 25.11.2017 23:06:10

                                      Kondrakar - To víš,nás krásných je málo.-)) >> Stránka diskuse

                                        Emilooo - Profil | So 25.11.2017 22:38:40

                                        murphyy - To je u navijáku od daiwi normální.Já zatím u všech. >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj