S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Emilooo - Profil | So 25.11.2017 22:34:58

Kondrakar -Tak příště vem sestřenky a zastav se.
Edit.a dej příště vědět,vemu vláčku a aspon pokecáme. >> Stránka diskuse

    Emilooo - Profil | So 25.11.2017 22:26:54

    Kondrakar - No neznám,ale ty tady u nás?Já tam dneska chtěl taky na vláčku.Ale pak sem jel na Slánský.Mohl ses stavit na panáka. >> Stránka diskuse

      Emilooo - Profil | So 25.11.2017 22:19:26

      Kondrakar - Na záplavách u Kladna? >> Stránka diskuse

        Emilooo - Profil | St 22.11.2017 19:17:37

        No tak hoši,to jste soudruzi?-)) >> Stránka diskuse

          Emilooo - Profil | Po 20.11.2017 17:46:44

          Button - Na pene nakupuji hodně a vždy vše OK. >> Stránka diskuse

            Emilooo - Profil | Ne 19.11.2017 20:04:46

            xDanielS - Patama se zabořím na té hraně a chytám,né? >> Stránka diskuse

              Emilooo - Profil | Ne 19.11.2017 19:59:21

              numen -To dohodnem po SZ. >> Stránka diskuse

                Emilooo - Profil | Ne 19.11.2017 19:57:35

                fheavy - A já budu muset šlapat.Díky-)) >> Stránka diskuse

                  Emilooo - Profil | Ne 19.11.2017 19:54:59

                  numen - Prodáš? >> Stránka diskuse

                    Emilooo - Profil | Ne 19.11.2017 19:51:36

                    fheavy >> fheavy-Karlos,mám jenom jedny pruty na řeku,jedny navi a chytám pořád stejně.U mně je to zbytečnost. >> Stránka diskuse

                      Emilooo - Profil | Ne 19.11.2017 19:49:16

                      xDanielS - Ty jsi my ukázal tu krásu téhle ryby.Díky Ti.Budu kupovat beli boat,nebo boha jak se to píše.-)) >> Stránka diskuse

                        Emilooo - Profil | Ne 19.11.2017 19:44:54

                        Dneska se podařil jeden kapřík.(vánoční).A kokiš je pro Dana na drop shot. >> Stránka diskuse

                          Emilooo - Profil | Út 14.11.2017 20:31:20

                          René - Koukal si na datum toho visionu?Ta značka už tak 6let není. >> Stránka diskuse

                            Emilooo - Profil | Po 13.11.2017 17:39:49

                            Bery. - Tenhle má nějaký jiný název.To asi nebude on. >> Stránka diskuse

                              Emilooo - Profil | Ne 12.11.2017 22:04:26

                              Dědek - Balení je velké jak já,mám170 v kohoutku.-)) >> Stránka diskuse

                                Emilooo - Profil | Ne 12.11.2017 22:01:09

                                Dědek - Prodejka 2160.sehnal sem ho levněj.Průměr má 2,5m normálně,né přes kopuli. >> Stránka diskuse

                                  Emilooo - Profil | Ne 12.11.2017 21:52:12

                                  Dědek - Jinak pořídil sem noví deštník,je velký jak kráva.https://www.youtube.com/watch?v=WeX-rqnZVS4 >> Stránka diskuse

                                    Emilooo - Profil | Ne 12.11.2017 21:48:22

                                    Willow - Máme pojistku konfort,bude zaplaceno všechno.Možná i moje vrácení z ryb,což je nevyčíslitelné.-)) >> Stránka diskuse

                                      Emilooo - Profil | Ne 12.11.2017 21:43:40

                                      Dědek - Výš kolik tun koulí sem v ní navařil? >> Stránka diskuse

                                        Emilooo - Profil | Ne 12.11.2017 21:42:13

                                        Willow - S touhle linkou sme ten byt koupili.Bydlíme tady 3 roky. >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj