S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Emilooo - Profil | Ne 12.11.2017 21:39:29

Dědek -Linka jo,ale komínová digestoř a plovoučka v pr..li. >> Stránka diskuse

    Emilooo - Profil | Ne 12.11.2017 21:37:58

    Dědek - Jo,přežila. >> Stránka diskuse

      Emilooo - Profil | Ne 12.11.2017 21:33:54

      fheavy - Připadal sem si jak u nás na sklářském plese.-)) >> Stránka diskuse

        Emilooo - Profil | Ne 12.11.2017 21:32:10

        fheavy - Já dneska odjel na ryby,po ujetí 50km k vodě rozdělám první prut a zvoní telefon,manželka ,přijed dom spadla nám kuchyn. >> Stránka diskuse

          Emilooo - Profil | So 11.11.2017 20:28:46

          Kučík -Ty si zmrzlí jak sobolí hovno i v létě.-)) >> Stránka diskuse

            Emilooo - Profil | So 11.11.2017 19:30:57

            xDanielS - Zítra jdu na ně,beru foták.-)) >> Stránka diskuse

              Emilooo - Profil | So 11.11.2017 11:10:55

              xDanielS - Parádní práce.Já včera nezavadil ani o jednoho.Ale kapři spolupracovali,3x 60+. >> Stránka diskuse

                Emilooo - Profil | Ne 5.11.2017 21:49:33

                fheavy - Já mám něco podobného,a ty si řekl že je to jak na trestné,tak to asi nebude nebude nic pro tebe.-)) >> Stránka diskuse

                  Emilooo - Profil | Ne 5.11.2017 20:51:38

                  Dědek - Já dvě.-)) >> Stránka diskuse

                    Emilooo - Profil | Ne 5.11.2017 20:39:56

                    xDanielS - Dík,ale kokešové na to jdou.To je základ.-)) >> Stránka diskuse

                      Emilooo - Profil | Ne 5.11.2017 20:33:04

                      xDanielS - A vybral sem dobře? >> Stránka diskuse

                        Emilooo - Profil | Ne 5.11.2017 20:07:32

                        xDanielS -Jo jo ty kredite,Vláčet budu v únoru?-)) >> Stránka diskuse

                          Emilooo - Profil | So 4.11.2017 21:04:33

                          Dědek - Tady máš levnější variantu.Tyhle jsou na 3mm světýlka. http://www.zfishingsport.cz/plavana/zfish-drzak-na-​svetylko-tip-rod-connector/ >> Stránka diskuse

                            Emilooo - Profil | So 28.10.2017 19:45:35

                            Palo S -Tak si nech vodu v petce den odstát.Napustím akvárko vodou z vodovodu a na druhý den po chloru ani památky. >> Stránka diskuse

                              Emilooo - Profil | St 11.10.2017 19:02:46

                              numen - Doufám že si mu vzal noty.-)) >> Stránka diskuse

                                Emilooo - Profil | Čt 5.10.2017 21:19:17

                                Dědek - Tak to je.-)) >> Stránka diskuse

                                  Emilooo - Profil | Čt 5.10.2017 21:15:17

                                  fheavy - Dan to zítra sepíše,já nemám čím chlubit.Já nej kapra 69. >> Stránka diskuse

                                    Emilooo - Profil | Čt 5.10.2017 21:09:35

                                    fheavy - V čem jako? >> Stránka diskuse

                                      Emilooo - Profil | Čt 5.10.2017 21:02:11

                                      xDanielS - Taky díky Dane,bylo to super.Pozdravuj Fífu. >> Stránka diskuse

                                        Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj