S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NEmilooo - Profil | Ne 24.9.2017 20:37:09

René - Gratulace Renouši. >> Stránka diskuse

    NEmilooo - Profil | So 23.9.2017 14:49:58

    Dušan_hp -Na Kladně asi nikde.Něco od Nikla má Milan u lídlu.Po domluvě objedná. >> Stránka diskuse

      NEmilooo - Profil | Ne 17.9.2017 21:08:39

      Psal sem vám do debaty o srazu.Hodte čočku. >> Stránka diskuse

        NEmilooo - Profil | Ne 17.9.2017 21:07:08

        René - To né,na scopex olihen to bralo kučíkovi,chytal 40m pode mnou.Já dva na scopex a zbitek na kuku. >> Stránka diskuse

          NEmilooo - Profil | Ne 17.9.2017 20:58:24

          René - Já byl koštnout Labe.V pátek 19 kaprů,v sobotu 6 a v neděli 1.Nej 74.Nic sem nefotil. >> Stránka diskuse

            NEmilooo - Profil | Ne 17.9.2017 20:52:19

            René -Ty to nachytáš za den.-)) >> Stránka diskuse

              NEmilooo - Profil | St 13.9.2017 18:45:20

              xDanielS - Candoše vypínám ve vodě a co nejrychleji.Na focení není čas. >> Stránka diskuse

                NEmilooo - Profil | St 13.9.2017 18:22:02

                skwor -Neco sem lapl,v pondělí. >> Stránka diskuse

                  NEmilooo - Profil | St 13.9.2017 15:54:44

                  skwor - Ted sem chodil docela pravidelně. >> Stránka diskuse

                    NEmilooo - Profil | Út 12.9.2017 22:12:19

                    Dědek - Nevydře nic,kdysi sem si pučoval válec s kolíbkou od kámoše na 14mm koule.Putovalo to ke mě přes celou republiku.Nadělal sem třeba 50kg a zase vrátil.Koule za 14 dní fuč a kámoš prodal mašinu i s válcem.Válec plus kolíbka se nechá udělat za desítku. >> Stránka diskuse

                      NEmilooo - Profil | Út 12.9.2017 22:07:00

                      fheavy - Já ted chodím na candáty.Jinak na tu vodu jezdi dva kluci,jsou tam po práci každý den a celí víkend .Chytají na koule od Kučeri,vždycky něco chytli ,víc nebo mín.Včera sem s nima mluvil a už neudělali záběr 9 dní a to ani krmítkáři na pufu.Tam ted ta ryba prostě nežere. >> Stránka diskuse

                        NEmilooo - Profil | Út 12.9.2017 21:58:41

                        Kondrakar - To nevím. >> Stránka diskuse

                          NEmilooo - Profil | Út 12.9.2017 21:53:45

                          Kondrakar - Tyhle koule se Karlovi povedli,proto je pořád prodává.Jinak co i po obr reklamě nešlape přestane vyrábět.Ale tyhle mu kluci ušatí namíchali dobře. >> Stránka diskuse

                            NEmilooo - Profil | Út 12.9.2017 21:34:17

                            Dědek - Ale mám další nápad na další stojan.-))Pak pošlu fotky. >> Stránka diskuse

                              NEmilooo - Profil | Út 12.9.2017 21:32:03

                              já 2 - Po 40 letech se to mění.-)) >> Stránka diskuse

                                NEmilooo - Profil | Út 12.9.2017 21:31:03

                                fheavy -Mne taky nepadají,ale zbavím se menších ryb. >> Stránka diskuse

                                  NEmilooo - Profil | Út 12.9.2017 21:27:04

                                  Dědek - To už v brzké době asi nepude,dodavatelé v UK se šprajcli. >> Stránka diskuse

                                    NEmilooo - Profil | Út 12.9.2017 21:23:31

                                    Kondrakar -Renda ti poradí,on je chytá. >> Stránka diskuse

                                      NEmilooo - Profil | Út 12.9.2017 21:11:03

                                      fheavy - Oblouček háčku a vrch koule. >> Stránka diskuse

                                        NEmilooo - Profil | Út 12.9.2017 20:02:12

                                        fheavy -Na řece když to hodně bere,menší kapři,klidně i 7cm pod hák.Bavím se taky o 20mm kouli a 6 háčku. >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj