S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Emilooo - Profil | Ne 2.7.2017 19:53:17

fheavy - Taky ho nemám.A to dělám tekomunikace.Každý říká,vy děláte telefony a voláte z takové vykopávky? >> Stránka diskuse

    Emilooo - Profil | Ne 2.7.2017 19:35:43

    fheavy - Máme roky,né? >> Stránka diskuse

      Emilooo - Profil | Ne 2.7.2017 19:15:04

      fheavy - Podrobnosti podám jak se vrátí manželka a stáhne fotky.Já sem na to hnup. >> Stránka diskuse

        Emilooo - Profil | Ne 2.7.2017 9:34:44

        skwor - Nazdar,sleduju to.Já tam byl v pátek,84a72. >> Stránka diskuse

          Emilooo - Profil | Ne 18.6.2017 21:56:09

          johny1 - Tak to řeším na Labe.Chytám přes hranu,a tam to drhne fest.Dal sem 40 v celo návinu a super. >> Stránka diskuse

            Emilooo - Profil | Ne 18.6.2017 19:34:42

            skwor -Byla super,na takovém prochytaném krcálku,paráda,obrovská radost. >> Stránka diskuse

              Emilooo - Profil | Ne 18.6.2017 19:31:07

              fheavy - Díky kámo. >> Stránka diskuse

                Emilooo - Profil | Ne 18.6.2017 19:20:51

                Dědek - Díky Ti. >> Stránka diskuse

                  Emilooo - Profil | Ne 18.6.2017 15:04:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  V pátek na 5 hodin k vodě.Podařil se jeden záběr a jeden kapr.Prut gábor special pelets 360/130,navi okuma cassien 55,kmen raptor 22,method krmítko Z fish,háček korum xpert pover 12,návazec z nějaké šnůrky fin v délce 7cm.Nástraha 10mm plovka krill od crafti catcher,v krmítku pstružáky 4mm.Kapr 86cm a 13,5kg.Rendo promin ale fotku montáže sem omylem smazal,tak příště. >> Stránka diskuse

                    Emilooo - Profil | Po 12.6.2017 19:35:41

                    chřenovák - Bílá je nejlepší,opravdu. >> Stránka diskuse

                      Emilooo - Profil | Ne 4.6.2017 21:07:50

                      Kondrakar -Je.Proto sem ani nevytahoval váhu. >> Stránka diskuse

                        Emilooo - Profil | Ne 4.6.2017 21:04:16

                        Dědek - Pocitově na prutu byl ten trošku lepší menší jak ten nej.-)) >> Stránka diskuse

                          Emilooo - Profil | Ne 4.6.2017 20:56:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Víkend na Labíčku s kučíkem se moc nepovedl.Horko,rybám se moc nechtělo.Pár kapříků kolem 40cm se povedlo.Jeden trošku lepší upadl a nej ryba výpravy Kapr 84cm,nevážen. >> Stránka diskuse

                            Emilooo - Profil | Po 22.5.2017 21:54:32

                            Dědek - Sám sem sa. >> Stránka diskuse

                              Emilooo - Profil | Po 22.5.2017 21:48:49

                              fheavy - že sem poslal dědkovi SZ na naviják. >> Stránka diskuse

                                Emilooo - Profil | Po 22.5.2017 21:38:46

                                fheavy -Tak promin,příště se polepším.-)) >> Stránka diskuse

                                  Emilooo - Profil | Ne 21.5.2017 19:27:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Labe tento krát bylo štědré.Jeden jelec asi 60cm,3x cejn 62,63,64cm.4x kapr 62,65,66 a 78 11,4kg.Vše na scopex-olihen 18mm.Kolega 3 kapry přes 10kg,nej 15,4kg. >> Stránka diskuse

                                    Emilooo - Profil | Čt 18.5.2017 22:10:40

                                    chřenovák - Ty plenky taky bereš?-)) >> Stránka diskuse

                                      Emilooo - Profil | Ne 14.5.2017 21:18:00

                                      A pár slíbených fotek z Madarska. >> Stránka diskuse

                                        Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj