S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NEmilooo - Profil | Ne 30.7.2017 22:38:08

René - Bereš mladase na sraz? >> Stránka diskuse

    NEmilooo - Profil | Ne 30.7.2017 22:37:29

    já 2 - Jo,normální koule a nebudeš krmit. >> Stránka diskuse

      NEmilooo - Profil | Ne 30.7.2017 22:35:58

      quietJT -Nazdar,tyhle navi vlastním a sem s něma moc spokojen,používám je hlavně na řece kde odhazuji 60-140 olova.Síly má požehnaně. >> Stránka diskuse

        NEmilooo - Profil | Ne 30.7.2017 21:02:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Pár karprů ze soboty,72,84 a 86.Na nové pelety z produkce EB Carp.Jinak sestava,pruty a navijáky pořád stejné. >> Stránka diskuse

          NEmilooo - Profil | Ne 30.7.2017 20:08:24

          René - To by mě zájímalo, jak z těch křepelčích vajec odstředil bílek. >> Stránka diskuse

            NEmilooo - Profil | Ne 30.7.2017 13:15:05

            Kučík - Jasně,jdeme na šipky? >> Stránka diskuse

              NEmilooo - Profil | Ne 30.7.2017 12:55:26

              peto82 - Já mám 30 a v sobotu sem podebíral kapra 84 a uplně v pohodě. >> Stránka diskuse

                NEmilooo - Profil | Čt 27.7.2017 23:49:35

                Kondrakar -Na to se člověk co chytá na feeder neptá.-)) >> Stránka diskuse

                  NEmilooo - Profil | Čt 27.7.2017 22:14:43

                  Kondrakar - Nazdar kamaráde,ještě sem se nepřihlásil, a už se na tebe těším.-)) >> Stránka diskuse

                    NEmilooo - Profil | Ne 16.7.2017 21:30:21

                    MB - Kapře nežereme,kluci tady to ví,to psát nemusím.Na vánoce máme rybičky v tomatě.-)) >> Stránka diskuse

                      NEmilooo - Profil | Ne 16.7.2017 21:25:12

                      Dědek -Na 8mm peletku přelitou esencí scopex-olihen.V method krmelci pstružáky přelité boosterm scopex-olihen. >> Stránka diskuse

                        NEmilooo - Profil | Ne 16.7.2017 21:22:16

                        Dědek - Kdyby ses líp učil.-)) >> Stránka diskuse

                          NEmilooo - Profil | Ne 16.7.2017 21:16:26

                          xDanielS - Sestřelil toho kámoše.Seděl tam od soboty bez tukance. >> Stránka diskuse

                            NEmilooo - Profil | Ne 16.7.2017 21:04:41

                            Dneska ráno na skok s proutkem za kámošem.Bum 70cm. >> Stránka diskuse

                              NEmilooo - Profil | Čt 13.7.2017 21:09:09

                              Dědek - tica galant glat 4000 >> Stránka diskuse

                                NEmilooo - Profil | Ne 2.7.2017 21:26:04

                                Dědek - Telefon mám na volání a psaní sms.Fotím fotákem. >> Stránka diskuse

                                  NEmilooo - Profil | Ne 2.7.2017 21:23:04

                                  Tomais - Jo ,jo,tenhle víkend vyhrál scopex-olihen.Pelety red fish ,plovky atd 0 ascopex-olihen 8 kaprů nad 60cm .Nej 84. >> Stránka diskuse

                                    NEmilooo - Profil | Ne 2.7.2017 21:12:00

                                    Speedball -Já byl v sobotu taky zkusit novou vodu,dědkové říkali že se přez vytřené kapříky z před lonska 20cm nedostanu.Je jich tam opravdu miliarda.Zrnko kukuřice brali z propadu v 50cm hloubce.že tam už týden nevytáhl nikdo mírového kapra.Po mojí otázce proč tam chytaj,řekli že to mají za barákem a nemají auto ject někam jinam.No nic. tak sem se zaměřil na větší kapry a po hodině lovu dědkové viděli 6ks kapra přes 60cm.Popřál sem jim krásné prožití sobotního odpoledne a hurá dom. >> Stránka diskuse

                                      NEmilooo - Profil | Ne 2.7.2017 20:13:00

                                      fheavy -Já mám hammra a nabíjím ho jednou za měsíc. >> Stránka diskuse

                                        Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj