S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Emilooo - Profil | Út 5.9.2017 20:02:43

fheavy - Nazdar Karlos,budeš chtít ještě nějaké ty pelety? >> Stránka diskuse

    Emilooo - Profil | Pá 1.9.2017 20:34:53

    fheavy - Zdar,tady prší,kašlu na ryby.Zítra jdeme k švagrovi na 50.Snad v neděli na skok. >> Stránka diskuse

      Emilooo - Profil | Pá 1.9.2017 20:15:37

      Dědek - Ne ne,zrovna sme spolu kecali. >> Stránka diskuse

        Emilooo - Profil | Pá 1.9.2017 20:13:15

        Dědek - Jel na jezera,ale byla po cestě bouračka.Tak to musel objíždět. >> Stránka diskuse

          Emilooo - Profil | St 30.8.2017 20:01:45

          xDanielS - Máš přesně jak já,co tam máš za háky? >> Stránka diskuse

            Emilooo - Profil | St 16.8.2017 21:46:46

            fheavy - šak sem napsal odpiju.😀 >> Stránka diskuse

              Emilooo - Profil | St 16.8.2017 21:42:47

              fheavy - Karlos,všechno nej.Na srazu to odpiju.😀 >> Stránka diskuse

                Emilooo - Profil | Čt 3.8.2017 21:49:38

                Dědek -Jasně. >> Stránka diskuse

                  Emilooo - Profil | Čt 3.8.2017 21:47:03

                  Dědek - Karel ti odpověděl. >> Stránka diskuse

                    Emilooo - Profil | Čt 3.8.2017 21:38:31

                    Dědek - scopex-olihen. >> Stránka diskuse

                      Emilooo - Profil | Čt 3.8.2017 21:34:34

                      Dědek - Je to vyrobeno ze stejné směsi jako boilies,zatím průměr 12mm ale chystá se i 20mm.Testoval sem to na stojáku,teplotu vody nevím.Chytáno v 2m hloubce a vydrželo to 3 hodiny.Je pravda že tam není moc bílé ryby. >> Stránka diskuse

                        Emilooo - Profil | Čt 3.8.2017 21:30:51

                        Dědek - Tam už to není taky ono,nefasují rum. >> Stránka diskuse

                          Emilooo - Profil | Čt 3.8.2017 21:25:33

                          Dědek -Taky to tak dělám. >> Stránka diskuse

                            Emilooo - Profil | Čt 3.8.2017 21:22:25

                            Dědek - A jde ti to dobře?-)) >> Stránka diskuse

                              Emilooo - Profil | Čt 3.8.2017 21:12:10

                              chřenovák - Karel tady zdejší. >> Stránka diskuse

                                Emilooo - Profil | Čt 3.8.2017 21:10:18

                                chřenovák - Tuhle várku Karel vykoupil.Ale na srazu bude dost. >> Stránka diskuse

                                  Emilooo - Profil | Čt 3.8.2017 19:55:54

                                  fheavy - Průměr 12mm v sobotu na stojáku 3hodky. >> Stránka diskuse

                                    Emilooo - Profil | Čt 3.8.2017 19:47:34

                                    To jsou ony,nové pelety EB Carp scopex-olihen. >> Stránka diskuse

                                      Emilooo - Profil | Ne 30.7.2017 23:09:01

                                      quietJT - Na 360 prut je ta 4000 akorát.Motal sem na nej 30 a ted to střelím 280m?Fakt hrubí odhad. >> Stránka diskuse

                                        Emilooo - Profil | Ne 30.7.2017 22:46:07

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj